Peršokti į turinį
EduVMagadan

Parduodu STEAM paskyra

Recommended Posts

Sveiki, parduodu STEAM paskyra.

CS:GO

GTA V (Atiduosiu ir Social Club paskyra)(SC yra daug mašinų, pinigų ir geras LVL)

CCD

PayDay2

Car mechanic simulator 2013

Link: https://steamcommunity.com/id/nikizzare

Pirmas neinu, galit nesistengt scam'int :) 

Norėčiau: 15 €.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė tkiit
      Parduodu CS: GO raktus. Kaina: 1.75 € už vnt. Turimas kiekis: 495+ Minimalus pirkimo kiekis: 5
      Patikimam tarpininkui galiu eiti pirmas.  Pirkėjas apmoka tarpininko paslaugas.
      Atsiskaitymas: Paypal arba Banku (Swed pas mane).
      Jeigu domina: parašykite PM arba palikite tarpininko Steam ID komentaruose. 
    • Parašė Tomikis
      Sveiki, bandžiau kolegos ieškoti nepaėjo tai krc darom taip reikia scripterio kurti projektui NEUZDYKA savaitinė arba mėnesinė alga priklauso nuo jūsų pačių + kas kart kaip padarysi kažką kitokio nei kiti bonus gausi extra saibu. Pajibat jau😂 arba čia į PM arba Kiš[email protected] dc ačiū už dėmesį..  Dėl kainų irgi į pm. Atsiskaitau PayPal, bet galiu ir kitaip jei jūs norite
      NEBEREIKIA
    • Parašė Mindaugasz73
      Sveiki.
      šiandien noriu jums pasiūlyti  prisijungti prie CS:GO komandos nuo balto popieriaus lapo. 
      Ieškau įvairaus plauko žaidėjų, įvairių rankų, įvairių skilų, norų ir sugebėjimų, realiai man reikia visų!
      Noriu pabandyti sukurti didžiule, masyve žmonių grupe  kuri dirbtų kartu, mokytųsi kartu, komunikuotų, priimtų sprendimus ir eitų teisingu keliu savo tikslo link. Todėl tinka visi žmonės kurie kažko nori, tinka ir tie kurie žais tik forfun. 
      Minimalūs reikalavimai: 
      1-2 VALANDŲ PER DIENĄ N-14m Komandos grupė steame 
      Yra sukurti diskusiniai forumai kuriuose galime diskutuoti apie ateinančius machus ir kt.
      DISCORD SERVERIS
      Daugybe kanalų bendravimui.
      DreamTeam.gg
      Mano steam profilis
    • Parašė Developer
      Sveiki, CS:GO žaidėjai,
      Norėčiau pasidalinti naujausia savo išleista Android aplikacija. Žaisdami CS:GO turbūt kiekvienas esame susidūrę su rusais, kartais ir tokiais, kurie nė žodelio nesupranta angliškai. Kad palengvinti komunikavimą ir išreikšti savo intencijas rusakalbiams komandoms draugams, sukūriau programėlę, kuri turi dažniausiai CS:GO naudojamas rusiškas frazes. Išleistos 2 aplikacijos versijos, viena, kaip aš ją vadinu, "rage" versija, turinti daug necenzūrinių žodžių, todėl gali netikti vaikams: 
      https://play.google.com/store/apps/details?id=ether.paul.lt.russiansragephrasesforcsgo
      Ir kita, su paprastomis draugiškomis frazėmis, neskirtos įžeisti komandos draugų:
      https://play.google.com/store/apps/details?id=ether.paul.lt.russiansphrasesforcsgo
      Lauksiu atsiliepimų! Būtų smagu, jei kažkam net pavyktų nufilmuoti kaip programėlę pavyksta išnaudoti realiam competetive mače ir komandos draugų reakcijas.
      Btw, pirmi 3 parašę man asmeninę žinutę gaus promo kodą nemokamai gauti premium frazes (nepamirškit pridėt, kurią versiją atsisiuntėt, rage ar regular).

Geros dienos ir sėkmės žaidžiant CS:GO!
  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele