Peršokti į turinį

Kodėl jums nepatinka "Šūdserviai"?


Legenda27

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:hi:Sveiki draugai :hi:,

Manau klausimas jau aiškus iš temos pavadinimo, Kodėl jums nepatinka "Šūdserviai"?. Šitą temą sukūriau norėdamas užvesti diskusija, man neįdomus tokie atsakymai kaip "Nes šūdservius kuria vaikai" ir t. t. Aš tik noriu išgauti iš jūsų tinkamai pagrįstus atsakymus kodėl jums nepatinka "šūdserviai"?

Nes pavyzdžiui man jie netrukdo, na ir kas jeigu jie laikysis tik savaitę? , na ir kas kad tų serverių kūrėjams tik po 11-12 metų? . Kartą esu girdėjęs tokį argumentą kad "šūdserviai" yra blogai nes jie nuvilioja iš geresnių serverių žaidėjus, umm... Jeigu kažkoks serveris sukurtas 11-mečio, 13-mečio žmogaus sugeba nuvilioti žaidėjus iš geresnių serveriu, tai tikrai aišku kad jie kažką daro geriau.

Aš pats prieš 6-5 metus (kai man buvo 11-12 metų) su draugais kurdavau mažus serverius kurie gyvuodavo savaitę kartais dvi, ir kurie nepasiekdavo daugiau 13 žaidėjų. Bet dėl šių mano kurtų "Šūdserviukų" nieko blogo manau neatsitiko.

O gal savininkai tesiog bijo "konkurencijos"?

Kaip sakiau, man įdomus tik pagrįsti argumentai, nes gal pakeisite mano mastymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kūrėjai teršia lietuvos samp bendruomenę su savo kas dieniais serveriais, spamina visokius gtatopus ir t.t. floodina į forumus norėdami reklamos, vogia, verkia, kad apscamino nu kam?? Susikuri su draugu, draugais ta serverį, parodai savo skillus nuo 0 kurtam gm, užsirakini serveri duodi pasw draugam ir lošiat testinat jį. Bet dažniausiai tsg pasiema kažkieno editinta gm, wisi i .us serverii ten dalinu drk 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog tokia vaikų karta. Manau, kad visi, kurie vadina visus naujai sukurtus projektus "šūdserviais" tiesiog nepasitiki visuomene gyvenime. Ir šiaip, daug žmonių bijo naujovių, todėl jie netiki naujais projektais ar serveriais, kadangi yra projektų, kurie gyvi kelis metus ir ten jie pripratę žaist, o gal net ir turi kažkokią reputaciją, kuri kelia jų pasitikėjimą savimi ir žino, kad kituose serveriuose reiks vėl užtrukt ilgą laiką, kol pasieks tokią pat reputaciją.

 

Aš kaip tik manau, kad reikia leist jauniems asmenims kurti, gerbti jų praleistą laiką ir tiesiog pabandyti. Gal ir minusas, kad dažnai būna kopijuoti serveriai nuo kažkur kitur, bet jei žmogus sugeba jį kad ir kopijuotą sukurt, reiškia kurią nors dieną jį sukurs pats nuo nulio. Man vienintelis dalykas, kuris nepatinka, kad tie projektai sukasi aplink SA:MP, nes dar yra begalės kitokių žaidimų, kuriais gali užsiimt ir bandyt sukurt ko dar nėra sukurta.

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Benka parašė:

Kūrėjai teršia lietuvos samp bendruomenę su savo kas dieniais serveriais, spamina visokius gtatopus ir t.t. floodina į forumus norėdami reklamos, vogia, verkia, kad apscamino nu kam?? Susikuri su draugu, draugais ta serverį, parodai savo skillus nuo 0 kurtam gm, užsirakini serveri duodi pasw draugam ir lošiat testinat jį. Bet dažniausiai tsg pasiema kažkieno editinta gm, wisi i .us serverii ten dalinu drk 

Kaip minecraft žaidėjai gali teršti samp bendruomenę? Atsigauk ir pažiūrėk kokia skiltis, berniuk.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai tokie neilgo laikotarpio serveriai tikrai netrukdau ir kartais netgi nueinu pažaisti į tokį kadangi mėgstu išbandyti kažko naujo. Kaip tik tokius žmonės kurie nebijo klysti bei kritiko ir bando įgyvendinti savo siekius gerbiu, nes visi buvome tokių metų ir manau mums nebuvo tada malonu kai kiti šaipydavosi iš to ką mes darome. Tuos noriu pasakyti, jai jums nepatinka jaunesnių žmoniu kuriame projektai tai neikite į juos, o ne komentuokite jų skiltyse, kad dar vienas "Šudservis" ir t.t nes jūsų kritika jiems tikrai nėra įdomi. Jie tai daro ne iš pasipelnymo, o todėl kad nori sukurti kažką įdomaus. Manau su kiekvienu bandymų jie išmokstą ši tą naujo ir kokia nors viena diena jie gali jums pasiūlyti bomba, kurios niekas nesitikėtų. Todėl aš asmeniškai esu už tokių serverio kūrimą. ;) Ir tuo pačių noriu palinkėti sėkmes kurie tai bandė daryti. Aš pats kai man buvo 15 metų bandžiau ir ne viena karta kurti projektą nors surinkdavau ne dideli kieki žmoniu, bet bandydamas taisyti klaidas ir bugus mokiausi ir šiuo metu jau esu tapęs labai pažangių skripterių kuris galėtu sukurti gan daug naujų komandos ir t.t :) Todėl nenustokite kurią, nes gal po kiek laiko galėsite sukurti tokį projektą kuris nurungs visus milžinus! Nes su kiekviena klaida, bandymu mes tobulinama savo žinias! Sėkmes dar karta bei gero likusio vakaro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, lie parašė:

Tiesiog tokia vaikų karta. Manau, kad visi, kurie vadina visus naujai sukurtus projektus "šūdserviais" tiesiog nepasitiki visuomene gyvenime. Ir šiaip, daug žmonių bijo naujovių, todėl jie netiki naujais projektais ar serveriais, kadangi yra projektų, kurie gyvi kelis metus ir ten jie pripratę žaist, o gal net ir turi kažkokią reputaciją, kuri kelia jų pasitikėjimą savimi ir žino, kad kituose serveriuose reiks vėl užtrukt ilgą laiką, kol pasieks tokią pat reputaciją.

 

Aš kaip tik manau, kad reikia leist jauniems asmenims kurti, gerbti jų praleistą laiką ir tiesiog pabandyti. Gal ir minusas, kad dažnai būna kopijuoti serveriai nuo kažkur kitur, bet jei žmogus sugeba jį kad ir kopijuotą sukurt, reiškia kurią nors dieną jį sukurs pats nuo nulio. Man vienintelis dalykas, kuris nepatinka, kad tie projektai sukasi aplink SA:MP, nes dar yra begalės kitokių žaidimų, kuriais gali užsiimt ir bandyt sukurt ko dar nėra sukurta.

tie šūdserviai, tokie kaip amerikos gyvenimai serveryje apie 100 žmonių sėdi kai LV vos 50 į diena pakelia žmonių. ;) naujovių jie nebijo, jeigu čia nebūtų temos 'SAMP GAMMEMODES" tada neatsirastu tu šūdserviai" tai nahuj ištrinkit, tą skiltį ir viskas ir nebebūs jūsų tu jobanu verkimu " oj vėl naujas, projektas oj oj" dabar vėl diskutuosit iš tuščio į kiaura ir daugiau nieko.;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau patiktų jeigu tie tavo vadinami "kūrėjai" naudotų tavo sukūrtą dizainą arba modifikaciją (man taip buvo :D) ir dar sakytų visiems, kad čia jų kūrta yra viskas, arba kai paėma dizainą, pakeičia spalvą ir parašo "visos teisės saugomos sudervis.us.lt", nemanau, kad tau patiktų, jeigu kas nors naudotų tai, ką tu kūrei ir žiūrėtum, kaip kas nors bando dar ir iš to pasipelnyti, buvo netgi toks įvykis, kad perpardavinėjo dalyką, kuris jiems net nepriklauso :D Tai nežinau, man jie trukdo ir dėl to leavinau visą šitą šūdą :D Nors MC niekada nieko nekūriau, nelošiau, bet SAMP, reikia tiek darbo įdėt, kad ką nors sukūrt, o vėliau visokie dalbajobai kūria video "Sitema by sudservis.us.lt", pasakai - kodėl sakot, kad čia jūsų kūrta sistema, pasako tau atgal: "Tai ant kiek dalbajobas esi, kad negali apsaugoti savo modifikacijos, pisk *Myliu SuperGames.lt* iš temos". Tai nežinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pvz nieko prieš tokius projektus, todėl kad jie kurdami kažką daro ar turi tikslą ko siekti o ne tik visą dieną cs:go ar lol'ą pliekti. Tik manau, kad jie daro 1 klaidą: kuria 1.8 versijos serverius, kai galėtų pasiūlyti 1.12 versijos, nes tokių tikrai mažuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

O tau patiktų jeigu tie tavo vadinami "kūrėjai" naudotų tavo sukūrtą dizainą arba modifikaciją (man taip buvo :D) ir dar sakytų visiems, kad čia jų kūrta yra viskas, arba kai paėma dizainą, pakeičia spalvą ir parašo "visos teisės saugomos sudervis.us.lt", nemanau, kad tau patiktų, jeigu kas nors naudotų tai, ką tu kūrei ir žiūrėtum, kaip kas nors bando dar ir iš to pasipelnyti, buvo netgi toks įvykis, kad perpardavinėjo dalyką, kuris jiems net nepriklauso :D Tai nežinau, man jie trukdo ir dėl to leavinau visą šitą šūdą :D Nors MC niekada nieko nekūriau, nelošiau, bet SAMP, reikia tiek darbo įdėt, kad ką nors sukūrt, o vėliau visokie dalbajobai kūria video "Sitema by sudservis.us.lt", pasakai - kodėl sakot, kad čia jūsų kūrta sistema, pasako tau atgal: "Tai ant kiek dalbajobas esi, kad negali apsaugoti savo modifikacijos, pisk *Myliu SuperGames.lt* iš temos". Tai nežinau...

Na būtent dėl tokios priežasties temą įdėjau į Minecraft skiltį, nes samp'o serverio darbą sudaro daug originaliu failų, o Minecraft'e beveik neįmanoma nukopijuoti ar pavogti failų nes ką tu ten vogsi jeigu pluginai beveik tie patys. Nebent nukopijuotum idėją, bet čia jau kita diskusija.

 

Bet vistiek, Ačiū už nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats turėjęs serverį netgi kelis mano pirmasis public serveris buvo sėkmingas atlaikė 1metus aišku turėjau pluginierių apie kurį turėjau gerą nuomonę galvojau geriausias mano servas ever (mažamečio protas) bet po kurio laiko pamačiau jog tie pluginai buvo timenet(nereklama) tada nusivyliau aišku on būdavo 8player per dieną , bet jie buvo aktyvus. Tada stengiausi sukurti kažką tokio ko niekas nėra matęs aišku tie patys plugin tik kitos konfiguracijos,vertimai ir t.t aišku dariau didžiulę klaidą jog mano serveriai buvo 1.8 kaip kas sakė trūko 1.12.2 serverių ir nedėdavau daug pastangų kadangi viskas nueidavo veltui tik investuodavau , bet rezultato nesimatė. Planuoju ateityje sukurti serverį op factions arba minigame su naujausia versija ir įdėti daugiau darbo susirasti šaunia komandą su kuria pasiekčiau savo lūkesčius jog turėčiau bent kažkokią žaidėjų grupę..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...