Peršokti į turinį

Reikalingi Windows 7 draiveriai Network

Recommended Posts

┼áitam reik─Śs antro pc. Pagal kompo pavadinim─ů susirask originali─ů svetain─Ö ir ten susirask driveri┼│ skilt─», suvesk kompu ID/serial number/number (nzn kokio pra┼íys) atsisi┼│sk Network driverius, ─»sikelk ─» flash─ů, pereik prie pc, kuris be driveri┼│ ir ─»sira┼íyk. A┼í buvau taip i┼ítrin─Ös juos, kai uninstallinau antivirusin─Ö ir pamir┼íau cmd komand─ů suvesti, kad atjungt┼│ internet─ů (ar ka┼żk─ů).

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

prie┼í 19 valandas(-┼│), Cotys Gaming para┼í─Ś:

┼áitam reik─Śs antro pc. Pagal kompo pavadinim─ů susirask originali─ů svetain─Ö ir ten susirask driveri┼│ skilt─», suvesk kompu ID/serial number/number (nzn kokio pra┼íys) atsisi┼│sk Network driverius, ─»sikelk ─» flash─ů, pereik prie pc, kuris be driveri┼│ ir ─»sira┼íyk. A┼í buvau taip i┼ítrin─Ös juos, kai uninstallinau antivirusin─Ö ir pamir┼íau cmd komand─ů suvesti, kad atjungt┼│ internet─ů (ar ka┼żk─ů).

Teisingai. Kitos i┼íeities n─Śra, jei neturi kito kompiuterio. O jeigu dar ir kito kompiuterio neturi, reikt┼│ speco pagalbos. :D┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 2 valandas(-┼│), Snieguol─Ś^ para┼í─Ś:

Teisingai. Kitos i┼íeities n─Śra, jei neturi kito kompiuterio. O jeigu dar ir kito kompiuterio neturi, reikt┼│ speco pagalbos. :D┬á

Taip :D. A┼í b┼źtent ir netur─Śjau, bet ┼żinojau k─ů reikia daryti. Tiesiog nueik pas draug─ů ir ─»sira┼íyk. Tuometu ne┼íiau pas "spec─ů" (ant greit┼│j┼│ reik─Śjo susitvarkyt, o 2 pc nebuvo galimybes), kuris man┬á visus windows perra┼í─Ś ir diskus padalino ─» 2 dalis, nors reik─Śjo tik tok─» paprast─ů darbel─» atlikt :D ... Ir va tau, kad nori kompiuterastai

Redaguota , nario Cotys Gaming
Nuoroda ─» komentar─ů

23/07/2018 23:23, Cotys Gaming para┼í─Ś:

Arba jei pas tau Android'as tiesiog ─» telefon─ů parsi┼│sk ir permesk su laidu...

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...