Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Draugas.LT #1 (2018) | Oficialus traileris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Ели Га parašė:

Visai fainas juoko formos filmukas. Sėkmes kuriant toliau! ;) 

Dėkui.

Prieš 1 valandą, AdomaS_ parašė:

Neblogas toks filmukas, tik daugiau laiko reikia tokiam filmukui ideti. Sekmes toliau!

Jeigu darysiu kitą dalį, būtinai daugiau laiko ir pastangų įdėsiu.

57 minutes prieš, Feksas parašė:

Patarimas: Padidink garsą, aš su max garsu vos girdėjau.

Bus padaryta kitam kartui, dėkui už patarimą.

1 minute prieš, Palm'as parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Cringe level 999999999999999. Nusiskusk tuos pieninius usiukus, nes panos nesusirasi :DDDDDDDDDD Oh GOD :DDD

Tau dėmesio trūksta ar ką? Nepatinka - praeini, o ne savo mažo iq lygi parodai rašydamas komentarą kuris yra iš vis ne į temą.

P.S Tu mažiausiai rūpintis turėtum apie tai, kaip, kada, kur susirasiu merginą. Čiau, jeigu trūksta žinučių forume, gali eit į kitas temas ir toliau spamminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, PranisYT parašė:

Tau dėmesio trūksta ar ką? Nepatinka - praeini, o ne savo mažo iq lygi parodai rašydamas komentarą kuris yra iš vis ne į temą.

P.S Tu mažiausiai rūpintis turėtum apie tai, kaip, kada, kur susirasiu merginą. Čiau, jeigu trūksta žinučių forume, gali eit į kitas temas ir toliau spamminti.

Wait, jeigu video yra "juoko forma", tai kodėl komentaras šioje temoje negalėtų būti irgi juoko forma? Jis gal taip pajuokavo, kaip ir tu su savo video.

Redaguota , nario سيبيريا` فوكسوناس
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, سيبيريا` فوكسوناس parašė:

Wait, jeigu video yra "juoko forma", tai kodėl komentaras šioje temoje negalėtų būti irgi juoko forma? Jis gal taip pajuokavo, kaip ir tu su savo video.

Cia buvo lyg stumimas o ne juoko forma. Na bet filmukas ne apie jo isvaizda, o apie kas vyksta jame.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), AdomaS_ parašė:

Cia buvo lyg stumimas o ne juoko forma. Na bet filmukas ne apie jo isvaizda, o apie kas vyksta jame.
 

Bet gal video yra susijęs su išvaizda, t.y. taip specialiai atrodė? Per forumą sunku aptikti sarkazmą, bet mano nuomone, ten buvo ne stumimas, o  sarkazmas. Tai galima spręsti iš labai daug D raidžių ir "Cringe level 999999999999999". Man taip atrodo. O kaip yra iš tikrųjų, žino tik pats komentatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-20 13:35, سيبيريا` فوكسوناس parašė:

Bet gal video yra susijęs su išvaizda, t.y. taip specialiai atrodė? Per forumą sunku aptikti sarkazmą, bet mano nuomone, ten buvo ne stumimas, o  sarkazmas. Tai galima spręsti iš labai daug D raidžių ir "Cringe level 999999999999999". Man taip atrodo. O kaip yra iš tikrųjų, žino tik pats komentatorius.

Paliksiu Jus nežinioj :woot:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2099 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...