Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atminties kortelės neskaitymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Benka parašė:

j5 iš po skrydžio rėžimo 3 dienas ryšio negaudydavo, nesvarbu ar perrastartintas tlf būdavo. eh biužetiniai a/j tlf xd

 

O šiaip gali pabandyt kitą kortelę jei turi įsidėt, jei nepadės žinosi kur problema tlf/sd

na, kad šį telefoną ilgokai turiu, bet taip nežinau kodėl net, automatiškai dingo SD kortelė.. nes jo netraukinėjau, pakol to nepastebėjau.

kitą kortelę isidėjau - neveikia irgi. o kortelė kitame įrenginyje - veikė. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), kamee00 parašė:

Sveiki, šiandien pastebėjau, kad man rodo, jog mano SD kortelė nėra įdeta į telefoną, nors ligi tol ji buvo įdėta ir viskas veikė. kas galėtų būti jog telefonas jos neberanda / nebenuskaito? 

telefonas - Samsung galaxy a5 

Mano sesei tas pats buvo nežinau ar tavo samsung galaxy a5 2016 po metų naudojimo jai pradėjo atsijunginėt sim ir sd kortelė aš galvoju jog jungtis parėjo ir kuo toliau tuo labiau netgi telefonas pakibdavo (po sd ir sim kortelės atsijungimo) tada jį pardavė telefoną su išvada jog jokio defekto nėra viskas kuo puikiausiai nes telefonas jau gedo ir norėjos kuo daugiau gauti nes telefonas buvo lizingu ant bitės (nenešė į garantinį nes reikėjo mokėt apie 60eur už sd/sim lizdo keitimą ir dar jog telefonas pradėjo strigt tai neverta buvo) tai pardavė ir nusipirko xiaomi redmi note 4 nesigaili tik kamera norėtu jog būtu geresnė nu aišku biudžetinis tlf tai ko norėt ir geresnis ;) Pats turėjau samsung galaxy a5 2017 nes patiko jo dizainas ir tada nenusimaniau apie tlf ir galvojau jog man taip nebus kaip sesei , bet tas nemalonus atvejis ir ant a5 2017 išliko ir dar ekranas pradėjo mirguliuoti iš niekur nieko.. Nešiau į t2 garantinį ir jie nieko nepadarė pasakė lcd skilo..

prieš 19 valandas(-ų), kamee00 parašė:

na, kad šį telefoną ilgokai turiu, bet taip nežinau kodėl net, automatiškai dingo SD kortelė.. nes jo netraukinėjau, pakol to nepastebėjau.

kitą kortelę isidėjau - neveikia irgi. o kortelė kitame įrenginyje - veikė. :)

Bandyk į garantinį nešt , bet abejoju jog tau sutvarkys nemokamai ;/ kadangi kaltina visu pirma tave , o ne gamintojus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
2018-07-19 00:44, Bad Boy® parašė:

Neveltui samsungas...

turite kažką prieš? gal galite argumentuoti?

2018-07-19 12:35, E3ikaZ parašė:

Mano sesei tas pats buvo nežinau ar tavo samsung galaxy a5 2016 po metų naudojimo jai pradėjo atsijunginėt sim ir sd kortelė aš galvoju jog jungtis parėjo ir kuo toliau tuo labiau netgi telefonas pakibdavo (po sd ir sim kortelės atsijungimo) tada jį pardavė telefoną su išvada jog jokio defekto nėra viskas kuo puikiausiai nes telefonas jau gedo ir norėjos kuo daugiau gauti nes telefonas buvo lizingu ant bitės (nenešė į garantinį nes reikėjo mokėt apie 60eur už sd/sim lizdo keitimą ir dar jog telefonas pradėjo strigt tai neverta buvo) tai pardavė ir nusipirko xiaomi redmi note 4 nesigaili tik kamera norėtu jog būtu geresnė nu aišku biudžetinis tlf tai ko norėt ir geresnis ;) Pats turėjau samsung galaxy a5 2017 nes patiko jo dizainas ir tada nenusimaniau apie tlf ir galvojau jog man taip nebus kaip sesei , bet tas nemalonus atvejis ir ant a5 2017 išliko ir dar ekranas pradėjo mirguliuoti iš niekur nieko.. Nešiau į t2 garantinį ir jie nieko nepadarė pasakė lcd skilo..

Bandyk į garantinį nešt , bet abejoju jog tau sutvarkys nemokamai ;/ kadangi kaltina visu pirma tave , o ne gamintojus

na, žiūrėsim, be SD kortelės problemos nebus, bet na, tik gaila, jog neveikia.. galvoju, gal kažkas atšoko viduje, nes atsimenu, kad 1 kartą nukrito tik nuo lovos, bet nemanau, jog tokių pasėkmių mažas, nestiprus kritimas gali sulaukti. ačiū. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, kamee00 parašė:

turite kažką prieš? gal galite argumentuoti?

na, žiūrėsim, be SD kortelės problemos nebus, bet na, tik gaila, jog neveikia.. galvoju, gal kažkas atšoko viduje, nes atsimenu, kad 1 kartą nukrito tik nuo lovos, bet nemanau, jog tokių pasėkmių mažas, nestiprus kritimas gali sulaukti. ačiū. :)

Visko gali būt mano sesei taipogi buvo iškritęs tlf kai lipo iš mašinos ir išmetė tlf ir poto karto jai nebeskaitė sd ir sim kortelės gali būt jog kažkas viduj atkibo tiesa arba drėgmės gavo jei turi garantinį nešk taisyti jei naujo nepirksi ,bet jie tai netaisė bitės garantinis tai jinai pardavė tlf kaip normalų ir psio kitą db turi nėr jokių problemų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-07-19 12:35, E3ikaZ parašė:

Mano sesei tas pats buvo nežinau ar tavo samsung galaxy a5 2016 po metų naudojimo jai pradėjo atsijunginėt sim ir sd kortelė aš galvoju jog jungtis parėjo ir kuo toliau tuo labiau netgi telefonas pakibdavo (po sd ir sim kortelės atsijungimo) tada jį pardavė telefoną su išvada jog jokio defekto nėra viskas kuo puikiausiai nes telefonas jau gedo ir norėjos kuo daugiau gauti nes telefonas buvo lizingu ant bitės (nenešė į garantinį nes reikėjo mokėt apie 60eur už sd/sim lizdo keitimą ir dar jog telefonas pradėjo strigt tai neverta buvo) tai pardavė ir nusipirko xiaomi redmi note 4 nesigaili tik kamera norėtu jog būtu geresnė nu aišku biudžetinis tlf tai ko norėt ir geresnis ;) Pats turėjau samsung galaxy a5 2017 nes patiko jo dizainas ir tada nenusimaniau apie tlf ir galvojau jog man taip nebus kaip sesei , bet tas nemalonus atvejis ir ant a5 2017 išliko ir dar ekranas pradėjo mirguliuoti iš niekur nieko.. Nešiau į t2 garantinį ir jie nieko nepadarė pasakė lcd skilo..

Bandyk į garantinį nešt , bet abejoju jog tau sutvarkys nemokamai ;/ kadangi kaltina visu pirma tave , o ne gamintojus

"bet tas nemalonus atvejis ir ant a5 2017 išliko ir dar ekranas pradėjo mirguliuoti iš niekur nieko.. Nešiau į t2 garantinį ir jie nieko nepadarė pasakė lcd skilo.."

suda mala eilini karta :mucha: ko daugiau noret is dolbajobu besinaudojanciu MTTC.

lietuvoje nesitikek saziningos garantijos, xiaomi vienintelis vos ne relevant variantas. kitka imciau is amazono kad nereiketu su babajiskais servisais sietis.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

"bet tas nemalonus atvejis ir ant a5 2017 išliko ir dar ekranas pradėjo mirguliuoti iš niekur nieko.. Nešiau į t2 garantinį ir jie nieko nepadarė pasakė lcd skilo.."

suda mala eilini karta :mucha: ko daugiau noret is dolbajobu besinaudojanciu MTTC.

lietuvoje nesitikek saziningos garantijos, xiaomi vienintelis vos ne relevant variantas. kitka imciau is amazono kad nereiketu su babajiskais servisais sietis.

Na mttc net dalbajobas žino jog shit yra taigi t2 turi savo tpc servisą.... Taip gali būt jog lcd skilo dėl mirguliavimo arba tiesiog nesi sėkmingas žmogus kaip aš...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Na mttc net dalbajobas žino jog shit yra taigi t2 turi savo tpc servisą.... Taip gali būt jog lcd skilo dėl mirguliavimo arba tiesiog nesi sėkmingas žmogus kaip aš...

kaip tau lcd skilt galejo be jokiu skilimo zymiu is isores :D ? labiau susidevejo pagr plokste ar gpu/cpu sugedo todel eme artifactinti. gal oled ekranas uzkaito. bet duzimas, nelogiska turejo but skilimo zymiu ant isores xd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

kaip tau lcd skilt galejo be jokiu skilimo zymiu is isores :D ? labiau susidevejo pagr plokste ar gpu/cpu sugedo todel eme artifactinti. gal oled ekranas uzkaito. bet duzimas, nelogiska turejo but skilimo zymiu ant isores xd

Pas mane j5 2017 skillus vidiniam, išorė kaip nauja, ekrane nėra net įbrėžimų, naudojau stikliuka, bet still viskas įvyko kai numečiau jį ant plytelių tiesiai ekranu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

kaip tau lcd skilt galejo be jokiu skilimo zymiu is isores :D ? labiau susidevejo pagr plokste ar gpu/cpu sugedo todel eme artifactinti. gal oled ekranas uzkaito. bet duzimas, nelogiska turejo but skilimo zymiu ant isores xd

Supranti pažystamui lcd skilo iš vidaus , bet įšorėj nieko nebuvo p.s kai skilo lcd jam irgi mirguliavo ir spalvos liejosi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2072 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...