Peršokti į turinį

Recommended Posts

Sveiki, nor─Śjau paklausti kaip reiki─ů sutvarkyti prisijungimo patvirtinim─ů su gmail. A┼í prisiregistruoju su nauju acc nurodau gmail┬á o i gmail'─ů neatein─ů joks patvirtinimo kodas. Kas galyte pad─Śt ?

Jei patogiau jums skype, mano skype toks:

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tempk gamemode┬á─» ┼íiuk┼ílyne nes┬ábudamas┬á┼żalias ant skriptinimo nieko nepadarysi ;3

7 minutes prie┼í, -KING- para┼í─Ś:

šita gal nusistatyk kazka nustatyk4ee5f6da5b1040944522f7242794b7b8289.png

Nu gera┬áprikola skeliai┬áo tu┬ámatai kad┬á─Źia ne IPS o samp skiltis gal ka┼żka sumai┼íei seni┬á:mucha::mucha:

Nuoroda ─» komentar─ů

2 minutes prie┼í, Peinas' para┼í─Ś:

Tempk gamemode┬á─» ┼íiuk┼ílyne nes┬ábudamas┬á┼żalias ant skriptinimo nieko nepadarysi ;3

Nu gera┬áprikola skeliai┬áo tu┬ámatai kad┬á─Źia ne IPS o samp skiltis gal ka┼żka sumai┼íei seni┬á:mucha::mucha:

Ble sumaisiau :/

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 1 valand─ů, Peinas' para┼í─Ś:

Tai klausymas kil─ů kaip daugiau i┼ímokti nesimokinant ? Nepatink─ů praleidi post─ů ir s─Śdi ramus.

1 minute prie┼í, zver.dmp para┼í─Ś:
  1. Patikrink ar teisingai esi ─»ved─Ös el. pa┼ít─ů;
  2. Pereik per visas el. pašto kategorijas, t.y. reklamos, šlamštas ir t.t.
  3. Kreipkis pagalbos pas administratorius.

Ta prasme pas mane ateina naujokas i samp serveri ir jis prisiregina ir neateina i gmail patvirtinimo kodas. P.s. Ten a┼í t─ů gm paleides ir man neina nu o ne i kit─ů serv─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...