Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Fotografija, Ar verta?.


blatnoi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi spalio mėnesi persikeliu gyventi i Vilnių tai reikia kaip nors prasimušt, ir noriu užsijimti fotografija, fotografuoti kitus žmones ir iš to noriu kažkiek užsidirbti bent kad išeitu ant kavos..  tai gal yra fotografu? kurie gali patart. Pirmiausia noriu sužinot: kokį fotoaparatą pirkt koki seta ar kažka.. tam turiu atsidejes 1,3k manau pradžiai užtektų, kaip pradėti ir nuo ko pradėti.. na minti supratot padėkit p.s fotografija pačiam labai domina žinoma ne fotografuoju su canonu pro ten turiu huawei p20 pro tai dažnai viska fotkinu ir editinu. davai chebra duodam patarimu!.

Sry už klaidas jei rasit xd.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėjau nuo Nikon D3300, dar vis su juo dirbu, tik naujinu kitą techniką, t.y. iš karto prie fotoaparato pirkau 50mm 1.8f, laikui bėgant prasiplėtė norai, nusipirkau plačiakampį 11-16mm 2.8f, blykstę, maršrutizatorių, televiką 70-200mm 2.8f. Esmė tame, kad nusipirk kokį paprastesnį fotiką, arba mandresnį, kaip tu nori, tik pirma žinoma pasidomėk kas ką geriau daro, o po to žiūrėkis objektyvus pagal norus. Pradžiai užtektų objektyvo 50mm, tiek žmonėms, tiek kitokiems dalykams. Pats dabar noriu naujinti fotiką, bet tam reikia bent 2.000 eurų, todėl gyvenu taip kaip yra.

 

P.S turi daryti kažką visiškai kitokio, nes fotografų ir pnš. yra pilna.

Redaguota , nario LukasV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu net nežinai ko tau reikia, kaip gali tikėtis kažką užsidirbti? Vilniuje su fotografija labai sunku prasimušti ir jeigu nežinai ko tau reikia tai tie 1,3k be patirties gerų nuotraukų neatneš. Viskas priklauso nuo patirties ir įgūdžių. Su telefonu fotografavau minimaliai editinau (telefonas: P10 Lite) išėjo vienos iš geriausių nuotraukų mano Instagram'e, nusipirkau fotoaparatą (Lumix G7 kaina ir kokybė 4K filmavimas) vis dar neapsipratau su aparatu, tai ir nuotraukos šiaip sau. Taip pat jei fotografuosi žmones turi mokėti kompozicijos dalykus, mokėti naudotis Lightroom ir Photoshop. O jei dėl fotoaparatų tai Canon spalvos yra, mano manymu, geriausios, Sony tik dėl didelių sensorių, o pats Lumix pasirinkau, nes dažniausiai viską lemia objektyvas ir kadangi dabar neturiu pinigų kitam, tenka tenkintis kit 14-42mm 3.5-5 f

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Tu supranti kad vien ne toje skiltyje sukūrei tema -_-

http://prntscr.com/k6c5m1

rašo tik apie supergames.lt klausimai !

Vien kad turi gerą vardą forume nereiškia kad galėsi š*ikt man ant galvos..Man ši skiltis tinka o, kaip tau atrodo niekam neidomu. Chill truputi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, IcyBoy parašė:

Vien kad turi gerą vardą forume nereiškia kad galėsi š*ikt man ant galvos..Man ši skiltis tinka o, kaip tau atrodo niekam neidomu. Chill truputi..

Turėtum kaip naujokas būti atidesnis ir žinoti kur kuri tema nes paskui kai gausi įspėjimą ir sėdėsi  mėnesi atleistas nuo rašymo forume apie tai nepagalvosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Turėtum kaip naujokas būti atidesnis ir žinoti kur kuri tema nes paskui kai gausi įspėjimą ir sėdėsi  mėnesi atleistas nuo rašymo forume apie tai nepagalvosi.

Chill dude,visi dabar postina nesąmones ir pnš ir visiem nusišikt. :) O dėl to,kad žmogus suklydo,nereikia pykti,moderatoriai tikrai nesupyks (mano manymu),o perkels temą į kitą skiltį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2084 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...