Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kldaidingas Atsiliepimas?


Jedi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi ir vėl situacija su tuo žmogumi @Assasin_Creed galiausiai atėjau šiandiena prie pc iš pasijungiau supergames.lt ir žiūriu gautas neigiamas atsiliepimas iš pradžiu netikėjau tad nuėjau ant varpelio ir pamačiau.... Assasin_Creed paliko tau nagative atsiliepimą. Ir kas svarbiausiai kad tad jis parašė jog jis atliko kažkokį darbą ir aš nesusimokėjau tegu jis nepasakoja tokių pasakų blemba kam man pirkt iš jo paslaugas jei jis temoka tik text pakeist ir filtescriptus perkėlinėti čia jau paslauga? texto pakeitimas ? wtf. Assasin jei skaitai tai norėčiau bent vienos menkiausios foto kur aš tau kažką skolingas arba prašau tavo kažkokios paslaugos. Išvis moderatoriai žiūrėkit ką daro tokie vaikai jūs atrinkt vaiku kurie taip elgiasi nes čia jau nebegalima ištverti su tokiais.

MOD : @Reklameris1 @SomethingHappened 

 

w.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Mistak_Quipu parašė:

Sveiki. Taigi ir vėl situacija su tuo žmogumi @Assasin_Creed galiausiai atėjau šiandiena prie pc iš pasijungiau supergames.lt ir žiūriu gautas neigiamas atsiliepimas iš pradžiu netikėjau tad nuėjau ant varpelio ir pamačiau.... Assasin_Creed paliko tau nagative atsiliepimą. Ir kas svarbiausiai kad tad jis parašė jog jis atliko kažkokį darbą ir aš nesusimokėjau tegu jis nepasakoja tokių pasakų blemba kam man pirkt iš jo paslaugas jei jis temoka tik text pakeist ir filtescriptus perkėlinėti čia jau paslauga? texto pakeitimas ? wtf. Assasin jei skaitai tai norėčiau bent vienos menkiausios foto kur aš tau kažką skolingas arba prašau tavo kažkokios paslaugos. Išvis moderatoriai žiūrėkit ką daro tokie vaikai jūs atrinkt vaiku kurie taip elgiasi nes čia jau nebegalima ištverti su tokiais.

MOD : @Reklameris1 @SomethingHappened 

 

w.png

Matosi kad vaikai neturi ką veikt per supergames.lt.. Nu čia kaip sakant galim su juo karą daryt jeigu sakei ten -REP dare jeigu nemaišau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SmokeDrift parašė:

Matosi kad vaikai neturi ką veikt per supergames.lt.. Nu čia kaip sakant galim su juo karą daryt jeigu sakei ten -REP dare jeigu nemaišau :D 

Ne nemaišai :D čia jam užėjo viskas nuo to karto kaip buvo išmestas iš projekto :D 

Dabar, Džemal. parašė:

Kažkam labai patinki, kad sapnuoja apie tave.

:D ne 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dvj geriau ištrinkit pakvietimų sistemą, jeigu kas nori užsireginti tegul per banką ar payserą nusiunčia vieną eurą ir turi paskyrą, nes čia, kai pridalina pakvietimų visokiems asilams ir prasideda. *Myliu SuperGames.lt* juk sakiau, kad bus tas Nike scripteris (:DD) kažką jau pridaręs, o dar man sakė, ko čia prisipisinėju prie visų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Dvj geriau ištrinkit pakvietimų sistemą, jeigu kas nori užsireginti tegul per banką ar payserą nusiunčia vieną eurą ir turi paskyrą, nes čia, kai pridalina pakvietimų visokiems asilams ir prasideda. *Myliu SuperGames.lt* juk sakiau, kad bus tas Nike scripteris (:DD) kažką jau pridaręs, o dar man sakė, ko čia prisipisinėju prie visų :D

Šito forumo auditorijos amžius netinkamas tam daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Adomas J. parašė:

Galėtum nors koki chat ar pnš įmesti nes iš kur žinoti kad tikrai tu jo neapgavai?

:D neturiu jokių chat nes seniai jis mane užblokines  ir jeigu jis tikrai nemeluoja kad aš jy apgavau tai tegul jis numeta bent menkiausią įrodymą kad aš iš jo ėmiau kokias paslaugas ar kažką. O šeip tai jis dbr net nesilanko čia man atrodo arba su kitu acc būna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), lie parašė:

Tokiu būdų natūraliai atsirinks auditorija.

Tiesa, bet būkim realistai, forumas ir taip apdvėsęs, o ir jame dažniausiai lankosi vaikai, tai viskas ką tai padarys tai prives foruma prie tuštumos.

 

Manau geresnė išeitis palik viską taip, kaip yra ir tiesiog turėt bent porą moderatorių/adminų kurie darytų kas priklauso. 

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...