Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kurį telefoną pasirinkti?


*Rolkā

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

MIUI nėra toks jau blogas, MIUI 10 ypač pagerina situacija, pats turiu Mi 5 su MIUI 10 Global Beta ir esu labai netgi patenkintas.

Jei jau nori budget telefono su stock Android tai aš manau geriau Nokia 6.1 pasiimčiau arba Xiaomi Mi A2 palaukčiau. Bet šiaip dabar geriausias variantas Xiaomi Redmi Note 5 su Dual Camera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 44
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

prieš 4 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

Imi mi a1 it nesuki galvos. Kiek zinau redmi 5plus(note 5) neturi stock Android update.

 

24 minutes prieš, darrel. parašė:

MIUI nėra toks jau blogas, MIUI 10 ypač pagerina situacija, pats turiu Mi 5 su MIUI 10 Global Beta ir esu labai netgi patenkintas.

Jei jau nori budget telefono su stock Android tai aš manau geriau Nokia 6.1 pasiimčiau arba Xiaomi Mi A2 palaukčiau. Bet šiaip dabar geriausias variantas Xiaomi Redmi Note 5 su Dual Camera.

Tai kurį geriau imt? M1 A1 64GB ar Note 5 64GB. Jei ten skirias tiek pat kaip 1.6 crack vs 1.6 steam t.y. niekuo tai imsiu M1 A1 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Benka parašė:

 

Tai kurį geriau imt? M1 A1 64GB ar Note 5 64GB. Jei ten skirias tiek pat kaip 1.6 crack vs 1.6 steam t.y. niekuo tai imsiu M1 A1 

Note 5 turi ir geresnį dizainą, didesnės rezoliucijos ekraną dėl bezel-less dizaino, talpesnė baterija, geresnį procesorių, kamera irgi man rodos geresnės tik tiek kad Mi A1 gali 4K video filmuoti bet ir su Note 5 galėsi filmuoti 4K Google Camera įsirašes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Benka parašė:

 

Tai kurį geriau imt? M1 A1 64GB ar Note 5 64GB. Jei ten skirias tiek pat kaip 1.6 crack vs 1.6 steam t.y. niekuo tai imsiu M1 A1 

jeigu nori stock android iskart imi mi a1. nes interface susiduria su tokiu dalyku kaip sudetingesniu siuksliu isvalymu ir su laiku tenka custom rom rasytis arba melstis naujas update suteiks stock android'a. juo svaresnis telefonas juo geriau sakyciau, nes pribumbasai nieko gero nezada ateityje ypac kai tai kerta per apkrovos lygius juos keliant. forumo narys turba turi  lenovo zuk 2 su zui interface. atsisiunte oreo interface pereidamas is nuogat iskart pakirto baterija-pradejo greiciau sekti. beto zuk  z2 yra flagship killeris su snapdragon 820 ir pan.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Note 5 turi ir geresnį dizainą, didesnės rezoliucijos ekraną dėl bezel-less dizaino, talpesnė baterija, geresnį procesorių, kamera irgi man rodos geresnės tik tiek kad Mi A1 gali 4K video filmuoti bet ir su Note 5 galėsi filmuoti 4K Google Camera įsirašes.

 

3 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

jeigu nori stock android iskart imi mi a1. nes interface susiduria su tokiu dalyku kaip sudetingesniu siuksliu isvalymu ir su laiku tenka custom rom rasytis arba melstis naujas update suteiks stock android'a. juo svaresnis telefonas juo geriau sakyciau, nes pribumbasai nieko gero nezada ateityje ypac kai tai kerta per apkrovos lygius juos keliant. forumo narys turba turi  lenovo zuk 2 su zui interface. atsisiunte oreo interface pereidamas is nuogat iskart pakirto baterija.

Čj pasiemu ta m1, nes matau ka čia daug atsiprašant pistis reiks norint atsisiūst kažka ir t.t. dizainas priprantamas, batareikia vstk jokia 2 dienu nrmls naudojimo neišlaiko yra sukurti power bankai, procas ir tai galingesnis nei mano šūdino j5 2017m, o filmuot fotkyt tai aš tik savo pc before and affter. Ir šiaip jau amazon susidėjas krepšeli m1 su case ir glassu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

jeigu nori stock android iskart imi mi a1. nes interface susiduria su tokiu dalyku kaip sudetingesniu siuksliu isvalymu ir su laiku tenka custom rom rasytis arba melstis naujas update suteiks stock android'a. juo svaresnis telefonas juo geriau sakyciau, nes pribumbasai nieko gero nezada ateityje ypac kai tai kerta per apkrovos lygius juos keliant. forumo narys turba turi  lenovo zuk 2 su zui interface. atsisiunte oreo interface pereidamas is nuogat iskart pakirto baterija-pradejo greiciau sekti. beto zuk  z2 yra flagship killeris su snapdragon 820 ir pan.

Buvau į savo Mi5 LineageOS įsirašes, tiesa sakant MIUI 10 man žymiai labiau patinka.

Dabar, Benka parašė:

 

Čj pasiemu ta m1, nes matau ka čia daug atsiprašant pistis reiks norint atsisiūst kažka ir t.t. dizainas priprantamas, batareikia vstk jokia 2 dienu nrmls naudojimo neišlaiko yra sukurti power bankai, procas ir tai galingesnis nei mano šūdino j5 2017m, o filmuot fotkyt tai aš tik savo pc before and affter. Ir šiaip jau amazon susidėjas krepšeli m1 su case ir glassu

Palauk tada geriau bent jau Mi A2.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, darrel. parašė:

Buvau į savo Mi5 LineageOS įsirašes, tiesa sakant MIUI 10 man žymiai labiau patinka.

Palauk tada geriau bent jau Mi A2.

Turbut jau senstu :D:shok::mucha:

Man patinka stock'ai nebent koks pribumbasas nesa nauda pvz quick charge arba oc xd

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

Turbut jau senstu :D:shok::mucha:

Man patinka stock'ai nebent koks pribumbasas nesa nauda pvz quick charge arba oc xd

Na tiesiog MIUI kaip ir Emotion UI man rodos turi gana panašu dalyką kaip iOS kad nėra App Drawer ir man asmeniškai tai patinka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Benka parašė:

Nnežinau aš kaip mobiliakuose bet m1 procas 2ghz kai 5 1.8, kamera geresnė kurios aš nenaudoju nihuja type c kuris nežinau ką daro xd. O diz gražesnis note 5 ekranas didesnis batareikia didesnė.

Note 5 - https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?q=redmi+note+5+pro

Mi A1 - https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=mi+a1

GHz dar mažai ką reiškia. 

 Na nežinau, iš vienos pusės nuotraukos atrodo gražesnės su Mi A1 bet sprendžiant iš to ką sako video autorius tai jos gana stipriai skiriasi nuo realybės. 

Type-C tai pats turiu telefoną su Type-C ir turbūt vienintelis dalykas kuris man pravertė tai kad dviem pusėm kišasi o daugiau pliusų nepastebėjau, didžiausias minusas yra tas kad beveik visi pažįstamų telefonai turi microUSB arba vienas kitas Lighting connectorius ir man ragai būna kai pasikrauti reikia o laido neturiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Note 5 - https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?q=redmi+note+5+pro

Mi A1 - https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=mi+a1

GHz dar mažai ką reiškia. 

 Na nežinau, iš vienos pusės nuotraukos atrodo gražesnės su Mi A1 bet sprendžiant iš to ką sako video autorius tai jos gana stipriai skiriasi nuo realybės. 

Type-C tai pats turiu telefoną su Type-C ir turbūt vienintelis dalykas kuris man pravertė tai kad dviem pusėm kišasi o daugiau pliusų nepastebėjau, didžiausias minusas yra tas kad beveik visi pažįstamų telefonai turi microUSB arba vienas kitas Lighting connectorius ir man ragai būna kai pasikrauti reikia o laido neturiu :D

Dabar pradėjau amazonėj ieškot case/screen protector ir nieko nerandu tokio tsg carbon galu uždengtu, jau nusprendžiau kad imsiu tą note 5, dabar tik pribambasų reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Benka parašė:

Dabar pradėjau amazonėj ieškot case/screen protector ir nieko nerandu tokio tsg carbon galu uždengtu, jau nusprendžiau kad imsiu tą note 5, dabar tik pribambasų reikia

eBay.co.uk ieškok, ten yra gi variantų su Fast & Free shipping'ų jei greitai reikia, pats UK dabar esu ir keletas daikų užsakinėjau tai gal per 2-3 dienas atėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

eBay.co.uk ieškok, ten yra gi variantų su Fast & Free shipping'ų jei greitai reikia, pats UK dabar esu ir keletas daikų užsakinėjau tai gal per 2-3 dienas atėjo.

Aš ir uk svečiuojuosi 18 diena varau namo gal gaučiau bet neproblema kadangi 08 04 dar dėdis grįžta tai paims 

prieš 9 valandas(-ų), darrel. parašė:

eBay.co.uk ieškok, ten yra gi variantų su Fast & Free shipping'ų jei greitai reikia, pats UK dabar esu ir keletas daikų užsakinėjau tai gal per 2-3 dienas atėjo.

Šitas case https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F273131590443 ir glassas https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F253743167850

Case ta tikrai patinka gražus commentai irgi noce jei ne fake, o dėl stikliuko nžn kurį imtis, bet čj kokius 2 iškarto pasiimt bet skirtingus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2109 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...