Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Būsenos atnaujinimai


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5 minutes prieš, Robysas parašė:

kaip Lukonic'as ir sakė, niekas dar nesikeičia. Moderatoriai atsipalaidave yra, tai šūdai ir vyksta :D 

Aš galvojau žmonės truputį turi ir amžiaus ir negalvos, kad protingas žingsnis iš karto temą rakint. Gi čia ne koks teismas, kad plaktuku padaužius visi turi tam pritart, o manau pasidomėti ir paklausti yra žmogiška. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
46 minutes prieš, .lukonic` parašė:

:D:D O tai A.Ž. kokio negavai? Nieko? 

Juokauji? Jie rinko naujienų rašytoją, aš užpildžiau, padariau ko prašė, išverčiau jų duotus straipsnius, tai galiausiai paprašė manęs, kad aš jiems priminčiau, jog man parašyt jie turi po savaitės. Tai manai gausiu aš iš jų asmeninę žinutę.. :D 

 

Taip ir neatrinko nieko. Nemanau, kad taip sunku buvo nueit į naujienų skiltį ir duot kažkam tą statusą, kad ir toliau rašytų, bet gi jie labai užsiėmę. :D

 

Redaguota , nario lie
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2110 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...