Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar tikite meile iš pirmo žvilgsnio ? Kaip žinoti, kad jau radai ta savo vienintele ? O kas bus, jeigu nesusirasiu merginos ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 11 valandas(-ų), Baltoji princesė parašė:

19 man.

Protu tikrai ne XDD! Kaip vienas forumo narys tavo temoje minejo tu prazuves jeigu tavo darbdavys yra moteris. :mucha:

Man pasitaike darbdaviai pagrinde moterys, tik dukart buvo vyrai XDD

Zuves tu jeigu tave boba idarbintu bet kokio tipo darbui xD

Ir vienai ju buvo apytiksliai 28-32eji. Tad geriau nerasinek tokiu dalyku nes tik is saves priversi kitus juoktis. Blogiau negu ka ackward pasakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Gazb parašė:

Aš asmeniškai tau tiek neduočiau, visur prieštarauji patarimams ir t.t., forume elgies kaip 13-inis, neįsižeisk, išreiškiu savo nuomonę.

kad jis ir yra 13/14 metis .. nieko neturiu pries  kad jam 14 ar 13. visi buvom tokiu metu bet  kad apispisineja cia kad tipo 19 tai.. :D  ,  zodziu zmogui grynai demesio truksta jeigu jau ir 19 net bijo nuotrauka savo parodyt kazkokiam mirusiam forume..  debilas zodziu grynai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Ernestas`` parašė:

kad jis ir yra 13/14 metis .. nieko neturiu pries  kad jam 14 ar 13. visi buvom tokiu metu bet  kad apispisineja cia kad tipo 19 tai.. :D  ,  zodziu zmogui grynai demesio truksta jeigu jau ir 19 net bijo nuotrauka savo parodyt kazkokiam mirusiam forume..  debilas zodziu grynai. 

Man 19 metų. Šiemet baigęs 12 klasių, Ernestai. Man nėra 14, 13, 15 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Baltoji princesė parašė:

Man 19 metų. Šiemet baigęs 12 klasių, Ernestai. Man nėra 14, 13, 15 metų.

Tu kaip 14metu mergaite elgiesi. Atsisesi bernui ant keliu kurio nemegsta keletas tavo draugiu ir pradesi aikstytis ir inksti kad kiti nepagalvotu kad su juo draugauji xDD

2018-07-12 01:57, © Orinta parašė:

Kuo labiau siūlysit kažką temos autoriui, tuo labiau jis nesutiks su tuo. Baikit maitint jį dėmesiu, žmogus siauro mąstymo, mato tai, ką nori matyt. Kiek tokių pat temų visuose forumuose, niekas nesikeičia, deja 

https://www.knyguklubas.lt/kaip+pribaigti+savo+vyra.html tegul perskaito sia knyga. gal siektiek koses galvoje atsiras pas ji poto.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

Tu kaip 14metu mergaite elgiesi. Atsisesi bernui ant keliu kurio nemegsta keletas tavo draugiu ir pradesi aikstytis ir inksti kad kiti nepagalvotu kad su juo draugauji xDD

https://www.knyguklubas.lt/kaip+pribaigti+savo+vyra.html tegul perskaito sia knyga. gal siektiek koses galvoje atsiras pas ji poto.

Beveik niekada po 1 knygos neatsiranda proto. Motyvacija kažką daryt kitaip maksimaliai savaitei 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), © Orinta parašė:

Beveik niekada po 1 knygos neatsiranda proto. Motyvacija kažką daryt kitaip maksimaliai savaitei 

yra pasakymas: "protingas mokos is kitu-durnius mokos is savo klaidu" :mucha:!

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, © Orinta parašė:

Užuojauta jai. 

Užuojauta tavo vaikinui arba būsimam vaikinui :)

2 minutes prieš, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

*Myliu SuperGames.lt* susiimk. pana tau atrasineja forume ir tu oziuojiesi kaip mazvaikis pries jos forumo profili. tau nejuokinga dar ar verktis norisi?

Neaišku ar čia tikrai pana. Aš irgi galiu apsimetęs merginos nick'u parašyti :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ori, gal discorde ateina i group chata syukiu tada gales isitikint ar pana ar bernas?

@Baltoji princesė atsibusk, zmones tau bande padet nors tu net ir to nevertini. pazystu pora vilnieciu chikitu kurios tau nuomone reztu tiesiai sviesiai i akis kad tu net apsiverktum. ka tada darytum. po ilgu ir daznai iki dabar pasitaikanciu nesutarimu su viena is siu iki dabar gan zmoniskai bendrauju. galeciau sita tema isplatinti internete fb gameriu grupese kur panu yra ir jos pradetu is taves zvengt, bet spek to nedarysiu. nes krisiu zemiau tavo lygio.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

ori, gal discorde ateina i group chata syukiu tada gales isitikint ar pana ar bernas?

@Baltoji princesė atsibusk, zmones tau bande padet nors tu net ir to nevertini. pazystu pora vilnieciu chikitu kurios tau nuomone reztu tiesiai sviesiai i akis kad tu net apsiverktum. ka tada darytum. po ilgu ir daznai iki dabar pasitaikanciu nesutarimu su viena is siu iki dabar gan zmoniskai bendrauju. galeciau sita tema isplatinti internete fb gameriu grupese kur panu yra ir jos pradetu is taves zvengt, bet spek to nedarysiu. nes krisiu zemiau tavo lygio.

 

as vis dar galvoju kad jam 14 :D  nes ka jis cia raso tai man makufelis nepagauna kaip 19-metis toks bukas gali but.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ parašė:

As nenustebes del tavo kvailumo tokiu atveju :shok::mucha::funny: 

Na žinai man mokymasis iš savo klaidų padėjo ir pastorint pinigine tiek, kad tau dar dirbt daug prie vištų, kad pasivytum. Ir kalba žmogus kuris nemoka net gramatikos pagrindų ir būnat 30 metų sėdi žaidimų forume ir duoda patarimus kaip susirast mergina ir dar nežino, kad temos autorius grynas trolis. Tikiuosi supranti koks debilas esi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Barz parašė:

Na žinai man mokymasis iš savo klaidų padėjo ir pastorint pinigine tiek, kad tau dar dirbt daug prie vištų, kad pasivytum. Ir kalba žmogus kuris nemoka net gramatikos pagrindų ir būnat 30 metų sėdi žaidimų forume ir duoda patarimus kaip susirast mergina ir dar nežino, kad temos autorius grynas trolis. Tikiuosi supranti koks debilas esi?

Supranti, kad as nenaudoju lietuviu kalbos klaviaturos tiek ant kompiuterio tiek ismaniojo? Taigi tavo teiginys klaidingas. Trolis ar ne, man dzin. As nesikonkretinu del forumu it t.t.

Redaguota , nario ₖᵢᵣᵢₛₕᵢₘₐₜₒᵤₖₐ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2107 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...