Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį nešiojamajį kompiuterį pasirinkti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2111 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 10 valandas(-ų), lie parašė:

Žinoma. Aš pats ruošiuos šiandien jį nusipirkt. Kompiuteris praktiškas, kokybiškas, patogus (gal ne visiems, bet man patogus), gan galingas ir tikrai pasiteisins. Jei biudžetas leidžia - kodėl gi ne. Ir geriau pirkt Topo Centre, ten 200€ pigiau.

Jeigu nusipirkot, kokie įspūdžiai? Ir geriau su touch barų imt ar ne, istore 40 eurų pigesnis. Ir ko pirkti prie jo (pelytė ar pnš) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), eddviix parašė:

Jeigu nusipirkot, kokie įspūdžiai? Ir geriau su touch barų imt ar ne, istore 40 eurų pigesnis. Ir ko pirkti prie jo (pelytė ar pnš) :D

Ar pirkt su Touch bar ar be jau priklauso nuo pačio poreikių kam naudosi kompiuterį. Jei grafikai - tai naudingas dalykas. Prie Touch Bar taip pat įeina ir TouchID, kas patogu, nes nereikės visada vest slaptažodžio kur nors jungiantis.

Kalbant apie priedus, vėl gi, priklauso kam naudosi kompiuterį. Pagal kai kuriuos straipsnius, tarkim pabandyk pagooglint "best mouses for graphic design", man rodos, antroj vietoj pamatysi Apple Magic Mouse. Su ja patogu, bet minusas, kad brangi. Tačiau jei biudžetas leidžia - kodėl gi ne, ji kaip ir minėjau, patogi (priklauso nuo vartotojo rankos), universali, nedidelė.

MacBook Pro nusipirkau. Labai patinka. Pirkau 13", nes norėjau lyginant su dar turimu MacBook Air 13", MacBook Pro kiek mažesnis, bet man pats tas. Lyginant greitį - jis jaučiasi, Pro daug spartesnis, + visus failus laisvai persikėliau iš Air į Pro per Migration Assistant, kas irgi labai patogu Apple gaminiuose - visi įrenginiai laisvai surišami vienas su kitu, todėl nesunku palyginti kaip kompiuteriai veikia su tais pačiais duomenimis ir ta pačia apkrova.

Žodžiu, vienintelis dalykas, kurį galiu patart, tai tik gerai apgalvot kam naudosi kompiuterį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, lie parašė:

Ar pirkt su Touch bar ar be jau priklauso nuo pačio poreikių kam naudosi kompiuterį. Jei grafikai - tai naudingas dalykas. Prie Touch Bar taip pat įeina ir TouchID, kas patogu, nes nereikės visada vest slaptažodžio kur nors jungiantis.

Kalbant apie priedus, vėl gi, priklauso kam naudosi kompiuterį. Pagal kai kuriuos straipsnius, tarkim pabandyk pagooglint "best mouses for graphic design", man rodos, antroj vietoj pamatysi Apple Magic Mouse. Su ja patogu, bet minusas, kad brangi. Tačiau jei biudžetas leidžia - kodėl gi ne, ji kaip ir minėjau, patogi (priklauso nuo vartotojo rankos), universali, nedidelė.

MacBook Pro nusipirkau. Labai patinka. Pirkau 13", nes norėjau lyginant su dar turimu MacBook Air 13", MacBook Pro kiek mažesnis, bet man pats tas. Lyginant greitį - jis jaučiasi, Pro daug spartesnis, + visus failus laisvai persikėliau iš Air į Pro per Migration Assistant, kas irgi labai patogu Apple gaminiuose - visi įrenginiai laisvai surišami vienas su kitu, todėl nesunku palyginti kaip kompiuteriai veikia su tais pačiais duomenimis ir ta pačia apkrova.

Žodžiu, vienintelis dalykas, kurį galiu patart, tai tik gerai apgalvot kam naudosi kompiuterį.

Ačiū jums labai už pagalba, ant dienų irgi pasiimsiu, o jus ėmėt su touch bar ar be? Nes man nelabai atrodo efektyvus dalykas, kuris kainuoja ~500 eur, už ta kaina puikiai galima kažką dar nusipirkti. Norėčiau video edinimui, photoshop ir kodavimui, ir šiaip studijos metų pasinaudoti, taip pat karts nuo karto filmus pasižiūrėti. Apple Magic Mouse 2? ar 1?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), eddviix parašė:

Ačiū jums labai už pagalba, ant dienų irgi pasiimsiu, o jus ėmėt su touch bar ar be? Nes man nelabai atrodo efektyvus dalykas, kuris kainuoja ~500 eur, už ta kaina puikiai galima kažką dar nusipirkti. Norėčiau video edinimui, photoshop ir kodavimui, ir šiaip studijos metų pasinaudoti, taip pat karts nuo karto filmus pasižiūrėti. Apple Magic Mouse 2? ar 1?

Aš šį kartą pataupiau ir pirkau be Touch Bar. Ar imt su Touch Bar ar be nesvarsčiau, kolkas man jis neatrodo labai reikalingas, nebent kaip minėjau pirkt su Touch Bar apsimoka tada, kai esi grafikos dizaino entuziastas. Daugiau priežasties kodėl mokėt brangiau nematau. Bet tikrai drąsiai užteks pačio paprasčiausio MacBook Pro tavo išvardintiems dalykams. Žinoma jei biudžetas toks, kad gali leist pirkt su Touch Bar, geriau tuos pinigus investuok į didesnę atmintį turintį MBP, nes visgi video editams reikės daugiau vietos. 

Tarp 1 ir 2 Magic Mouse skirtumų nežinau, nelabai domėjausi, bet Magic Mouse 1 nėra blogas pasirinkimas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2111 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...