Peršokti į turinį

FORTNITE = MINECRAFT.exe

Pink Boi

Recommended Posts

prie┼í 8 valandas(-┼│), Robysas para┼í─Ś:

nepyk bet pasakysiu tikra nesamon─Ś. Nu dar ┼żemiau sugalvot ─Źj nebeina┬á

─Źia yra menas ma┼żuli

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Dabar, ewnandas para┼í─Ś:

─Źia yra menas ma┼żuli

nu tada sori a┼í ne menininkas. Pagal mane tai ─Źia visi┼íkas trash, nu gal ka┼żkam patinka... :D┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 7 valandas(-┼│), DedeKobra para┼í─Ś:

Lul. Taip, ideja nors ir kopijuota, bet darbo visgi ideta. Ko as nesupratau - ar tu siaip cia idejai ta video, ar tai isties tavo kanalas, ko as nelabai tikiu.

Taip as esu tas "Pink Boi" Btw let me flex on ya'll mano video buvo Intro pas Pewdiepie.

Video pavadinimas " Original content ft. Pewdiepie" 

Nuoroda ─» komentar─ů

Skirtingais laikais skirtingi trendai, vieniems ─Źia gali b┼źt ┼í┼źdas kitiems visai *Myliu SuperGames.lt* video. Mano nuomone tai video tikrai geras, neatsi┼żvelgiant ─» kit┼│ komentarus, kad kopini ar pana┼íiai, tai yra tiesiog tai k─ů daro visi ┼áIUO METU. ┼ŻMON─ľS *Myliu SuperGames.lt* JIS NORS NEDARO DEBILI┼áKU VIDEO MINECRAFTO TOKI┼▓ KAIP *Myliu SuperGames.lt* SVEIKI ATVYKE I MANO SURVIVAL EPISODA 77 PRA┼áAU NU┼áAUKIT MANE *Myliu SuperGames.lt*

A─Źi┼ź u┼ż d─Śmes─»

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...