Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu G2A.com žaidimus PIGIAU!


QuirkyShallot

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

kadangi G2A Wallet turiu užsilikusio balanso, galiu nupirkti jūsų pasirinktą žaidimą / giftcard iš G2A.com už 80 proc. originalios prekės vertės Swedbanku.

Susidomėję susisiekite AŽ!

UPDATE:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6/23/2018 16:48, Ky0o_ parašė:

Galiu 100 procentų garantuoti, kad patikimas žmogus! Renkasi tikrai padorią reputuaciją, maloniai bendraujantis. :)

Gal ir viskas būtų gerai, tačiau aš su tavimi nesu turėjęs reikalų :) Na, nebent esi scammeris cleo.eXe, kuris 50 USD giftcard'ą pavogė (kas paaiškintų, kodėl vos susikūręs naują accountą puolei rašyti mano temoje). Jei tai tu, siūlau per artimiausias 4 dienas susisiekti su manim ir atsiskaityti, nes, manau, ateinančią savaitę į tavo duris pasibels policija ir greitu metu jau nieko nebegalėsiu pakeisti :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), QuirkyShallot parašė:

Gal ir viskas būtų gerai, tačiau aš su tavimi nesu turėjęs reikalų :) Na, nebent esi scammeris cleo.eXe, kuris 50 USD giftcard'ą pavogė (kas paaiškintų, kodėl vos susikūręs naują accountą puolei rašyti mano temoje). Jei tai tu, siūlau per artimiausias 4 dienas susisiekti su manim ir atsiskaityti, nes, manau, ateinančią savaitę į tavo duris pasibels policija ir greitu metu jau nieko nebegalėsiu pakeisti :) 

Tu žmogau galvoji ką sakai? Kas tas cleo.eXe? Jei taip galvoji, tai įrodai, kad aš vadinamas tavo asmuo aš tau 15€ pasirinkta pervedimo platforma. Visų antrą parašiau, nes 2 žmonėms pardavei paskyras ir gavai teigiamus atsiliepimus. Savo parašytame pranešime parašiau, jog renkiesi padorią reputaciją. 

2018-06-23 16:48, Ky0o_ parašė:

Galiu 100 procentų garantuoti, kad patikimas žmogus! Renkasi tikrai padorią reputuaciją, maloniai bendraujantis. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Ky0o_ parašė:

Tu žmogau galvoji ką sakai? Kas tas cleo.eXe? Jei taip galvoji, tai įrodai, kad aš vadinamas tavo asmuo aš tau 15€ pasirinkta pervedimo platforma. Visų antrą parašiau, nes 2 žmonėms pardavei paskyras ir gavai teigiamus atsiliepimus. Savo parašytame pranešime parašiau, jog renkiesi padorią reputaciją. 

 

 

Aš tavęs niekuo nekaltinu, tik informavau dėl viso pikto :) o dėl tavo komentaro, tai jei labai norisi pasidaryt gražų pranešimų skaičių accounte, siūlau naudingą turinį forume kurt, o ne rašyt atsiliepimus apie žmogų, su kuriuo net nebendravai ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, QuirkyShallot parašė:

Aš tavęs niekuo nekaltinu, tik informavau dėl viso pikto :) o dėl tavo komentaro, tai jei labai norisi pasidaryt gražų pranešimų skaičių accounte, siūlau naudingą turinį forume kurt, o ne rašyt atsiliepimus apie žmogų, su kuriuo net nebendravai ;) 

O kam ta informacija reikalinga? Tai ir rašyk tam žmogui tiesiai ar per tarpininkus. Man išvis neaktuolu, tačiau buvau neteisingai apkaltintas. O aš tau parašiau ir viską paaiškinau apie savo sakinį, ne tavo paskyra. Darau ką noriu su ją, gražaus vakaro. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2103 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...