Peršokti į turinį

Naujas žemynas [WIP]


suchgucci

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kurti projektą, kad vyktų šiame žemėlapyje? T.y. GRP arba RP?  

39 balsai

  1. 1. Kurti?

  2. 2. Ar žaistumėte?



Recommended Posts

! Laukiu nuomonės, įdėjų. ;)

! Darbo atlikta: 7%

! Galbūt šitas žemėlapis bus naudojamas Roleplay arba GRP serveryje, tik nežinau ar verta dėti, nes nelabai žinau kas norėtų prisijungti.

 

Paskutinis atnaujinimas (06-17)

https://imgur.com/a/kBMndiA

 

Sena galerija

https://imgur.com/a/TDz39eD

Redaguota , nario SLAVA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, ecK'Pacanai|Robysas parašė:

Gal ir neblogai, tik kam kelt jei nepadaryta net pusė? Pasidalink enb

Trūksta įdėjų, ir šiaip įdomu ar kam nors patinka tokie dalykai. http://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/119369-sa-directx-2-0/ enb

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), MVikarijus parašė:

Bent jau mano akims, tie modai (ENB) užgožia visą grožį. Jei keli darbus vertinimui - kelk nuotraukas be jokių modų, nes dabar vertinti irgi nei šis, nei tas.

Supratau, sekantys atnaujinimai bus keliami be ENB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eh, kiek yra buvę bandymų sukurti tokio tipo projektą, kur naudojamas ne originalus žemėlapis... ir iš tų bandymų jokios naudos. Nė vienas projektas nesulaukė didelio pasisekimo, ir išvis net nestartavo. Idėja gal ir gera, bet tikrai ne praktiška. Norėdamas sukurti įspūdingą žemėlapį turėsi panaudoti daug objektų, kurių krovimas serveryje ir žaidimo kokybė esant bent kelioms dešimtims žaidėjų bus tragiški, o save riboti ir naudoti minimaliai objektų nelogiška - žemėlapis bus tuščias ir neįdomus. Iš to kyla klausimas - dėl ko tuomet išvis stengtis ir kam investuoti savo laiką? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, MartynasK parašė:

Eh, kiek yra buvę bandymų sukurti tokio tipo projektą, kur naudojamas ne originalus žemėlapis... ir iš tų bandymų jokios naudos. Nė vienas projektas nesulaukė didelio pasisekimo, ir išvis net nestartavo. Idėja gal ir gera, bet tikrai ne praktiška. Norėdamas sukurti įspūdingą žemėlapį turėsi panaudoti daug objektų, kurių krovimas serveryje ir žaidimo kokybė esant bent kelioms dešimtims žaidėjų bus tragiški, o save riboti ir naudoti minimaliai objektų nelogiška - žemėlapis bus tuščias ir neįdomus. Iš to kyla klausimas - dėl ko tuomet išvis stengtis ir kam investuoti savo laiką? 

Ačiū už nuomonę, bet aš ne pirmą kartą matau tokius kaip tu, kurie įsivaizduoja esąs protingi. Trumpai ir aiškiai pasakysiu, man neįdomu dėl sėkmės projekto, aš tai darau dėl savo smagumo, o ne dėl kitų, ne tau rūpintis ar man gaila savo laiko ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, SLAVA parašė:

Ačiū už nuomonę, bet aš ne pirmą kartą matau tokius kaip tu, kurie įsivaizduoja esąs protingi. Trumpai ir aiškiai pasakysiu, man neįdomu dėl sėkmės projekto, aš tai darau dėl savo smagumo, o ne dėl kitų, ne tau rūpintis ar man gaila savo laiko ar ne.

Wowowo, kam taip iškart pulti? Jei tu tai darai dėl smagumo ir laiko prastūmimo - daryk, pirmyn, žinoma! Aš tiesiog išsakiau savo nuomonę, kurios, beje, tu pats ir prašei. Jei taip neturi ką veikti ir nori savo laiką skirti tokiam dalykui - skirk, kaip pats sakei, ne mano reikalas kam tu savo laiką panaudosi. Ar aš sakiau, kad tai laiko švaistymas, ar aš pasiūliau tau užsiimti kuom nors naudingesniu? Ne, aš tiesiog tau uždaviau klausimą pamąstymui ar verta tai daryti. Tu į jį ką tik atsakei ir jei jau esi toks tikras, nesuprantu kokiu tikslu tu sukūrei šią temą prašydamas žmonių nuomonės, jei tau ji neįdomi ir bet kokiu atveju tai darysi, net jei visi ir sakys „ne“?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, MartynasK parašė:

Wowowo, kam taip iškart pulti? Jei tu tai darai dėl smagumo ir laiko prastūmimo - daryk, pirmyn, žinoma! Aš tiesiog išsakiau savo nuomonę, kurios, beje, tu pats ir prašei. Jei taip neturi ką veikti ir nori savo laiką skirti tokiam dalykui - skirk, kaip pats sakei, ne mano reikalas kam tu savo laiką panaudosi. Ar aš sakiau, kad tai laiko švaistymas, ar aš pasiūliau tau užsiimti kuom nors naudingesniu? Ne, aš tiesiog tau uždaviau klausimą pamąstymui ar verta tai daryti. Tu į jį ką tik atsakei ir jei jau esi toks tikras, nesuprantu kokiu tikslu tu sukūrei šią temą prašydamas žmonių nuomonės, jei tau ji neįdomi ir bet kokiu atveju tai darysi, net jei visi ir sakys „ne“?

Ne apie projektą nuomonės klausiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), SLAVA parašė:

Ačiū už nuomonę, bet aš ne pirmą kartą matau tokius kaip tu, kurie įsivaizduoja esąs protingi. Trumpai ir aiškiai pasakysiu, man neįdomu dėl sėkmės projekto, aš tai darau dėl savo smagumo, o ne dėl kitų, ne tau rūpintis ar man gaila savo laiko ar ne.

Jeigu darai tik dėl savo smagumo tai tikrai nekurk projekto jokio. Nes tu, kaip kurėjas, turėtum kurti ir dėl kitų smagumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Inv1s parašė:

Jeigu darai tik dėl savo smagumo tai tikrai nekurk projekto jokio. Nes tu, kaip kurėjas, turėtum kurti ir dėl kitų smagumo.

Nereikia išvartyti vieno žodžio į kitą prasmę :|. Aš šituo užsiimu, nes man smagu, o ne, kad neatsižvelgsiu į kitų nuomones ir pasiūlymus, kai bus sukurtas projektas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, SLAVA parašė:

Nereikia išvartyti vieno žodžio į kitą prasmę :|. Aš šituo užsiimu, nes man smagu, o ne, kad neatsižvelgsiu į kitų nuomones ir pasiūlymus, kai bus sukurtas projektas.

Temoje rašei, kad lauki žmonių pasiūlymų ir nuomonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-06-15 13:38, Tony N. parašė:

Nelabai kas ir ypatingo. Bet jei viskas būtų galutinai su pastangomis padaryta, tai manau dėmėsio projektas sulauktų tikrai nemažai.

Dėmesio gal ir sulauktų, bet lankytojų tai tikrai ne. Vien tokio tipo žemėlapio basic dalykai sudaro daug objektų: keliai, pastatai, pagrindas, ką kalbėti apie aplinka, papildomus dalykus sudominti ir t.t. Ne kiekvienam pavilktų kompiuteris, o ką kalbėti apie tam tikro galingumo hostingo kainą, kuri bus pernelyg didelė nedidelį žaidėjų srautą laikant ir gaunant LABAI mažai pelno.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Džemal. parašė:

Dėmesio gal ir sulauktų, bet lankytojų tai tikrai ne. Vien tokio tipo žemėlapio basic dalykai sudaro daug objektų: keliai, pastatai, pagrindas, ką kalbėti apie aplinka, papildomus dalykus sudominti ir t.t. Ne kiekvienam pavilktų kompiuteris, o ką kalbėti apie tam tikro galingumo hostingo kainą, kuri bus pernelyg didelė nedidelį žaidėjų srautą laikant ir gaunant LABAI mažai pelno.

Pelnas nedomina, man pinigų netrūksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2163 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...