Peršokti į turinį

Bėda naudojant Javascript


Vidmantas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nesu koks tai geriausias javascript programuotojas, esu tiesiog paprastas pradininkas kuris ieško informacijos. 

 

Tai vat žodžiu įdėjau komentarus, beje pirmoje funkcijoje viskas tvarkoje, už funkcijos ribų taip pat, bet kitoje funkcijoje nebegaunamas return'as.

function get_people_info(people_id, item)
{
    $.get('js/messages.php?select=get_people_info&id=' + people_id, function(info)
    {
        var i = info.split(" ");
        if(i[0] == 1)
        {
            console.log(i[1]);  <<<---- šitas išveda man viska gerai
            return i[1];
        }
    }, 'text');
}
console.log(get_people_info(1, 1)); <<<---- šitas išveda man viska gerai
function select_messenger()
{
	console.log(get_people_info(1, 1)); <<<---- šitas išveda undefined
}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš su JS turiu tikriausiai dar mažesnę patirtį nei tu, bet dėl bendro išprusimo lyg ir matau problemą... Tai 3 eilutėj tu susikuri "inner" funkciją ir kai ji 9 eilutėj returnina, tai neturi nieko bendro su `get_people_info`, kadangi ji returnino savo pačios rezultatą, o ne parent funkcijos. Tai pvz

```

function test() {

function inner() {

return "B"

}

return "A" + inner()

}

console.log(test())

```

logina "AB". Tik pas tave truputį kitas atvėjis, kai inner funkcija yra 3 eilutėj ap'wrap'inta į kitą (get) funkciją, tai tokiu atvėju spėju tau toj 3 eilutėj tą get funkciją ir reikia returnint, arba 9 eilutėj prie returno specify'int jog returnintų ne inner o outer funkciją, bet abejoju ar JS leidžia tokią magiją...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

rakinam

6/12/2018 23:28, Reklameris2 parašė:

Aš su JS turiu tikriausiai dar mažesnę patirtį nei tu, bet dėl bendro išprusimo lyg ir matau problemą... Tai 3 eilutėj tu susikuri "inner" funkciją ir kai ji 9 eilutėj returnina, tai neturi nieko bendro su `get_people_info`, kadangi ji returnino savo pačios rezultatą, o ne parent funkcijos. Tai pvz

```

function test() {

function inner() {

return "B"

}

return "A" + inner()

}

console.log(test())

```

logina "AB". Tik pas tave truputį kitas atvėjis, kai inner funkcija yra 3 eilutėj ap'wrap'inta į kitą (get) funkciją, tai tokiu atvėju spėju tau toj 3 eilutėj tą get funkciją ir reikia returnint, arba 9 eilutėj prie returno specify'int jog returnintų ne inner o outer funkciją, bet abejoju ar JS leidžia tokią magiją...

3 eilutej ten kreipiamasi į failą iš kurio yra gaunama informacija ją turi grąžint, bet teko panaudot async nes pirmą duodavo return poto tik gaudavo informacija, Rakinkit temą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2158 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...