Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tele2 interneto sutrikimas


kycok

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, užsisakiau  Tele2  namų internetą su neribotu planu. Pačią pirmą savaitę buvo viskas gerai, siuntė, krovė taipogi įvairius puslapius, o dabar siuntimo greitis nesieka 3MB (pagal speedtest'ą). WI-FI irgi lėtokas. Tai kame bėdos?

P.S jei ką nors tai sako Huawei routeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek esu girdėjęs, ne aš vienas su tokia problema susidūriau. Irgi naudoju tele2 internetą su huawei router'iu. Galvojau skambintis, bet po kiek laiko atsigavo ir dabar sulėtėja retkarčiais arba tik tam tikru paros metu, todėl pakenčiama ir naudotis beveik netrukdo. Jei nepasitaisys, patarčiau nelaukt ir skambintis arba keist planą, nebent sutartis dar nesibaigė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip pat, naudoju Tele2 internetą. Pirmuosius mėnesius veikė tikrai tvarkingai, dabar po truputį pradeda erzinti. Tiesa, deja, bet nesitikrinau interneto greičio pokyčių. Tiesiog protarpiais yra per lėtas.

Šiuo atveju, siūlyčiau kreiptis į Tele2, tegul tvarkosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš pusę metų jau naudojuosi tele2 internetu nuo lapkričio mėn banduomoju laikotarpiu kaip ir visiems greitis buvo geras man buvo 100mbps ir pilnos ryšio padalos kai įsigaliojo sutartis greitis nukrito gan stipriai 30mbps ir taip šokinėjo prieš savaitę internetas pradėjo lūžinėti paskambinau į tele2 ir ištaisė klaidas per 5dienas dabar internetas veikia 80mbps planas 100gb laisvas pabandyk pakeisti modemo vieta ir statyti visur ir žiūrėti kur greitis didžiausias www.speedtest.net  ir testuoti į stockholm serverius mano interneto greičio ft (RETKARČIAIS BUNA SULĖTĖJA , BET ČIA MOBILUS O NE LAIDINIS INTERNETAS TAI VA)

7352289739.png

Redaguota , nario MrLapas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
prieš 20 valandas(-ų), RapolasJulius parašė:

Aš pastoviai susidurdavau su šiomis problemomis ir nusprendžiau pakeisti interneto tiekėją. Dabar naudojuosi Telia paslaugomis: https://www.telia.lt/privatiems/internetas/sviesolaidinis ir jokio vargo nematau.

Nu man tele2 best operatorius. Turiu kartais tu gedimų ypač šį mėn tai davė kompensaciją viską vienam namo gale vos siekia 16mbps kitam mažiau 60mbps nemačiau :D ir sakė dėl to nes aplink mane yra du 4G bokštai , bet vienas labai apkrautas kuris siekia 16mbps..... Kai nėra geresnio tiekėjo interneto tai tas gerai... Būtų galimybė šviesolaidžiui iškart jau būčiau telia klientas... Turėjau tą telia 4G 8metus prasikeikiau ir nutraukiau 4-5mbps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2019-06-27 11:22, E3ikaZ parašė:

Nu man tele2 best operatorius. Turiu kartais tu gedimų ypač šį mėn tai davė kompensaciją viską vienam namo gale vos siekia 16mbps kitam mažiau 60mbps nemačiau :D ir sakė dėl to nes aplink mane yra du 4G bokštai , bet vienas labai apkrautas kuris siekia 16mbps..... Kai nėra geresnio tiekėjo interneto tai tas gerai... Būtų galimybė šviesolaidžiui iškart jau būčiau telia klientas... Turėjau tą telia 4G 8metus prasikeikiau ir nutraukiau 4-5mbps.

Tikriausiai kiekvienas randa sau geriausia variantą. :D Aš jokių problemų su jais neturėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...