Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

FeelMe3 WEB kūrimo paslaugos


FeelMe3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, artėja vasarą, o jai kaip žinote reikia iš kažkur prasimanyti pinigų , taigi pamaniau, kad visai neblogai savo jėgas vėl pramankštinti svetainių kūrime . Ankščiau svetainių kūrimu domėjausi daug daugiau, buvau turėjas keletą projektų, bet tinginystė viską pražudė . Galiu atlikti visą svetainės pagrindą, paruošti PHP V7,V6 varikliuką ir HTML pobudžio svetainę .

• Dizaino pateikimas svetainėje, pats nupiešiu jį . Koduoti reikėtu rasti atskirą žmogų, kuris sukoduotų dizainą, bet aš padėčiau surasti žmogų, kuris sukoduotu iki 30lt . (Žinoma galima ir naudoti neunikalų dizainą)

• PHP V7 arba V6 varikliuko paruošimas, paruošiu visus pagrindus

• Įdiegiu visas jūsų norimas modifikacijas, paneles ir pan .

• Tai pat galiu prižiūrėti, tvarkyti jūsų svetainę, pritaikyti modifikacija ir pan .

• Surišu subdomeną su domenų . *.LT domeno kaina (www.duomenucentre.lt) 30lt(įskaičiuota ir PVM), nusiperkate patys.

• Hostingas, naudosiu (www.hostingas.in) hostingą, manau užteks ir 5lt/mėn hostingo .

Kainos:

•Varikliuko paruošimas, unikalus mano pieštas dizainas, hostingo paruošimas [10lt banku +5lt už hostingo paslaugas]

•Varikliuko paruošimas, unikalus mano pieštas dizainas, dizaino kodavimas, hostingo paruošimas, domeno surišimas, priežiūra, ir pan [20lt banku , +5lt už hostingo paslaugas, +~30lt už dizainos kodavimą, +30 už domeną =~85lt]

Galima įvairia derėtis

INFORMACIJA

Skype: neklausinėk. (su tašku)

E-Mail: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4725 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...