Peršokti į turinį

Ieškoma nauja komanda!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, James_Cold parašė:

Tai einam sakau išsiaiškinsim su šituo reikalu, susitarsim kas ką turim padaryt ir pažiūrėsim kas ko nemoka.

Nusipirksi sistema ir bandysi dielavarą primest?

2 minutes prieš, James_Cold parašė:

Tai teks apvemt, nes kaip ir minėjau nuo tavęs jau pykina baisiai... Ooooj vaikyti geriau nenorėk.

Ir ką tu padarysi? Ogi, nieko.

2 minutes prieš, James_Cold parašė:

Prieš bandydamas kažka čia įrodyt, pirmiausia pasižiūrėk kelintu metu postas čia, ir beto prie šito acc dabar sėdi visai kitas asmuo jei 2016 metais. Taip kad šito mėšlo man neprikaišiosi.. ir taip šitas acc yra pasiskolintas iš žmogaus.. ;) 

Tai galėjai nusipirkti už 1.45€ pakvietimą, o ne atmazus šaudyt, kad kitas žmogus sėdi, matosi iš rašybos, jog vienas ir tas pats žmogus esi.

Kaip įrodysi, jog kažko vertas, tada ir sakyk jog moki kažką, dabar esi šūdo vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, makflaj parašė:

Nusipirksi sistema ir bandysi dielavarą primest?

Oj blyaa... del tavęs aš dar ir pafilmuosiu b**...

Ir ką tu padarysi? Ogi, nieko.

Tarkim....

Tai galėjai nusipirkti už 1.45€ pakvietimą, o ne atmazus šaudyt, kad kitas žmogus sėdi, matosi iš rašybos, jog vienas ir tas pats žmogus esi.

Ta prasme, kam man pirkti pakvietima? jeigu aš turiu pažįstamu kurie nebesinaudoja šituo acc ir tiesiog aš galiu jį pasiskolint? Ta prasme čia jau tavo reikalas, nenori netikėk, bet rašybos skirasi, toks vaizdas susidaro kad jau niekas kitas nebegali prisijungti prie šito acc kaip tik pats šito acc valdytojas.. Kuo tuoliau tuo labiau rimtai pradedi svaigt, net nebėra noro šnekėt kažką čia su tavim..

Kaip įrodysi, jog kažko vertas, tada ir sakyk jog moki kažką, dabar esi šūdo vietoj.

Tu čia žiūri pagal karmos taškus jog šūdo vietoj? :DDDD oj seni, patikėk, prieš mane šūdo vietoj sedėtum tu, realiai ir sėdi čia net nėr kalbos man kažka ir ginčytis. Va čia eiline tavo klaida nieko nežinant aušint burna, atsimink viskas turi savas ribas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, James_Cold parašė:

Oj blyaa... del tavęs aš dar ir pafilmuosiu b**...

Norėčiau pažiūrėti.

 

3 minutes prieš, James_Cold parašė:

Ta prasme, kam man pirkti pakvietima? jeigu aš turiu pažįstamu kurie nebesinaudoja šituo acc ir tiesiog aš galiu jį pasiskolint? Ta prasme čia jau tavo reikalas, nenori netikėk, bet rašybos skirasi, toks vaizdas susidaro kad jau niekas kitas nebegali prisijungti prie šito acc kaip tik pats šito acc valdytojas.. Kuo tuoliau tuo labiau rimtai pradedi svaigt, net nebėra noro šnekėt kažką čia su tavim..

Tai ko komentuoji, nevykeli?

3 minutes prieš, James_Cold parašė:

Tu čia žiūri pagal karmos taškus jog šūdo vietoj? :DDDD oj seni, patikėk, prieš mane šūdo vietoj sedėtum tu, realiai ir sėdi čia net nėr kalbos man kažka ir ginčytis. Va čia eiline tavo klaida nieko nežinant aušint burna, atsimink viskas turi savas ribas.

Primeni forumo veikeja, intriganta, kuris zada zada, bet iki siol nieko, tai va, kaip parodysi, ka gero sukuriai savomis rankomis, tada galesim keist tema, o dabar sedek tyliai. DAUZYTOJAU

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, makflaj parašė:

Norėčiau pažiūrėti.

Jei tik nori galim tai padaryti, tik tinkamu metu, ir tinkamu laiku.

Tai ko komentuoji, nevykeli?

Nes man įdomu pasižiūrėt kaip tu megini toliau išsivartyt iš gaidžio.

Primeni forumo veikeja, intriganta, kuris zada zada, bet iki siol nieko, tai va, kaip parodysi, ka gero sukuriai savomis rankomis, tada galesim keist tema, o dabar sedek tyliai. DAUZYTOJAU

Nu kadangi tu manęs nepažįsti tai aš nieko daugiau ir negaliu pridurt, bet aš ką žadu aš viską ir padarau be jokiu terliojimosi, po 2 mėn gali parašyti, ir tada papasakosiu kas buvo padaryta manosiomis rankomis ir kaip sekasi toliau ;) neabejoju bet liksi nustebes.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau čia nėra visiškai skirtumo, kodėl kuri, ką kuri ir panašiai. 3 skripteriai ant vieno modo, eik tu gal atvėsk nuo to kompo ir samp'o.. :D Net juokinga kažką rašyt, kai tokio dalyko, sveikas žmogus nesupranta. Na paaiškink kokio tu serverio nori su 3 skripterisi vienam mode? Kartais tas vienas skripteris nieko nebedaro, arba tiesiog įmeta čia mod'ą (t.y. paplatina), o tu tikies iš čia surinkt 3 skripterius ir viską kofidiancialiai padaryt? Nebedurniuok durniau :D 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Žmogau čia nėra visiškai skirtumo, kodėl kuri, ką kuri ir panašiai. 3 skripteriai ant vieno modo, eik tu gal atvėsk nuo to kompo ir samp'o.. :D Net juokinga kažką rašyt, kai tokio dalyko, sveikas žmogus nesupranta. Na paaiškink kokio tu serverio nori su 3 skripterisi vienam mode? Kartais tas vienas skripteris nieko nebedaro, arba tiesiog įmeta čia mod'ą (t.y. paplatina), o tu tikies iš čia surinkt 3 skripterius ir viską kofidiancialiai padaryt? Nebedurniuok durniau :D 

Siaip yra toks dalykas, kaip sistemu includinimas, nebutinai viskas turi buti rasoma i moda, gali buti ir atsikrame .pwn faile. Pats kaip rasiau sistema, visai kitaip viskas, greitai viskas randama, nereik scrolint pro 40k eiluciu, kol rasi viena eilute :DD

Redaguota , nario makflaj
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, makflaj parašė:

Siaip yra toks dalykas, kaip sistemu includinimas, nebutinai viskas turi buti rasoma i moda, gali buti ir atsikrame .pwn faile. Pats kaip rasiau sistema, visai kitaip viskas, greitai viskas randama, nereik scrolint pro 40k eiluciu, kol rasi viena eilute :DD

... Čia jau modo editinimas kažkoks gaunasi. O šiaip ar anaip nėra patogu 3 skripteriams kurti vieną modą, vienas darys atskirai taip sistemą, kitas anaip ir idėjąs į modą duodu 100proc., jog nei viena iš 3 skripterių sistema neveiks ;) Reikės sutvarkyti, jog veiktų sistema ant pačio modo, o tai laiko irgi atima. + Jis nori juos rasti visiškai už nieką, nieko nemokės ir panašiai, kam švaistyt jiems savo brangų laiką, jei skripteris gali teikti paslaugas už tam tikrą kainą? Aišku, jei ir čia pasisiūlys skripteris ar skripteriai keli, tai jie visiškai neturės patirties, nes šiaip normalūs skripteriai nelenda į tokį šūdą. Kiekvieno skripterio normalaus gali paklausti, ar jie dirbtų dar su dvejais skripteriai rašant vieną modą kartu, atsakau, jog jie atsakytų, kad neapsiimtų, aišku jei jiems mokant gal ir apsiimtų bet vėl gi čia su kitomis sąlygomis ir abipusiu sutarimu, žodžiu nėra apie ką kalbėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Aurimas. parašė:

... Čia jau modo editinimas kažkoks gaunasi. O šiaip ar anaip nėra patogu 3 skripteriams kurti vieną modą, vienas darys atskirai taip sistemą, kitas anaip ir idėjąs į modą duodu 100proc., jog nei viena iš 3 skripterių sistema neveiks ;) Reikės sutvarkyti, jog veiktų sistema ant pačio modo, o tai laiko irgi atima.

Klysti, nesvarbu kaip ta kodą parašysi:

pvž jei tavo gm.pwn yra kintamasis: pInfo, o atskiramę faile PlayerData, tiesiog tu includini sistema po pInfo enumu ir sistema veiks. O jei kokią nuomos sistemą atsikramę faile, tai dedi apačioje po samp includes.

O kaip ir sakiau, rašant sistemą atskirame faile, viskas daug patogiau.

Redaguota , nario makflaj
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, makflaj parašė:

Klysti, nesvarbu kaip ta kodą parašysi:

pvž jei tavo gm.pwn yra kintamasis: pInfo, o atskiramę faile PlayerData, tiesiog tu includini sistema po pInfo enumu ir sistema veiks. O jei kokią nuomos sistemą atsikramę faile, tai dedi apačioje po samp includes.

O kaip ir sakiau, rašant sistemą atskirame faile, viskas daug patogiau.

Nenusimanau visiškai ties kodavimu, tad gal ir galiu klysti. Bet mano žodžiuose yra tikrai nemažai tiesos. Anyway nieko jis čia neras.. :D 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), makflaj parašė:

tavo ar kitų, nes kiek suprantu, nieko nedarysi.

Blogai supranti.

prieš 5 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Žmogau čia nėra visiškai skirtumo, kodėl kuri, ką kuri ir panašiai. 3 skripteriai ant vieno modo, eik tu gal atvėsk nuo to kompo ir samp'o.. :D Net juokinga kažką rašyt, kai tokio dalyko, sveikas žmogus nesupranta. Na paaiškink kokio tu serverio nori su 3 skripterisi vienam mode? Kartais tas vienas skripteris nieko nebedaro, arba tiesiog įmeta čia mod'ą (t.y. paplatina), o tu tikies iš čia surinkt 3 skripterius ir viską kofidiancialiai padaryt? Nebedurniuok durniau :D 

Ne nu a tu rimtai daužtas ar kas tau negerai? Tau pačiam atvėst reikia, o ne man *Myliu SuperGames.lt*:D jau viską visiems paaiškinau kodėl yra ieškomi iki 3 scripteriu. O šiaip gana tau čia pist man proto, a taves valgyt *Myliu SuperGames.lt* prašo aš nesuprantu, rūpinkis savo reikalais ir daryk viską kaip pats išmanai, o aš darau kaip man reikia ir kaip noriu. Taip kad gali skrist iš čia neužpises. ;) 

 

prieš 2 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

... Čia jau modo editinimas kažkoks gaunasi. O šiaip ar anaip nėra patogu 3 skripteriams kurti vieną modą, vienas darys atskirai taip sistemą, kitas anaip ir idėjąs į modą duodu 100proc., jog nei viena iš 3 skripterių sistema neveiks ;) Reikės sutvarkyti, jog veiktų sistema ant pačio modo, o tai laiko irgi atima. + Jis nori juos rasti visiškai už nieką, nieko nemokės ir panašiai, kam švaistyt jiems savo brangų laiką, jei skripteris gali teikti paslaugas už tam tikrą kainą? Aišku, jei ir čia pasisiūlys skripteris ar skripteriai keli, tai jie visiškai neturės patirties, nes šiaip normalūs skripteriai nelenda į tokį šūdą. Kiekvieno skripterio normalaus gali paklausti, ar jie dirbtų dar su dvejais skripteriai rašant vieną modą kartu, atsakau, jog jie atsakytų, kad neapsiimtų, aišku jei jiems mokant gal ir apsiimtų bet vėl gi čia su kitomis sąlygomis ir abipusiu sutarimu, žodžiu nėra apie ką kalbėti. 

*Myliu SuperGames.lt* žiūriu tu čia viska geriau žinai nei aš pats ar aš mokėsiu žmonėms ar nemokesiu, ne nu tu vaikeli gryžk į realybe, kas dirbs savo darba ir darys viska tvarkingai tam ir mokėsim šaibas, ir iš vis netau gilintis, ko čia prikibai? Ir tavo išsireiškimas ''nei vieno scripterio sistema neveiks'' beabejo čia tas pats priklauso nuo pačiu scripteriu, todel mes ir išrenkam geriausius, kurie yra pasiryže darbui, ir turi patirti ant to. 

 

prieš 1 valandą, Aurimas. parašė:

Nenusimanau visiškai ties kodavimu, tad gal ir galiu klysti. Bet mano žodžiuose yra tikrai nemažai tiesos. Anyway nieko jis čia neras.. :D 

Anyway per velu, viska radom ko reikėjo ;) nueik į kamputi paverkšlenk dabar. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, James_Cold parašė:

Blogai supranti.

Ne nu a tu rimtai daužtas ar kas tau negerai? Tau pačiam atvėst reikia, o ne man *Myliu SuperGames.lt*:D jau viską visiems paaiškinau kodėl yra ieškomi iki 3 scripteriu. O šiaip gana tau čia pist man proto, a taves valgyt *Myliu SuperGames.lt* prašo aš nesuprantu, rūpinkis savo reikalais ir daryk viską kaip pats išmanai, o aš darau kaip man reikia ir kaip noriu. Taip kad gali skrist iš čia neužpises. ;) 

 

*Myliu SuperGames.lt* žiūriu tu čia viska geriau žinai nei aš pats ar aš mokėsiu žmonėms ar nemokesiu, ne nu tu vaikeli gryžk į realybe, kas dirbs savo darba ir darys viska tvarkingai tam ir mokėsim šaibas, ir iš vis netau gilintis, ko čia prikibai? Ir tavo išsireiškimas ''nei vieno scripterio sistema neveiks'' beabejo čia tas pats priklauso nuo pačiu scripteriu, todel mes ir išrenkam geriausius, kurie yra pasiryže darbui, ir turi patirti ant to. 

 

Anyway per velu, viska radom ko reikėjo ;) nueik į kamputi paverkšlenk dabar. ;) 

Siūlyčiau susirast pirmiausia gyvenimą, vaiku būdamas, kitų vaikais nevadink ;) 

p.s. tavo kiekvienam sakinį „paaiškinsiu kodė ieškome 3 skripterių“, bet vis dar nesulaukiam tavo to durno atsakymo. :shok:

p.s.s. Visur dar kiši žodį, aš darau ką išmanau, o tu daryk ką tu išmanai. Pagal tavo temą tu visiškai nieko neišmanai, nes ieškai ne komandos, o vergų kurie už tave viską turės padaryti, bet ir taip aišku, jog niekas tau čia nieko nedarys nemokamai, aš čia tik tau paaiškint norėjau, jei pats nesupranti. :D 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Siūlyčiau susirast pirmiausia gyvenimą, vaiku būdamas, kitų vaikais nevadink ;) 

Aš turiu gyvenima, tik savo gyvenima švaistau atrašinėdamas į tavo dalbajobiškas žinutes. Nu aš tai nevaikas, bet tu tai konkretus vaikelis kuris tik su pelyte scrolina per postus ir ieško pripiskiu, ir save kelia į belenkokias aukštumas nors esi krites į koki tik galima žema lygi, ir čia atsivilkes bandai man kažką įrodyt. :DDDD

p.s. tavo kiekvienam sakinį „paaiškinsiu kodė ieškome 3 skripterių“, bet vis dar nesulaukiam tavo to durno atsakymo. :shok:

Ar aš kaltas kad jus neskaitot? arba iš vis nedaskaitot ir puolat rašyt nesamones ble:DD aš jau koki ketvirta ar penkta karta parašiau kodėl, bet jus ant tokie glušai bled kad nematot nieko, patarimas asmeniškas tau, užsidėk ačkarikus..

p.s.s. Visur dar kiši žodį, aš darau ką išmanau, o tu daryk ką tu išmanai. Pagal tavo temą tu visiškai nieko neišmanai, nes ieškai ne komandos, o vergų kurie už tave viską turės padaryti, bet ir taip aišku, jog niekas tau čia nieko nedarys nemokamai, aš čia tik tau paaiškint norėjau, jei pats nesupranti. :D 

Aš suprantu kad man niekas nieko nemokamai nedarys, todėl aš ir moku žmonėms kurie sugeba ta darba atlikti profesionaliai, be jokiu chalturkiu, ir ta paminėjau prieš sukurdamas šia tema, bet again nedaskaitet ir pisat savo vaikiškus komentarus ir puolat į diskusijas ir žeminates patys. Fsio jasnas esi, laisvas..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), makflaj parašė:

tu tai vps nemokamas esi. Jau 2 savaite eina, kaip laukiam tavo ahujytilnos sistemos.

dusk *Myliu SuperGames.lt* tu lohas jibanas as tau nebeturiu ka atsakyt, parodyk ta savo jibala uz to interneto, uzpisai ahuelint mazvaiki, sedi savo laplandijoj ir sedek sikna suraukes, nes gausi zuvu jeigu suzinosiu, kad Lietuvoj bastais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2161 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...