Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškoma nauja komanda!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na visu pirma labas skaitytojau(-a), labai malonu jog skaitai šį pranešimą. Kaip viršuje matai kad yra ieškoma nauja komanda, taip ogi dabar apie tai ir norėčiau pakalbėti, manau pradėsiu viską nuo pradžiu..

  • Na susidūreme su tokia situacija kad netekome savo senosios sa-mp serverio komandos, iširo draugyste tarp visų, ir tiesiog viskas biro į šipulius, iš didelės komandos belikome keli asmenys kurie bando suburti nauja komanda, naujam atgyjančiam projektui, ir kad visa tai įgivendinti mums reikalinga nauja didele komanda, beabejo ieškome ir atsakingu panelių bei vyruku, kurie sugeba susitvarkyti su visokiom kebliom situacijom, ir nėra malantys visokio atsiprašant š*do, apie projekto gyvybės ženklus plačiau dėja šiuo metu mes nieko neatskleisim, saugome projekto įdėja atsakingai, kad projekto įdėjos nebūtų paviešintos ankščiau laiko ir kad nebūtų informacijos nutiekėjimas į priešingas puses.

Ieškomi vyrai šioms sritims:

  • Mappintojo (nuo 2 iki 3 asm.)
  • Scripterio (nuo 2 iki 3 asm.)
  • Editorio (sugebandys editinti mapp darbus į gražesne objektu išvaizda) (nuo 1 iki 2 asm.)
  • Svetainės kūrėjo (nuo 1 iki 2 asm.)
  • Svetainės dizaino kūrėjo (nuo 1 iki 2 asm.)
  • Beabejo neatsisipiriame ir moterų gebančiu kažkuom užsiimti, taip kad nesikuklinam ir kreipiames į nurodyta el.pašta!

Platesnė informacija: Šiuo metu ieškomi yra tik šie penki išvardinti asmenys, žinoma darbas bus apmokamas projektui pajudėjus į priekį. Neatmetame žmonių turinčiu ir kitokių sugebėjimu, beabejo galite taip pat su mumis susisiekti ir tapti komandos nariu!

  • Reikalavimai:  Darbo stažas privalo būti bent vienerių metų!
  • Norint tapti projekto komandos nariu, rašant į nurodyta el.pašta rekomenduojama prisistatyti CV formą nurodant soc.kontaktus pvž: (skype, facebook) blogiausiu atveju kontaktus perduosiu pats asmeniškai jums. (Pavardės atskleisti nereikia!!)

Susisiekti su mumis galite el.paštu: [email protected]

Norintys tapti projekto remėjais taip pat galite kreiptis į ta patį nurodyta el.pašto adresa!

Privatumo informacija: Jūsų el.pašto adresatai nebus viešinami, el.paštas yra naudojamas ilgą laiką ir nėra naudojamas siekiant apgaudinėti kitus asmenys. 

 

                                !UPINAM ŠITA TEMA IR DALINAMES SU DRAUGAIS!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • "Reikalavimai:  Darbo stažas privalo būti bent vienerių metų!
  • Norint tapti projekto komandos nariu, rašant į nurodyta el.pašta rekomenduojama prisistatyti CV formą nurodant soc.kontaktus pvž: (skype, facebook) blogiausiu atveju kontaktus perduosiu pats asmeniškai jums. (Pavardės atskleisti nereikia!!)"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

sori nesusilaikiau, Ble į sampo projektą kaip į darba pildyti jau reikia? :D CV :DDDDDDDDDDDDDDDd. 

Laba diena esu Learn2Code, turiu daug patirties ties šūdservių kūrimo nu ir šiaip kartais konteinerius padėlioju per konstruktorių tokį. Tai vaaaaa tikiuos priimsit aj va man 12 metųųų. :DDDDDDDD Ne nu ble labiausiai nužudė tai DARBO STAŽAS 1 METAI ir CV ;DDDDDDDDDDDD

Redaguota , nario learn2code
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, learn2code parašė:

Laba diena esu Learn2Code, turiu daug patirties ties šūdservių kūrimo nu ir šiaip kartais konteinerius padėlioju per konstruktorių tokį. Tai vaaaaa tikiuos priimsit aj va man 12 metųųų. :DDDDDDDD Ne nu ble labiausiai nužudė tai DARBO STAŽAS 1 METAI ir CV ;DDDDDDDDDDDD

Pas notarą turi nueit, kad tapatybę patvirtintų ir darbo vietų egzistavimą štampą, kad uždėtų notaras :DDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, alch0bako parašė:

Todėl ir neiškylą nauji projektai niekur nes savininkai mato ir jiems reikia tik maperių, skripterių ir weberių :D.

Visu pirma ir tau labas, bet tiesa paskius nieko visiškai nesupratau ką tu turi omenyje tai sakydamas, taip tie 3 pagrindiniai dalykai kuriuos tu išvardinai yra reikalingiausi ir tam yra ieškomi patirti turintis žmonės kurie sugeba visa tai padaryti be visokiu papildomu pričiudu ir kasiaku, o kai projektas turi gan nemaža auditorija patyrusiu maperiu ar tai scripteriu ten dėkim tai serveris gali pakilti tikrai gan į aukšta lygi, bet nematau esmės aš tau čia aiškinti visko nes visvien liksi nesuprates. Ačiū už išsakyta bereikšmiška nuomonę.

Prieš 1 valandą, learn2code parašė:
  • "Reikalavimai:  Darbo stažas privalo būti bent vienerių metų!
  • Norint tapti projekto komandos nariu, rašant į nurodyta el.pašta rekomenduojama prisistatyti CV formą nurodant soc.kontaktus pvž: (skype, facebook) blogiausiu atveju kontaktus perduosiu pats asmeniškai jums. (Pavardės atskleisti nereikia!!)"

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

sori nesusilaikiau, Ble į sampo projektą kaip į darba pildyti jau reikia? :D CV :DDDDDDDDDDDDDDDd. 

Laba diena esu Learn2Code, turiu daug patirties ties šūdservių kūrimo nu ir šiaip kartais konteinerius padėlioju per konstruktorių tokį. Tai vaaaaa tikiuos priimsit aj va man 12 metųųų. :DDDDDDDD Ne nu ble labiausiai nužudė tai DARBO STAŽAS 1 METAI ir CV ;DDDDDDDDDDDD

Labas ir tau laido riteri, būtumete pilno proto suprastumet kad mapinimas, scriptinimas, editinimas, webinimas irgi yra darbas, o už padaryta darba yra atlyginima tikrais eurais, gal tau tai ir neaktualu ir tu to nesuvoki nes nenusimanai apie tokius dalykus, tai geriau patarčiau pridaryt savo ilga gerkle ir kaikuriuose vietose prisislopint, nes iš šono pasidarai ant toki pazora kad man už tave gėda.. whatever šiuolaikinis jaunimas ir teieško pripiskių.. Ačiū už išsakyta nuomonę.

Prieš 1 valandą, alch0bako parašė:

Pas notarą turi nueit, kad tapatybę patvirtintų ir darbo vietų egzistavimą štampą, kad uždėtų notaras :DDDDDD

Aš nueisiu mieliau pas notara kad ir jis padėtu štampa kad tave į psihuške uždarytu. ;) Dėkoju už išsakyta nuomonę.

 

prieš 2 valandas(-ų), makflaj parašė:

O ką pats moki?

Aš moku viską, tačiau nematau esmės man vienam viska daryt, kai žinau jog yra žmonių už mane mokančiu geriau padaryti ta darba, o aš galiu tuo tarpu užsiiminėt ir rimtesniais dalykais. Ir patarimas, neieškok pripiskiu, nes atrodai apgailėtinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už padarytą darbą iškart sumoki? Ar nuo "pelno" procentus gausiu tik? :D ir kiek ten sumokėti žadi ir iš kur paimsi tiek pinigų sumokėt, jei čia neklystu 10-čiai žmonių? :D Nesiruošiu švaistyt savo laiką rašinėdamas į e-mai'us, jeigu nori duok skype, o ne nėsamonem užsiiminėk su kažkokiais CV rašymais dar :Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, James_Cold parašė:

Aš moku viską, tačiau nematau esmės man vienam viska daryt, kai žinau jog yra žmonių už mane mokančiu geriau padaryti ta darba, o aš galiu tuo tarpu užsiiminėt ir rimtesniais dalykais. Ir patarimas, neieškok pripiskiu, nes atrodai apgailėtinai.

Reiškias nemoki.

 

45 minutes prieš, Aurimas. parašė:

nebedurniuok, istrink sita tema nes gedos jau pakankamai prisidarei ir dar prisidarysi.. :D 3 skripteriai ant vieno modo, tas pats, kas panai i p*zda sukist 3 b*bius 

Užskaitau : DDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Už padarytą darbą iškart sumoki? Ar nuo "pelno" procentus gausiu tik? :D ir kiek ten sumokėti žadi ir iš kur paimsi tiek pinigų sumokėt, jei čia neklystu 10-čiai žmonių? :D Nesiruošiu švaistyt savo laiką rašinėdamas į e-mai'us, jeigu nori duok skype, o ne nėsamonem užsiiminėk su kažkokiais CV rašymais dar :Dd

Visa tai yra daroma vien tam kad būtų atrinkti normalūs žmonės, o ne eiliniai debiloidai kurie ateina pasismauko prichaltūrina visokiu nesąmoniu ir poto pisa prota kad už ju huvoja darba niekas nesumoka.. O tarpkitko niekas tau ir nesako eik rašyt man, jetus daryk kokias nori išvadas, kas norės ir kam reikės tas parašys ir išrinksim normalius žmonės, o ne tokius pizdukus kaip tu čia atsisėdes prie laido ir rašinėji visokias nesąmones ir gaiši tiek savo tiek mano laika, o apie uždirbamus kitu žmoniu pinigus čia jau netavo nosytei žinot, būk ramus ponuli.

 

prieš 5 valandas(-ų), Džemal. parašė:

Pagrindinio projekto administratoriaus reputacija, projekto "vizija", bei norai kelia juoką. Komandoje bus daugiau žmonių, negu pačiame serveryje (Kad komandos tokios nesurinks, kiek čia surašyta 110%). Nevark žmogau ir eik į krepšinį pamėtyt, ar kas tau patinka.

Jei tau juokinga tu ir juokis, o šiuo atveju mes renkam iki 3 asm žmoniu vien del to kad neapkrauti papildomais darbais ir kitu scripteriu ar mapintoju, vis del to vienam asmeniui viskuom užsiimti yra ganėtinai sudetinga, o per tokius lėtus tempus projektas nespės nei per 2 metus startuoti, viskas yra daroma logiškai ir be jokiu spaudimu kaip tu įsivaizduoji. O jei tau labai jau taip juokinga irgi patarčiau negaišint savo ale ''brangaus laiko'' ir tiesiog pabūk protingas ir išeik na** nieko nesakes ir nieko neužkliuves.

 

prieš 4 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

nebedurniuok, istrink sita tema nes gedos jau pakankamai prisidarei ir dar prisidarysi.. :D 3 skripteriai ant vieno modo, tas pats, kas panai i p*zda sukist 3 b*bius 

*Myliu SuperGames.lt**t nei jus žinot kodėl viskas yra taip daroma nei jus kiškit savo snuki kur nereikia, nepatinka mink n*** iš tos temos, nes komentuodamas savo nesamones ir megindamas ieškot pripiskiu nusileidi į toki žema lygi kad nafik..

 

prieš 3 valandas(-ų), makflaj parašė:

Reiškias nemoki.

 

Užskaitau : DDDDDDDDDD

Galim išsiaiškint su šituo reikalu kas ko nemoka. ;) 

 

prieš 3 valandas(-ų), Aurimas. parašė:

Tai kitaip ir nepasakysi tokiam žmogui, kuris visiškai nenusimano ir nemąsto logiškai. Visiems tik atrodo, kad kodas yra vieno stiliaus, tai visi tą stilių ir naudoja. :D 

Nu tu žmogau tai visai krites, nu jau tokio žemaus lygio žmogaus deja man neteko matyt :D kai kadanors sugalvosi kurtis normalu projekta, su naujom nematytom sistemom, ir tikrai norisi padaryt viska tvarkingai be kasiaku, tada susisiek ir pakalbėsim, čia viskas yra daroma jau apgalvotai ir niekas čia nežaidžia su šitais dalykais. Kai užaugsi suprasi.

Redaguota , nario James_Cold
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesigilinau pernelyg, o čia už darbą bus sumokėta? 

Kažkaip atrodo, kad čia jūs kažkokia elitinė grupė kuri visus nuskandins. Remėjai lyg mėtytus ir čia skubėtų tuos laiškus rašyt. Nekeista būtų jeigu dar CV turėtų atsiūst su savo rėmimų istoriją ir patirtimi :D 

Ačiū už dėmesį.

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Džemal. parašė:

Nesigilinau pernelyg, o čia už darbą bus sumokėta? 

Kažkaip atrodo, kad čia jūs kažkokia elitinė grupė kuri visus nuskandins. Remėjai lyg mėtytus ir čia skubėtų tuos laiškus rašyt. Nekeista būtų jeigu dar CV turėtų atsiūst su savo rėmimų istoriją ir patirtimi :D 

Kolkas dabar niekas niekam nieko nemokės, kol nepradės vykti darbai, bet šiaip bus apsvarstyta už ką bus mokama, bet greičiausiu atveju bus atsižvelgiama į scriptinimo/editinimo/mapinimo darbus, bet šiaip nežinau kaip nuspresim taip ir bus, nes nieko ankščiau laiko negaliu pasakyti.. O kas liečia remėjus, tai čia jau persisvaigai konkrečiai su tuo donate CV, nes apie remėjus buvo paminėta tik šiaip sau įdomumo dėliai, pasižiūrėt ar kasnors į tai sureaguos ar ne. O beabejo matau daug kas prisipisinėja del CV.. kas liečia šita tai parašyt reikia CV forma vien tam kad mes sužinotumeme apie asmenį, kiek jis laiko užsiima ten pvž scriptinimu, ir kokiuose projektuose yra dalyvaves, nes visgi esam rimti žmones ir į viska žiūrim rimtai be jokių juoku, tik atsiranda tokiu barsuku kurie apie tai nei nusimano ir pezavoja savo nesamones, o patys surirenka 12 mečių komanda ir bando kažka įrodyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, James_Cold parašė:

kai kadanors sugalvosi kurtis normalu projekta, su naujom nematytom sistemom

Tu čiūvas susirask, pirmą kas programuos.

 

58 minutes prieš, James_Cold parašė:

nes visgi esam rimti žmones ir į viska žiūrim rimtai be jokių juoku

Ant tiek rimti, kad net CV reikia.. Užtenka trumpo pristatymo su darbų pvž.

 

59 minutes prieš, James_Cold parašė:

tik atsiranda tokiu barsuku kurie apie tai nei nusimano ir pezavoja savo nesamones

Šūdserveriai daugiau pasiekė, nei tu pasieksi.

@Pablas nenardyk.

Prieš 1 valandą, James_Cold parašė:

Galim išsiaiškint su šituo reikalu kas ko nemoka. ;) 

 

Bent neieškau, skripteriu, mapperiu, ir tt.

 

Žlugę esat, kaip pats šitas veikėjas, nieko nedarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, makflaj parašė:

Tu čiūvas susirask, pirmą kas programuos.

Turim mes visus programuotojus viska, tam ir sukuriau šita tema kad pabrėžt ko mum dabar trūksta, turėjom ir ta patį scripteri, bet dėja išvyko atostogu, tai ir galiausiai ieškom to ko mum reikia DABAR, o šiaip jau visa kita mes turim, jei nieko iš vis nežinai tai verčiau nieko ir nesakyk, susimastyk apie tai kad tau pačiam derėtu kaikuriuose vietose ir patylėt.

Ant tiek rimti, kad net CV reikia..

Užtenka trumpo pristatymo su darbų pvž.Niekur nėra parašyta kad reikia tikrojo CV, aš rašiau aiškiai: rašyti patariama CV formą.. tau paskutinis žodis viską sufleruoja CV FORMĄ  dar nepatingėjau pabrėžt, žmogau jei nedaskaitai iki galo nekelk pretendzijų.

Šūdserveriai daugiau pasiekė, nei tu pasieksi.

Susisiek vasaros pabaigoj, pažiūrėsim ar pats nesedėsi tam pačiam šūdservi :DDD

@Pablas nenardyk. 

Žmogau nepavydėk, jei nori ir tau laisvas kelias nardymui.

Bent neieškau, skripteriu, mapperiu, ir tt.

Nu tai jei tu neieškai tai čia tavo problemos, bet kadangi aš turiu ir kitokiu svarbesniu darbu nei tie visi mapinimai tai aš susirandu žmogu kuris man tą padarys ir man pačiam nereikės gaišint laiko, nu jmj tu rimtai toks daužtas ar tik šlanga apsimeti?

 

Žlugę esat, kaip pats šitas veikėjas, nieko nedarys.

Žluges esi tu, ir jau senai buvai žluges, net nesuprantu ką tu čia dar veiki iš vis, labai laikai save aukštoj pozicijoj, žinok ateis tas momentas kai aš tave nuleisiu ant žemes, o šito aš tau daryti tikrai nenoriu, nes poto man pačiam bus gėda už tave. Dabar laisvas, gali nykt iš šito posto ir nebesirodyt, nes čia nuo tavęs visus jau pykina.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Turim mes visus programuotojus viska, tam ir sukuriau šita tema kad pabrėžt ko mum dabar trūksta, turėjom ir ta patį scripteri, bet dėja išvyko atostogu, tai ir galiausiai ieškom to ko mum reikia DABAR, o šiaip jau visa kita mes turim, jei nieko iš vis nežinai tai verčiau nieko ir nesakyk, susimastyk apie tai kad tau pačiam derėtu kaikuriuose vietose ir patylėt.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD atmaskes.lt

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Užtenka trumpo pristatymo su darbų pvž.Niekur nėra parašyta kad reikia tikrojo CV, aš rašiau aiškiai: rašyti patariama CV formą.. tau paskutinis žodis viską sufleruoja CV FORMĄ  dar nepatingėjau pabrėžt, žmogau jei nedaskaitai iki galo nekelk pretendzijų.

Kam to?

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Susisiek vasaros pabaigoj, pažiūrėsim ar pats nesedėsi tam pačiam šūdservi :DDD

O tu žiūrau, jau esi ateitį numatęs.

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Žmogau nepavydėk, jei nori ir tau laisvas kelias nardymui.

Ačiū, bet ne.

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Nu tai jei tu neieškai tai čia tavo problemos, bet kadangi aš turiu ir kitokiu svarbesniu darbu nei tie visi mapinimai tai aš susirandu žmogu kuris man tą padarys ir man pačiam nereikės gaišint laiko, nu jmj tu rimtai toks daužtas ar tik šlanga apsimeti?

Nu, nes nieko nemoki.

5 minutes prieš, James_Cold parašė:

Žluges esi tu, ir jau senai buvai žluges, net nesuprantu ką tu čia dar veiki iš vis, labai laikai save aukštoj pozicijoj, žinok ateis tas momentas kai aš tave nuleisiu ant žemes, o šito aš tau daryti tikrai nenoriu, nes poto man pačiam bus gėda už tave. Dabar laisvas, gali nykt iš šito posto ir nebesirodyt, nes čia nuo tavęs visus jau pykina.

Apvemk monitorių. Aš savęs nelaikau, bet ir nesiruošiu prieš tokius kaip tu, nusileidinėti. Tai jei nuleisi, laukiu, noriu pažiūrėt ką padarysi.

http://prntscr.com/joqsq2 xD - iki šiol laukiam modifikacijos.

Redaguota , nario makflaj
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, makflaj parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD atmaskes.lt

Šūdmaskes.lt, 

Kam to?

Va tam, kad jau ne viena karta aš tau kartojau kodėl ir kam to reikia, dabar malonėk eit paskaityt viska per naujo.

O tu žiūrau, jau esi ateitį numatęs.

Žinoma.

Ačiū, bet ne.

Tai va nepisk tada proto ir kitam žmogui.

Nu, nes nieko nemoki.

Tai einam sakau išsiaiškinsim su šituo reikalu, susitarsim kas ką turim padaryt ir pažiūrėsim kas ko nemoka.

Apvemk monitorių. Aš savęs nelaikau, bet ir nesiruošiu prieš tokius kaip tu, nusileidinėti. Tai jei nuleisi, laukiu, noriu pažiūrėt ką padarysi.

Tai teks apvemt, nes kaip ir minėjau nuo tavęs jau pykina baisiai... Ooooj vaikyti geriau nenorėk.

http://prntscr.com/joqsq2 xD - iki šiol laukiam modifikacijos.

Prieš bandydamas kažka čia įrodyt, pirmiausia pasižiūrėk kelintu metu postas čia, ir beto prie šito acc dabar sėdi visai kitas asmuo nei 2016 metais. Taip kad šito mėšlo man neprikaišiosi.. ir taip šitas acc yra pasiskolintas iš visai kito žmogaus.. ;) 

 

Redaguota , nario James_Cold
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2152 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...