Peršokti į turinį

2x Dizainai = EUR


iVron

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, kaip iš temos pavadinimo parašyta musiau supratot jog reikalingi man du dizainai ( jie bus skirti IPS forumams )
Šie forumai bus skirti "CS 1.6" pasauliui, www.cepka.lt ir www.ragai.info  Dizainai turi atspindėti CS 1.6 Pasauli, neturi būti pergrūsti visko. Ir savaime aišku vienas į kitą nebūtų pažįstami.
Jie gali būti minimaliai FLAT stiliaus. Panašiai kaip ragai.info dabartinis dizainas, ( P.S ne mano )
Savo naujausius 3 paskaitinius Pavydžius mes kite čia į komentarus,.
Norėčiau dar kad ir mėgėjai pasirodytu su savo darbai ;)
Bet žinoma nesinori kad dizainas būtų KOSMINĖS kainos :D:D
Dėl atsiskaitymo susitartume ar po darbo ar prieš darba ( pinigėliai EUR )

-- Iškart sakau jog neprasidėtu plepėjimas jums apie mane, kodėl aš negaliu to padaryti,.
Atsakymas paprastas dabar dirbu 11h į diena, tai nelabai yra tam laiko. O grįžęs nori pasiilsėti tokia visa ir matematika.

- Prie to pačio  paminėsiu jog būtų LABAI gerai  kad šie dizainai būtų to pačio dizainerio ir su koduoti nes jie bus naudojami iškarto naudojimui
- Atsiskaitymo būdai tai tik SEB, na gal jei tuo metu bus galimybė ir PayPal'as

Visus šituos darbus kaip atliksite, žinoma bus dar darbo dėl VVP dizaino bei HTML (TIK) su kodavimo 


Ačiū, ir geros jums savaitgalio.

Redaguota , nario CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), mantasDEV parašė:

Parasyk skype mantas.4nex, gal kazka susitarsim, kainos nuo 40-50 euru uz kodavima, bet placiau skype. 

Sveikas. Manau aiškiai parašiau kad paskutiniai du darbai kokie. ;) Manau ir čia gali kažką numest.
O dėl skype tik vakare kaip grįšiu iš darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, CEPKA.LT | ADMINISTRACIJA parašė:

Sveikas. Manau aiškiai parašiau kad paskutiniai du darbai kokie. ;) Manau ir čia gali kažką numest.
O dėl skype tik vakare kaip grįšiu iš darbo.

dogberry.lt, cs-egp.lt (visi puslapiai), forumas.losflores.lt ka zinau, manau daugiau nereikia..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...