Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip gerai pasiruošti informacinių technologijų egzaminui ?


Martynuxas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, rašau jums nes žinau kad čia yra daug bendraminčių būtent su programavimu ir norėčiau jūsų paklaust kurie laikė ar laikys rytoj informatikos egzamina, kaip geriausiai pasirengti, ką reikėtų labiausiai įsisavinti, ka patys darėt, ką kartojotės, nes žinot tie mokytojai tiek ir pasako per tas pamokas, pats aišku papildomai programuoju, bet čia visko galima tikėtis iš mūsų NEC. Gal žinot kokių video ar turit informacijos kokios kuri paruoštų būtent ateinančiam egzaminui, bei gal žinot gerą pamoka su struct?

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Pakeistas pavadinimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Antanas940 parašė:

Konkurentams padėt, ko dar nori? Lambą gal dar nupirkti?:D

Aš draugiškai, o žė jau konkurentai :D num tai tik konsultojuos :D

 

1 minute prieš, learn2code parašė:

Dėl programavimo mažiau pergyvenk, žiūrėk kad nebūtų ryt kad WORD užduotys bus per sunkios :D

Tai jop, ten ko tik nebūna, kita karta iš programavimo daugiau gauni negu tų wordų excelių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Martynuxas parašė:

Aš draugiškai, o žė jau konkurentai :D num tai tik konsultojuos :D

 

Tai jop, ten ko tik nebūna, kita karta iš programavimo daugiau gauni negu tų wordų excelių.

Realiai, vien padarius WORD,EXEL pusiau užduotis nu ir programavimo skaityma, įrašyma failo, tai minimum turėtum gaut :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, learn2code parašė:

Realiai, vien padarius WORD,EXEL pusiau užduotis nu ir programavimo skaityma, įrašyma failo, tai minimum turėtum gaut :D

Tai minimum tai aišku galiu gaut, bet supranti man reik daugiau negu minimum, todėl klausiu ką dar čia pasimokinus, gal žinot kokias paslaptis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"bet čia visko galima tikėtis iš mūsų NEC."

Niekados nekaltink kito. Nekaltink, netgi tada, kaip pats esi amžiaus nevykėlis, tai tau nepadės. Kalbant apie egzaminą, tai jis super duper lengvas, pats lengviausias dalykas gyvenime. Laikiau aš jį prieš pora metų, tai egzaminą laikiau 1h ir išlaikiau ant 80%. Būčiau ir 100% įkalęs, bet nedariau vienos programavimo užduotis už kuria duoda 20 taškų, kurių man ir pritrūko iki 100%. Jos nedariau, nes per daug tingėjau ir nusprendžiau, kad likusi egzamino laiką paspoksosiu į kitus. Visa likusi laiką, savo galvoje kūriau pasauli. Įsivaizdavau, visus tuos egzaminą laikančius žmones. Tam pasaulį jie dirbs darbus, kurie neneš jiems kaifo. AIŠKU jie to nesupras ir galvos, kad jie genijai nors ištikto yra nevykėliai. Žiauriausia tai, kad ta fantazija yra ne kas kita o realybė. O tu bent žinai iš ko susideda egzas? Testas + word + exel = 50 taškų(max 100 iš viso). To tau užteks, kad išlaikytum gerai, bet ir ne ant minimumo. 

 

Laikiau egza o po kelių dienų sužinojau, kad jis buvo ale labai sunkus, žvengiau ne savu balsu.

Redaguota , nario Imprint
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, learn2code parašė:

Koks dabar minimumas taškų yra?

Tai kaip ir 16

10 - klausimai.
20 - wordas.

20 - excelis.

20 - viena programavimo užduotis.

30 - kita "sunkesnė" programavimo užduotis.

7 minutes prieš, Imprint parašė:

"bet čia visko galima tikėtis iš mūsų NEC."

Niekados nekaltink kito. Nekaltink, netgi tada, kaip pats esi amžiaus nevykėlis, tai tau nepadės. Kalbant apie egzaminą, tai jis super duper lengvas, pats lengviausias dalykas gyvenime. Laikiau aš jį prieš pora metų, tai egzaminą laikiau 1h ir išlaikiau ant 80%. Būčiau ir 100% įkalęs, bet nedariau vienos programavimo užduotis už kuria duoda 20 taškų, kurių man ir pritrūko iki 100%. Jos nedariau, nes per daug tingėjau ir nusprendžiau, kad likusi egzamino laiką paspoksosiu į kitus. Visa likusi laiką, savo galvoje kūriau pasauli. Įsivaizdavau, visus tuos egzaminą laikančius žmones. Tam pasaulį jie dirbs darbus, kurie neneš jiems kaifo. AIŠKU jie to nesupras ir galvos, kad jie genijai nors ištikto yra nevykėliai. Žiauriausia tai, kad ta fantazija yra ne kas kita o realybė. O tu bent žinai iš ko susideda egzas? Testas + word + exel = 50 taškų(max 100 iš viso). To tau užteks, kad išlaikytum gerai, bet ir ne ant minimumo. 

 

Laikiau egza o po kelių dienų sužinojau, kad jis buvo ale labai sunkus, žvengiau ne savu balsu.

Aš dėl jo visiškai nesijaudinu, nes žinau kad išlaikysiu, bet noriu kuo daugiau taškų, nes žinau kad man pvž iš lietuvių egzo nesiseks, tai bent bandau iš kitų kuo daugiau surinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

5 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Tai kaip ir 16

10 - klausimai.
20 - wordas.

20 - excelis.

20 - viena programavimo užduotis.

30 - kita "sunkesnė" programavimo užduotis.

Aš dėl jo visiškai nesijaudinu, nes žinau kad išlaikysiu, bet noriu kuo daugiau taškų, nes žinau kad man pvž iš lietuvių egzo nesiseks, tai bent bandau iš kitų kuo daugiau surinkti.

O kam tau aplamai informatikos egzaminas? Jei norėjai tik skaičių, tai reikėjo imti tech egzaminą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, Imprint parašė:

 

O kam tau aplamai informatikos egzaminas? Jei norėjai tik skaičių, tai reikėjo imti tech egzaminą. 

Nesupratau ką tu čia norėjai pasakyti :D visi nori kuo daugiau balų surinkti, todėl ir papildomai jūsų klausiu, ir ieškausi informacijos, ir kur noriu stoti ten nereik man tos tech tavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Martynuxas parašė:

Nesupratau ką tu čia norėjai pasakyti :D visi nori kuo daugiau balų surinkti, todėl ir papildomai jūsų klausiu, ir ieškausi informacijos, ir kur noriu stoti ten nereik man tos tech tavo.

ne nu pizd*c jei nori daugiau balu, tai eini mokytis, o ne būdu ieškai, kaip geriau egzą išlaikyti :D Juokdariai augantis, po to verks, kad darbo neranda ir turės emigruoti ir dirbti vergo darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Imprint parašė:

ne nu pizd*c jei nori daugiau balu, tai eini mokytis, o ne būdu ieškai, kaip geriau egzą išlaikyti :D Juokdariai augantis, po to verks, kad darbo neranda ir turės emigruoti ir dirbti vergo darbą.

Žmogau, kas tau sako kad aš nesimokinu? Lyg sakau kad nieko nemoku, tipo padėkit chebra, galiu tuos ir 80 surinkt, bet tiesiog apsiklausiu, nes visgi kurie laikė gal žino ką blogai darė.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Imprint parašė:

"bet čia visko galima tikėtis iš mūsų NEC."

Niekados nekaltink kito. Nekaltink, netgi tada, kaip pats esi amžiaus nevykėlis, tai tau nepadės. Kalbant apie egzaminą, tai jis super duper lengvas, pats lengviausias dalykas gyvenime. Laikiau aš jį prieš pora metų, tai egzaminą laikiau 1h ir išlaikiau ant 80%. Būčiau ir 100% įkalęs, bet nedariau vienos programavimo užduotis už kuria duoda 20 taškų, kurių man ir pritrūko iki 100%. Jos nedariau, nes per daug tingėjau ir nusprendžiau, kad likusi egzamino laiką paspoksosiu į kitus. Visa likusi laiką, savo galvoje kūriau pasauli. Įsivaizdavau, visus tuos egzaminą laikančius žmones. Tam pasaulį jie dirbs darbus, kurie neneš jiems kaifo. AIŠKU jie to nesupras ir galvos, kad jie genijai nors ištikto yra nevykėliai. Žiauriausia tai, kad ta fantazija yra ne kas kita o realybė. O tu bent žinai iš ko susideda egzas? Testas + word + exel = 50 taškų(max 100 iš viso). To tau užteks, kad išlaikytum gerai, bet ir ne ant minimumo. 

 

Laikiau egza o po kelių dienų sužinojau, kad jis buvo ale labai sunkus, žvengiau ne savu balsu.

Kas tu toks, kad aiškintum ką daryt ir ko nedaryt? Jau iš pirmų sakinių parodai, kad esi amžiaus nevykėlis, tuo labiau, kad neįmanoma užslėpt jokios minties.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...