Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 6 valandas(-ų), Džemal. parašė:

Jeigu tokių elementarių dalykų nesugebi pasiieškot sa-mp wiki, tai... Niekas kitas už tave kažko nepadarys...

P.S. SetGameModeText ir SendRconCommand("mapname Tavo_Mapas");

Niekas nepadarys, bet tu pats ką tik padarei.

 

prieš 6 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Ar tu gali nusiramint su tais savo šūdserviais? :D Nėsamones kažkokias rašinėji visada :D Server.cfg viską galima pakeist arba pwn faile.

Nori žmogus daro ir rašinėja, nesuprantu tau gaila ar ką? Lyg pats ne nuo to paties pradėjai. Ir tik nepisk man proto, kad ne :)

prieš 15 valandas(-ų), perestukinas maskatuoklis parašė:

koks skirtumas motyvuotas ar ne, paprasiau padaryt o uz tai repais atsiskaitysiu, kas gales tas pades. Neieskau motyvatoriu.

prieš 16 valandas(-ų), MartynasK parašė:

Nori žmogus daro ir rašinėja, nesuprantu tau gaila ar ką? Lyg pats ne nuo to paties pradėjai. Ir tik nepisk man proto, kad ne :)

Nu žinok kažkaip neteko klausinėt forumuose klausimų kaip pasikeist pavadinimą :DDDDDD
Jeigu jis nesugeba padaryt tokių dalykų, tai reikėtų pagalvot ar išvis verta rašyt forume temas kiekvieną dieną su prašymais atsiųst gerų gm, o po to knist sau galvą galvojant kaip pasikeist pavadinimą :DD

prieš 19 valandas(-ų), 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nu žinok kažkaip neteko klausinėt forumuose klausimų kaip pasikeist pavadinimą :DDDDDD
Jeigu jis nesugeba padaryt tokių dalykų, tai reikėtų pagalvot ar išvis verta rašyt forume temas kiekvieną dieną su prašymais atsiųst gerų gm, o po to knist sau galvą galvojant kaip pasikeist pavadinimą :DD

Ne apie temų kūrimą ir jų pobūdį eina kalba.

O tu man paaiškink kaip žmogui išmokt jei jis nemoka? Nė vienas negimė mokėdamas. Tave tėvai irgi turėjo mokyti šikti sėdint ant klozeto.

Taip, yra keista, kai tokiu laiku žmonės vis dar nemoka googlinti ir nesupranta, kad internete galima rasti absoliučiai bet ką, bet čia jau kitas klausimas, kurio neaptarinėsim.

prieš 15 valandas(-ų), perestukinas maskatuoklis parašė:

koks skirtumas motyvuotas ar ne, paprasiau padaryt o uz tai repais atsiskaitysiu, kas gales tas pades. Neieskau motyvatoriu.

2 minutes prieš, MartynasK parašė:

Ne apie temų kūrimą ir jų pobūdį eina kalba.

O tu man paaiškink kaip žmogui išmokt jei jis nemoka? Nė vienas negimė mokėdamas. Tave tėvai irgi turėjo mokyti šikti sėdint ant klozeto.

Taip, yra keista, kai tokiu laiku žmonės vis dar nemoka googlinti ir nesupranta, kad internete galima rasti absoliučiai bet ką, bet čia jau kitas klausimas, kurio neaptarinėsim.

Martynai +REP. Tikrai tam + ir yra TEMA pagalba, kurie nemoka // neranda. O tie Lietuviai tai negaliu ** visi tik prota **** moka...

AMD Ryzen™ 7 5800 X 3,8 GHz (Turbo 4,7 GHz), GeForce RTX™ 4060, 32 GB RAM, 1 TB SSD

RdkM1Vb.jpg.06d5270ecf8cbbb8afcab0ad355c92ec.jpg.78add6bd4c74d20c86742226a8b7d38a.jpg

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2970 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...