Peršokti į turinį

MVikarijus | Vairavimo mokykla „Regitra“


MVikarijus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas! Džiugu, kad atsivertei temą. Tikiuosi, kad peržvelgęs vaizdus duosi naudingos kritikos, kuri leis man maketavimo srity tobulėti. Po daugiau nei pusės metų, vėl grįžtu (jei neapsileisiu..) prie maketavimo srities. Šįsyk, išbandžiau man naują maketavimo būdą. Darbas buvo atliktas tik per TextureStudio (nei MAP EDITOR, nei MTA programos nebuvo naudojamos). Visi objektai, ir tekstūros buvo sudėliotos iškarto, būtent per čia, pasijungus TextureStudio serverį. Atrodo - ties šiuo mapinimo būdu ir liksiu. Bent jau man, tai yra patogiausias ir lengviausias (gal net man, ir įdomiausias, nevarginantis) maketavimo būdas. Rekomenduočiau pabandyti ir kitiems map'eriems, nes kiek tenka domėtis, daugelis naudoja MAP EDITOR, rečiau MTA, o šis būdas yra tikrai taip pat geras (bet žinoma, kiekvienam meistrui savas įrankis).

Šįsyk sumaniau sumap'inti vairavimo mokyklą, bei vairavimo testo aikšteles (motociklų, vilkikų, bei lengvojo transporto). Darbas reikalo ypač daug laiko (gal ne tiek ir daug, tiesiog, taip ilgai nebuvau dar daręs jokio mapo), dirbau įnirtingai tiek užvakar, tiek vakar, tiek šiandien, bet vos įsijungus TextureStudio, laikas praeidavo ypač greitai ir atrodo, gan įdomiai. Tai nebuvo nuobodus darbas (kas man būdavo mapinant su nežmoniškai stringančia Map editor programa). Kiek valandų sugaišau, tiksliai nepasakysiu, bet tikrai laiko pareikalavo. 

Nuotraukų galerija (gaila, kokybė niekam tikus darant nuotraukas, bendras vaizdas šiek tiek susigadina..)

Šis darbas darytas ne pagal užsakymą, tad galėčiau parduoti, jei atsirastų norintysis. Taip pat, pagal jo norus darbą galima būtų patvarkyti, perkelti į kitą miestą (ar kaimelį), kažką pakeisti, svarbiausia, kad tik perkantysis būtų patenkintas. 

Į projektus eiti ir dirbti, kaip oficialus serverio maketuotojas pasiruošęs nesu, tačiau kokį darbą, už eurą kitą sumapinti galiu. Vienintelis šiuo metu galimas susisiekimas - A.Ž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar čia defaultinis samp pastatas ar pats ji padarei, bet man patiko jo forma, tekstūros irgi, bet pati aikštėlė tai nekažką, nesuprantu kam reikėjo dėti tiek daug tų oranžinių šūdų, kurie gadina visą vaizdą, galima buvo dvigubai mažiau jų idėt ir gražiau atrodytų ir nebūtų per daug visiškai nereikalingų objektų.

Tie iš kraštų dar pridėti objektai visai be ryšio http://prntscr.com/jfekmx

Redaguota , nario 7mellos | Inn_Progress
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, Quattro parašė:

Oho aikštelė kaip labirintas, ne blogąja prasme :D Labai gražu, įsivaizduoju kiek bus nervuotų toje aikštelėje laikant egzaminą :D Viskas nuostabu, šaunuolis, man patiko :) +rep

Gal taip atrodo, kadangi aikštelėje būtų laikomos 3 kategorijų vairavimo teisės, o ne vienos (kaip būna dažniausiai). O dėl nervų, tai gali būti, bet nėra taip ir sunku, kaip atrodo. Visgi, tie geltoni stulpeliai nusidaužo, o transportui žalos daug nepadaro. Ačiū už nuomonę.

11 minutes prieš, CyrexMaps parašė:

Aikštelė kaip ir minėjo kaip labirintas ir labai nuobodi. Aišku gal nelogiškai skambės bet galėjai dadėt kokių medžių ar lemp, o šiaip darbas gal ir neblogas visai.

Aikštelė gal ir nuobodi, bet neįsivaizduoju, ką joje reikėjo daugiau pridėti, visgi, realybei su vairavimu susidurti neteko, tai ir sunku sugalvoti tą aikštelės išdėstymą. Žinoma, galima prigalvot kokias sankryžas, šviesoforus pridėti prie kai kurių posūkių, bet šiam kartui turim ką turim. Dėl lempų, tai dėkui už pastabą, neatėjo į galvą net mintis tokia. Tikrai reikėtų čia jų. Ačiū už nuomonę.

10 minutes prieš, 7mellos | Inn_Progress parašė:

Nežinau ar čia defaultinis samp pastatas ar pats ji padarei, bet man patiko jo forma, tekstūros irgi, bet pati aikštėlė tai nekažką, nesuprantu kam reikėjo dėti tiek daug tų oranžinių šūdų, kurie gadina visą vaizdą, galima buvo dvigubai mažiau jų idėt ir gražiau atrodytų ir nebūtų per daug visiškai nereikalingų objektų.

Pastatą dariau pats, iš objektų. Dėl aikštelės, neatėjo geresnių minčių. Dėl oranžinių bokštelių, tiesa, per daug čia jų, bet man jie labai vaizdo negadina. Ačiū.

7 minutes prieš, Pablas parašė:

Jo aikštelė įšūkis daug kam bus pastatas man kažkaip nesižiūėjo kažko trūko originalesnio įspūdingesnio bet kad bandai tobulėt esi šaunuolis

Nėra sudėtinga ta aikštelė, kaip atrodo. Juk jei žmogus laikys tik lengvojo automobilio vairavimo teises, tai tik trečdalį ir aikštelės išvažinės, kadangi aikštelė skirta 3 kategorijų vairavimui. Norėtusi, kad įvardintum, ko trūko įspūdingesnio ir originalesnio. Man tai nieko nepasako, kadangi man atrodo, kad viskas gerai, kaip yra. Kažko tikėtis nuostabaus čia ir nereikėtų.

5 minutes prieš, سيبيريا` فوكسوناس parašė:

AIkšelė realiai nereikalinga, nes jeigu serveris yra real-life based, tai vairavimo egzaminai laikomi gatvėje. "Regitra" nėra vairavimo mokykla. :]

Abejoju, ar laikant vairavimo egzaminą, nereikia prasibandyti aikštelėje, o jau iškart žmogus lekia į kelią.

Redaguota , nario MVikarijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, MVikarijus parašė:

Abejoju, ar laikant vairavimo egzaminą, nereikia prasibandyti aikštelėje, o jau iškart žmogus lekia į kelią.

na tu abejoji, bet taip yra. Aikštelė buvo pašalinta, todėl sėdus iškart važiuojama į gatves, o ten ir pažiūri parkavimosi įgūdžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, GaDzas parašė:

na tu abejoji, bet taip yra. Aikštelė buvo pašalinta, todėl sėdus iškart važiuojama į gatves, o ten ir pažiūri parkavimosi įgūdžius.

Žinosiu ateičiai, bet serveriuose aikštelės bus turbūt dar ilgai, ir bus mapinamų daug jų dar naujų.

1 minute prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Labas Vikarijau, senokai turėjome kartu reikalų, bet kaip ir minėjau maketuotojas esi neblogas, o dabar darbas tiesiog wow pribloškė, šaunuolis, nesustok ir daryk, tai kas tau patinka. ;)

Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man patiko tavo mapas šiaip gera vieta ir manau gerai atrodys kaip apmažės san-fiero didelių pastatų :) +REP

 

Dėl šito aš sutinku nes pats taip darau ir tikrai patogesnis darbas nes vienu metu padaryti gali daug ką :) 

Citata

Darbas buvo atliktas tik per TextureStudio (nei MAP EDITOR, nei MTA programos nebuvo naudojamos). Visi objektai, ir tekstūros buvo sudėliotos iškarto, būtent per čia, pasijungus TextureStudio serverį. Atrodo - ties šiuo mapinimo būdu ir liksiu. Bent jau man, tai yra patogiausias ir lengviausias (gal net man, ir įdomiausias, nevarginantis) maketavimo būdas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, MVikarijus parašė:

Abejoju, ar laikant vairavimo egzaminą, nereikia prasibandyti aikštelėje, o jau iškart žmogus lekia į kelią.

Deja, nuo rugsėjo mėnesio taip jau yra. Aišku, duoda aikštelėje porą ratų prasibandymui(stabdžiai, sankaba), tačiau parkavimus ir manevravimus tikrina gatvėje. Jeigu paliksi aikštelę, tai bent sau supaprastink, suapvalink, nes viskas labai painu, kampuota, posūkiai per daug staigūs, vairuotojas turės "pirmyn-atgal-pirmyn-atgal" manevruoti, kad išimtų posūkius. Tuolabiau, jeigu su sunkiasvore transporto priemone, su kuria ir taip keliuose GTA SA pasaulyje sunku sukinėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Pablas parašė:

Jo aikštelė įšūkis daug kam bus pastatas man kažkaip nesižiūėjo kažko trūko originalesnio įspūdingesnio bet kad bandai tobulėt esi šaunuolis

Sudek kablelius ir taskus.

 

prieš 14 valandas(-ų), سيبيريا` فوكسوناس parašė:

Deja, nuo rugsėjo mėnesio taip jau yra. Aišku, duoda aikštelėje porą ratų prasibandymui(stabdžiai, sankaba), tačiau parkavimus ir manevravimus tikrina gatvėje. Jeigu paliksi aikštelę, tai bent sau supaprastink, suapvalink, nes viskas labai painu, kampuota, posūkiai per daug staigūs, vairuotojas turės "pirmyn-atgal-pirmyn-atgal" manevruoti, kad išimtų posūkius. Tuolabiau, jeigu su sunkiasvore transporto priemone, su kuria ir taip keliuose GTA SA pasaulyje sunku sukinėtis.

realybej tas pats.

Viskas patiko, tik kaip minejo arabas, daugiau vietos duok kad galetu isukti, nes tures su prakasais isukti. Bei daugiau lempu dadek, nes nakti izdauzys viska ;D
Darbas neblogas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...