Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dovanoju MetroCity.lt Modifikacija


RodrigoGz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2112 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, MVikarijus parašė:

Kokia iš to nauda? Kelk čia ir viskas. Jugi vis tiek, ta modifikacija praras vertę, kai ji bus ne vienose rankose, o ir galų gale, turbūt kažkuris iš tų 5-ių žmonių vis tiek paplatins. :lol:

Koks skirtumas paplatins ar ne. Tačiau taip darau nes nenoriu kad modifikaciją naudotų pvz kaip tokie : SmokeDrift ar koks tenais nežinau, Justhostinis yra tai žinai :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, #Karolis parašė:

Tai kad neseniai tik užsidėjai, nes prieš savaitę nemačiau xddd

Ką tu nusišneki gi tas parašas jau koki 3mėn kaip uždėtas. 

 

vpš dėl ko prisikabinot dėl prašo kas jame blogai kas trukdo aš nesuprantu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Ką tu nusišneki gi tas parašas jau koki 3mėn kaip uždėtas. 

 

vpš dėl ko prisikabinot dėl prašo kas jame blogai kas trukdo aš nesuprantu? 

Prieš porą savaičių jo nebuvo, dar pamenu, o tu čia kažką mazini xd O prisikabinau, nes :

Citata

Tačiau taip darau nes nenoriu kad modifikaciją naudotų pvz kaip tokie : SmokeDrift ar koks tenais nežinau, Justhostinis yra tai žinai :mucha:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, #Karolis parašė:

Prieš porą savaičių jo nebuvo, dar pamenu, o tu čia kažką mazini xd O prisikabinau, nes :

 

Gerai bet tu man paaiškink prie ko tas justhostas pagal mano tą parašą? tai yra ne mano projektas tiesiog paprasė reklamos tai vat ir štai už ją sumokėjo. Nėra ko čia man bijot dėtis tokius parašus ant reklamos. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, RodrigoGz parašė:

Gerai bet tu man paaiškink prie ko tas justhostas pagal mano tą parašą? tai yra ne mano projektas tiesiog paprasė reklamos tai vat ir štai už ją sumokėjo. Nėra ko čia man bijot dėtis tokius parašus ant reklamos. :) 

Na va pasirodei kad dar ir melagis esi :lol: O parašas ir justhost panašūs tuom kad abu šūdai, ties grafika ir ties "I7" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), RodrigoGz parašė:

Gerai bet tu man paaiškink prie ko tas justhostas pagal mano tą parašą? tai yra ne mano projektas tiesiog paprasė reklamos tai vat ir štai už ją sumokėjo. Nėra ko čia man bijot dėtis tokius parašus ant reklamos. :) 

Tai, kad tu ta projektą pats kuriai, dar atsimenu į skype siuntei reklamą man :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, RodrigoGz parašė:

Ką tu nusišneki gi tas parašas jau koki 3mėn kaip uždėtas. 

 

vpš dėl ko prisikabinot dėl prašo kas jame blogai kas trukdo aš nesuprantu? 

3mėn? Prieš 3mėn buvo tas tavo kitas projektas. O šitas pats sakei jog tavo lol nesigraudink.

prieš 1 valandą, RodrigoGz parašė:

Gerai bet tu man paaiškink prie ko tas justhostas pagal mano tą parašą? tai yra ne mano projektas tiesiog paprasė reklamos tai vat ir štai už ją sumokėjo. Nėra ko čia man bijot dėtis tokius parašus ant reklamos. :) 

:DD, o tu populiarus kad tau moka, kad užsidėtum parašą, kaip bet kuris dalyvis gali dykai užsidėti.

Prieš 1 valandą, Malchik_Music parašė:

Tai, kad tu ta projektą pats kuriai, dar atsimenu į skype siuntei reklamą man :D

Kūrė ir pardavė čj..

Prieš 1 valandą, RodrigoGz parašė:

Kelintais metais ? seniau buvo mano bet atidaviau kitam žmogui.

Šiais metais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, makflaj parašė:

Šiais metais.

Tu nebejuokink šiais metais sako :funny: aš KGRP.lt pradėjau nuo 2017-06 o prieš tai buvo tas San-Andreas.i7.lt

 

P.S Ką domina galiu atiduoti KGRP.LT Domena nemokamai. Galioja iki 2019-06-21.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2112 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...