Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WordPress; Tumblr designs¿?


LukasV

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2196 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pacukas būdamas bandžiau kažką paišyt, niekada nesigaudavo, dabar irgi ne ką geriau, bet šiaip, įkelsiu, kad būtų galima pastumt. Visa idėja tokių SIMPLE AF "dizainų" ar kaip juos pavadint, kad kadaise tokių ieškodavau labai smarkiai, paprastų, labai paprastų ir niekada nesigaudavo rast, tai iš pykčio dabar aš kažką prikeverzjau. Galit stumt, į sveikatą.

URgGW8X.jpg

uTYkxth.jpg

DrHAHBw.jpg

L9aSVdP.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, peinas parašė:

Liniuotes nereik, net ir durnam eina suprast jog nekazka lygiuoja

pirmai rastai "nedraugauji" o dabar "nekazka" :D nu durnelis esi ir tiek, is kur tokiu forume prisiveise, is viso atsiradai is oro irgi protinguolis visose temose komentuoji lyg koks ekspertas butum, ir siaip cj dar nematei kur zmones nedraugauja su lygiavimu :) jei zvairas siaip esi tai ka zinau, sory :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Aurimas. parašė:

pirmai rastai "nedraugauji" o dabar "nekazka" :D nu durnelis esi ir tiek, is kur tokiu forume prisiveise, is viso atsiradai is oro irgi protinguolis visose temose komentuoji lyg koks ekspertas butum, ir siaip cj dar nematei kur zmones nedraugauja su lygiavimu :) jei zvairas siaip esi tai ka zinau, sory :) 

 

Ne arba tu siaip protiskai atslikes ar kas tau darosi? Jei nesi mates dizainu, tai nekomentuok.  AI ir ko stalkini mane?

https://prnt.sc/ja0xh7

http://prntscr.com/ja0yhf

http://prntscr.com/ja0y3q

Prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

tu su galva nedraugauji matau

Tu vps iseik is sito forumo.

Redaguota , nario peinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, peinas parašė:

Ne arba tu siaip protiskai atslikes ar kas tau darosi? Jei nesi mates dizainu, tai nekomentuok. 

 

Tu vps iseik is sito forumo.

protu pasizymintis zmones dazniausiai ji ir demonstruoja, bet kadangi tik zodyna demonstruot sugebi, tai gal iseik i lauka parekaut ant vaiku, kurie tave bent supras

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, rsrytis parašė:

protu pasizymintis zmones dazniausiai ji ir demonstruoja, bet kadangi tik zodyna demonstruot sugebi, tai gal iseik i lauka parekaut ant vaiku, kurie tave bent supras

Prabilo tas kuris sedi 24/7 supergames.lt forume, neturintis gyvenimo, primetantis eksperta. Ai beto iseinu i ta lauka, bet nerekauju ant kitu :)
Image result for retard 

Redaguota , nario peinas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ką šaikelė?

Penis, bet tu geras prieglušis, neesmė, kad viskas daryta pagal PS lyniuotę ir dar jis lygina gallery skiltį su main page slideshowu. :D

By the way, aš čia žiauriai retai sėdžiu, bet per dieną praėjau porą topicų ir visur tavęs pilna.

Redaguota , nario LukasV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), rsrytis parašė:

tu su galva nedraugauji matau

nFQVfs1.png

Suradau tavo pranešimą kažkurioj temoj, juokas paėmė. Užtenka dabar pažiūrėti tavo parašytus pranešimus ir paklaust tavęs, kaip tu kali štukes, jei pats visur matai negatyvą? Nemačiau nei vieno tavo teigiamo pranešimo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, lie parašė:

nFQVfs1.png

Suradau tavo pranešimą kažkurioj temoj, juokas paėmė. Užtenka dabar pažiūrėti tavo parašytus pranešimus ir paklaust tavęs, kaip tu kali štukes, jei pats visur matai negatyvą? Nemačiau nei vieno tavo teigiamo pranešimo.

 

Negatyvu laikai, kad as prasau teiginiu be argumentu, kad pateiktu argumentus? Gal tu islisk is interneto, nes noriu primint, kad internete darai ka nori ir buni kuo nori, o jei noriu paprikolint ir tokie kaip tu priima tai rimtai, tai atsipusk nuo ekrano

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, rsrytis parašė:

Negatyvu laikai, kad as prasau teiginiu be argumentu, kad pateiktu argumentus? Gal tu islisk is interneto, nes noriu primint, kad internete darai ka nori ir buni kuo nori, o jei noriu paprikolint ir tokie kaip tu priima tai rimtai, tai atsipusk nuo ekrano

Tai žinoma, internete gali būt kuo nori, tą ir darai, nes ne internete esi menkavertis padarėlis, kuris tikriausiai net maišo pirkinių iš parduotuvės mamai nepadeda parnešt, nes nėra tam pajėgus. O internete akis drąskyt ir kitiems aiškint visi mes sugebam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, LukasV parašė:

Kaip pasiilgau tokių keturiolikmečių pėštynių, fight fight.

Aš tai nesuprantu koks "suaugėlis" dar žodyne laiko tokius žodžius kaip "šaikelė", "pacukas". Juolab, kad pats ką tik kažkurį čia vadinai prieglušiu. :D Ir dar kai parašei, kad įkėlei savo "dizainus" kad būtų galima pastumt, o kai kažkas stumia dėl lygiavimo, tai pats pirmas kabiniesi į akis. :D Keistuolių teatras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, lie parašė:

Aš tai nesuprantu koks "suaugėlis" dar žodyne laiko tokius žodžius kaip "šaikelė", "pacukas". Juolab, kad pats ką tik kažkurį čia vadinai prieglušiu. :D Ir dar kai parašei, kad įkėlei savo "dizainus" kad būtų galima pastumt, o kai kažkas stumia dėl lygiavimo, tai pats pirmas kabiniesi į akis. :D Keistuolių teatras.

Tai man čia vaikų darželis, šiaip durą pastumt ateinu, man tai vienodai, tegul stum, nemoku aš jų piešt ir pats žinau. :D Tiesiog lavinu biški vaizduotę, o ant penio galima stumt, nes per porą minučių aš mačiau jo per daug visur, matos nušokęs nuo realybės žmogelis.

Redaguota , nario LukasV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, lie parašė:

Aš tai nesuprantu koks "suaugėlis" dar žodyne laiko tokius žodžius kaip "šaikelė", "pacukas". Juolab, kad pats ką tik kažkurį čia vadinai prieglušiu. :D Ir dar kai parašei, kad įkėlei savo "dizainus" kad būtų galima pastumt, o kai kažkas stumia dėl lygiavimo, tai pats pirmas kabiniesi į akis. :D Keistuolių teatras.

tai jei pasako kad nesulygiuota, tai lai parodo kur, o ne sudus raso

prieš 1 valandą, lie parašė:

Tai žinoma, internete gali būt kuo nori, tą ir darai, nes ne internete esi menkavertis padarėlis, kuris tikriausiai net maišo pirkinių iš parduotuvės mamai nepadeda parnešt, nes nėra tam pajėgus. O internete akis drąskyt ir kitiems aiškint visi mes sugebam. 

Tu man taip pat aiskini kaip as jam, tevas atsirado ble

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), peinas parašė:

Ne arba tu siaip protiskai atslikes ar kas tau darosi? Jei nesi mates dizainu, tai nekomentuok.  AI ir ko stalkini mane?

https://prnt.sc/ja0xh7

http://prntscr.com/ja0yhf

http://prntscr.com/ja0y3q

Tu vps iseik is sito forumo.

niekas taves nestalkina, nes kur tik i tema uzeini vis tavo komentarai :D juokinga darosi, kai zmones issigalvoja nebutu dalyku :) cia dar palyginus lygiavimas tikrai geras :)) buna vps istampytas nuotraukas ikelia ir t,t. ;) 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2196 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...