Peršokti į turinį

iPhone 6S problema


Nedas J.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iškilo problema. Nustatymuose rašo, kad reikia atnaujint Apple ID nustatymus, nu tiesiog rodo „Update Apple ID Settings“. Aš paspaudžiu ant ten, prašo įvest slaptažodį. Įvedu tikrai gerą ir TAISYKLINGĄ slaptažodį, o man išmeta „Verification Failed“; “An unkown error occurred“. Dabar kai iš App Store noriu kažką siųstis reikia patvirtinimo, tipo ateis SMS žinutė į telefoną. Bet kai siunčiuosi nemokamą programą rašo „Before you can make this purchase“. Tai tipo man jos mokamos dabar ar kaip?
Prašau padėkit kas galit, duosiu visus forumo eurus... Skamba juokingai, bet nebeturiu vilties...
Dėkui iš anksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kūrei Apple ID įvedei banko kortelės duomenis?

 

Pabandyk atsijungti nuo Apple ID, tada prijunk telefoną prie kompiuterio su USB laidu ir per iTunes padaryk "Back up", o tada restorink telefoną kaip naują. Kai baigs, prisijunk su Apple ID ir padaryk restore iš to back up, kurį darei prieš tai, kad visi failai ir informacija vėl atsidurtų savo vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-04-20 16:54, Carlos* parašė:

Esi gal nusistates two-factor verification per apple id?

susisiek i pm, padesiu kuo galesiu.

 

 

2018-04-20 18:17, DedeKobra parašė:

Jeigu esi prisirises banko kartele kuri yra lietuviska o siuo metu esi kitoje salyje tai nieko ir negalesi daryti nebent busi LT as turi ta problema. ja eina sutvarkyti bet jau nebebus tave acc ar kazkas pan paziurek per youtube

 

2018-04-20 19:54, lie parašė:

Kai kūrei Apple ID įvedei banko kortelės duomenis?

 

Pabandyk atsijungti nuo Apple ID, tada prijunk telefoną prie kompiuterio su USB laidu ir per iTunes padaryk "Back up", o tada restorink telefoną kaip naują. Kai baigs, prisijunk su Apple ID ir padaryk restore iš to back up, kurį darei prieš tai, kad visi failai ir informacija vėl atsidurtų savo vietoj.

Tai visų pirma sveiki ;D
Dėkui, kad bandėt man padėt, bet pasirodo reikėjo tik restartuot telefoną (faceplam).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...