Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt


Devz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prieš 1 valandą, Devz parašė:

Dėl balsavimo sistemos pašalinimo: 

Yra vienas pliusas, kol puslapis naujas tai daug žaidėjų užeina būtent iš serverių kurie įsidėjo balsavimo nuorodą. O puslapiui reikia lankytojų, kol google suindeksuos ir seo pradės veikti, kad pakiltų į google pirmą puslapį.

Žinoma nepyk, bet, asmeniškai pagal mane, nemanau kad projektas ilgai išsilaikys, ar bent jau taps bent pusiau žinomas kaip cstops.lt (nors ir cstops nėra labai geras, bet iš esamų jis 'tipo' popoliariausias skaitos)

Kol kas nematau nk gero, tiesiog paprasta nauja topų svetainė su beveik nuliniu lankomumu.
Man atrodo labiau dedi viltis į tai, kad ta balsavimų sistema (ar dar kažkokie nežymūs dalykėliai) išpopuliarins projektą labiau nei reklamos, seo etc.. Jeigu tai tiesa, tai klaidingam kely esi.
Primenu, tai tik mano nuomonė, galbūt klystu, bet kol nepamatysiu didesnio progreso ir išskirtinių (ne viendienių projektų) rezultatų, tol svetainė bevertė. 
Anyway, sėkmės ir tikiuosi klystu, nes lietuviškų normalių (cs tematikos) top svetainių trūksta. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Žinoma nepyk, bet, asmeniškai pagal mane, nemanau kad projektas ilgai išsilaikys, ar bent jau taps bent pusiau žinomas kaip cstops.lt (nors ir cstops nėra labai geras, bet iš esamų jis 'tipo' popoliariausias skaitos)

Kol kas nematau nk gero, tiesiog paprasta nauja topų svetainė su beveik nuliniu lankomumu.
Man atrodo labiau dedi viltis į tai, kad ta balsavimų sistema (ar dar kažkokie nežymūs dalykėliai) išpopuliarins projektą labiau nei reklamos, seo etc.. Jeigu tai tiesa, tai klaidingam kely esi.
Primenu, tai tik mano nuomonė, galbūt klystu, bet kol nepamatysiu didesnio progreso ir išskirtinių (ne viendienių projektų) rezultatų, tol svetainė bevertė. 
Anyway, sėkmės ir tikiuosi klystu, nes lietuviškų normalių (cs tematikos) top svetainių trūksta. ;)

Tikrai klysti :) Ko tikiesi iš puslapio kuris veikia tik kelios dienos ? didelio lankomumo ? Žinomumo ? Tikrai ne.... Viskas ateina su laiku.  cstops gyvuoja ne vienus metus, o mes tik kelios dienos ;) 

Seo padarytas ir laukia savo eilės, ( esu ne vieną puslapį prikėles į aukštas google pozicijas ) 

Vakar tik leidau google indeksuoti puslapius, tai kelias dienas reiks palaukti, kol suvirškins.

Kai pradės mesti google cszone.lt puslapį, tada pradėsim ir reklamą leisti. 

Tuo labiau, sistema verčiama į kelias kalbas, ir vien LT  rinka neapsiribos. 

Dėkui už kritiką, ji visada laukiama, o aš į viską esu pasirengęs atsakyti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Devz parašė:

Tikrai klysti :) Ko tikiesi iš puslapio kuris veikia tik kelios dienos ? didelio lankomumo ? Žinomumo ? Tikrai ne.... Viskas ateina su laiku.  cstops gyvuoja ne vienus metus, o mes tik kelios dienos ;) 

Seo padarytas ir laukia savo eilės, ( esu ne vieną puslapį prikėles į aukštas google pozicijas ) 

Vakar tik leidau google indeksuoti puslapius, tai kelias dienas reiks palaukti, kol suvirškins.

Kai pradės mesti google cszone.lt puslapį, tada pradėsim ir reklamą leisti. 

Tuo labiau, sistema verčiama į kelias kalbas, ir vien LT  rinka neapsiribos. 

Dėkui už kritiką, ji visada laukiama, o aš į viską esu pasirengęs atsakyti ;)

Na, po kelių mėn bus matyt klystu ar ne. O žodžius "mes tik startavom, bet tikrai būsim vieni geriausių(arba geriausi)" daugumoje naujų projektų galima sutikt, iš kurių irgi dauguma greitai žlunga, o mažuma lieka gyvuoti, tačiau tikrai ne toj pozicijoj, apie kurią rašė pradžioj.
Juk todėl ir parašiau, kad kol kas (esamuoju laiku) tai bevertis projektas, o kai(jei) padarysi tai ką parašei, tada ir atsiras ta vertė. Kitaip tariant, negali tikėtis teigiamos nuomonės apie tai, ko dar nėra, aš pakomentavau tai, kas yra. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pazesim pamieguosiu kelias valandas ir bandysiu cheatinti ta vote systema tik kat paroditi kat reikia stiprios apsaugos jai arba istrinti ja. Nes kaip sakiau tik savininkai votina ir jie raso kitiems eik votink.

Mano skonis butu pagal player count ir auto refresh gal kas 60 sek be page reload. Turiu viena toki koda jei reikia bet turbut pats gali parasyti.

Cia ramiai reikia laukti 1.6 jau tikrai senas zaidimas ir matosi kat netgi lietuvoje maziau ir maziau losia.

Man tai jusu saitas patinka. Akys neskauda ji lankyti. Svarus be nesamoniu.

Cstops tai per sviesus dizainas nuo 2004 metu ir per daug nesamoniu ten yra.

Ramiai dirbkite neskubekite.

Man atrodo konkuruoti su tipo gameteacker nereikia. Tik lietuviskus serverius reiketu arba lietuviskus projektus.

Pagalvokite, tikrai kam ten tie rusiski serveriai ir kiti, jei norite visa torta sau pasimti tai tik darykite maza lietuviska all in one site. 

Instaluokite grazia saukykla ir visi 1.6 lietuviai sedes vienam saite ir plepes ras kitus online zaidejus ir taip toliau. Nebandykite laimeti pasaulyje imkit visa lietuva geriau tikrai usteks.

Cia tik mano nuomone.

PS! Labai laukiu mod/filter. Noriu mix serveriu!

PS! Gal jei 0 zaideju tai 0 = kita spalva? Smegenys greiciau filtruos scientific fact.

PS! Galima ta pati serveri du kartus prideti. 12 & 13 https://ibb.co/nAr9nS

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), aTAKA parašė:

Cstops tai per sviesus dizainas nuo 2004 metu ir per daug nesamoniu ten yra

Prajuokinai :D cstops yra nuo 2013-2014 puikiai atsimenu tas dienas, kai jis tik pasirodė... http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=30&t=3340 va pirmoji tema apie cstops... Sistema ištobulinta, tvarkinga, ne svetainės dizaine yra visa svetainės esmė, o jos darbe, kokiu būdu ir kaip ji dirba...

Grįžtant prie temos, jei apsistosi ties cs 1.6 - tai bevertis darbas. Per 8 metus darbo su cs 1.6 pastebėjau tokią pačią tendenciją apie kurią kalba ir kiti... Žaidėjų mažėjo, žaidimo populiarumas mažėja... Nors ir labai nežymiai, bet mažėja, serverių sąrašuose mažai kas jų ieško, nauji žaidėjai - galbūt, bet ir tai ne visi, kiek teko bendraut, kiek teko šnekėt, nei google, nei serverių sąrašai, žaidėjų į serverius neatveda... Čia kalbant apie CS 1.6 (nebent boost'as :D)  

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), aTAKA parašė:

Pazesim pamieguosiu kelias valandas ir bandysiu cheatinti ta vote systema tik kat paroditi kat reikia stiprios apsaugos jai arba istrinti ja. Nes kaip sakiau tik savininkai votina ir jie raso kitiems eik votink.

Mano skonis butu pagal player count ir auto refresh gal kas 60 sek be page reload. Turiu viena toki koda jei reikia bet turbut pats gali parasyti.

Cia ramiai reikia laukti 1.6 jau tikrai senas zaidimas ir matosi kat netgi lietuvoje maziau ir maziau losia.

Man tai jusu saitas patinka. Akys neskauda ji lankyti. Svarus be nesamoniu.

Cstops tai per sviesus dizainas nuo 2004 metu ir per daug nesamoniu ten yra.

Ramiai dirbkite neskubekite.

Man atrodo konkuruoti su tipo gameteacker nereikia. Tik lietuviskus serverius reiketu arba lietuviskus projektus.

Pagalvokite, tikrai kam ten tie rusiski serveriai ir kiti, jei norite visa torta sau pasimti tai tik darykite maza lietuviska all in one site. 

Instaluokite grazia saukykla ir visi 1.6 lietuviai sedes vienam saite ir plepes ras kitus online zaidejus ir taip toliau. Nebandykite laimeti pasaulyje imkit visa lietuva geriau tikrai usteks.

Cia tik mano nuomone.

PS! Labai laukiu mod/filter. Noriu mix serveriu!

PS! Gal jei 0 zaideju tai 0 = kita spalva? Smegenys greiciau filtruos scientific fact.

PS! Galima ta pati serveri du kartus prideti. 12 & 13 https://ibb.co/nAr9nS

Labas, dėkui už pasiųlymus , daugelį jau šiandien įgyvendinsiu, o kai ką ir apgalvosiu.

Kolkas visus serverius tvirtina administracija, nepažiūrėjau dėl dviejų vienodų serverių, pataisyta . 

Dėl vote čytinimo su ip skirtingais , na ar apsimokės sėdėt pora valandų ir votint dėl 20-30 balsų. O kažką kitą nemanau , kad rasi ;)

Ok einu tvarkyti, norisi šiandien kuo daugiau visko įgyvendinti.

PS. kas būtų geriau šaukykla ar forumas ? Kokios Jūsų nuomonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Psychical parašė:

Prajuokinai :D cstops yra nuo 2013-2014 puikiai atsimenu tas dienas, kai jis tik pasirodė... http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=30&t=3340 va pirmoji tema apie cstops... Sistema ištobulinta, tvarkinga, ne svetainės dizaine yra visa svetainės esmė, o jos darbe, kokiu būdu ir kaip ji dirba...

Nu bet dizainas vistiek atrodo nuo 2004 metu tas CSTops.

Nu matau kat biski atnaujinai, geras darbas! Skoni turi tikrai gera!
Cheatinti del votu sunkiau dabar ten proxy ip kaskaip blokuoja tai gerai!


Saukykla ne forumas bet atsargiai biski su situo nes ten prades spaminti ir taip toliau cia gal geriau biski ateitije daryti ir gal steam log in daryti kat lengviau butu baninti ir kat vel negaletu neuju akountu daryti kat spamminti ;)

 

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 5 valandas(-ų), aTAKA parašė:

Nu bet dizainas vistiek atrodo nuo 2004 metu tas CSTops.

Nu matau kat biski atnaujinai, geras darbas! Skoni turi tikrai gera!
Cheatinti del votu sunkiau dabar ten proxy ip kaskaip blokuoja tai gerai!


Saukykla ne forumas bet atsargiai biski su situo nes ten prades spaminti ir taip toliau cia gal geriau biski ateitije daryti ir gal steam log in daryti kat lengviau butu baninti ir kat vel negaletu neuju akountu daryti kat spamminti ;)

 

Na va sakau , kad dėl vote  kaip ir  viskas ok :)  , o dar, net nepadariau, kad tikrintų mac .

Edit: Nuo pirmadienio arba ryt vakaro teks keisti pc norint prabalsuoti daugiau , nei vieną kartą  ;) Ip keitimas nepadės

Dėl filtravimo pasirinkimo, tai naujinu sistemą , norisi, kaip geriau ;)  manau rytoj viskas bus padaryta.

 

Redaguota , nario Devz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Always parašė:

Tiek cstops tiek ir cia veikia proxy.

Kitas dalykas Lankytoju skaičius koks? ikelk kažkur hey idomu.

http://www.hey.lt/details.php?id=csz
Įkėlęs jis, tik dydį turbūt sumažinęs tiek kad nesimatytų puslapy, bet per view-source lengvai matomas.

Redaguota , nario Soundas_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va šiek tiek patobulinau vidinę sistemą.

Pridėtas filtravimas, pasirinkimas išsisaugo automatiškai ir serverių paieška ( filtras pagal žaidėjus dar ne iki galo sutvarkytas ).

Kolkas nesugalvoju, kaip daryti su modų pasirinkimu, automatiškai kol kas neišgalvoju, kaip querint, o paprastai pridėti, kad pasirinktų talpindami serverį jau per vėlu , nes virš 40 serverių pridėta. ( gal kas turi kokių pasiųlymų?

Po kelių dienų bus pilnai atnaujinta vote apsauga. ( norisi pabaigt iki galo )

Dėl lankytojų skaičiaus aš ir nesitikiu 500 ud , kai puslapis niekur nereklamuotas, o tik šitam forume įdėtas ir veikia tik savaitė.

PS.

Google tik šiandien pradėjo indeksuoti psl, pagal raktažodį "cs serveriai" 7 puslapis, dabar ir prasidės pats įdomumas, kas savaitę turėtų pakilti po vieną puslapį. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Good job!!!
Nice filtravimas ir nice live search!!!
Zinau kat sutvarkysi ir .css sutvarkysi nes pats matai kur ten tuos ''pixel'' per mazai arba per dauk.


Tai nesunku ten 40 perdeti isnaujo kaskaip.

Apie tuos mod/filter ir t.t tai pastave visi serveriai vienam puslapi dabar.
Reikia kaskaip padaryti kai zmones prideda serveri kat galetu pasirinkti moda ir tada tas serveris prisides i teisinga puslapi ir i pagrindini kur visi yra.

Sakom yra 10 modu reiskia 11 puslapiu (skaicuoju su pirmu kuriame rodys visus serverius).
Pridedu server X1 ir pasirinku mod CS GO MOD. Tai serveris X1 prisides prie CS GO MOD puslapio ir prie pagrindinio.

Apie google nereikia sneketi cia zinoma kat kaskaip suras tavo puslapi jei tipo ieskos ip adresa google arba serverio pavadinima ir taip toliau cia problemu nera.

Zinau kat tu zinai ka darai ir sutvarkysi pats. Gal geresnia kokia ''solution rasi''
Bet prisimink kat neperdauk nesamoniu nedeti reikai kaip dabar yra tvarkingai.

Rediguota /// Kat svarense tema butu.
 

Redaguota , nario aTAKA
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na viską su laiku tikrai sutvarkysiu, o dėl modų tai sakau, kad su pasirinkimu jau per vėlu, reikia galvot , kad jau esamiems serveriams pridėtų automatiškai, tik dar nesugalvoju kaip.

Nors gal ir pabandysiu mod pasirinkimą, o esamiems pridėsiu . Tik reikia žinoti kokį kuriam pridėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Devz parašė:

Keletas atnaujinimų:

Registruotiems vartotojams nereikės laukti serverio patvirtinimo.

Dešinėje pusėje rodomi naujausiai pridėti serveriai ( 6 ).

Visi naujai pridėti serveriai 3 dienas turės melsvą backgraund, todėl bus galima lengviau atskirti.

Pakeisk tą raudoną backgroundą į šviesiai žalią, nes dabar ta raudona toks jausmas kad servas off.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...