Devz

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  74 +Pervesti

Reputacijos taškai

9 Bus matyti ko vertas

Apie Devz

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Sveiki, parduodu l2 topų projektą Lankomumas minimalus, nes ką tik paleistas projektas. parduodamas domenas l2top.eu ir nuo nulio kurta sistema, su admin panele ir tt. Ką domina daugiau informacijos až Komentarai nepageidaujami kainos nesu nusistatęs tad kas rimtai susidomės susitarsim.
 2. Devz

  L2top servers

  Lineage2 serverių topai Geriau vieną kartą pamatyti, nei 10 kartų skaityti aprašymą l2top.eu
 3. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  na rašo, kad neįmanoma prisijungti prie serverio, patikrinau su kitom cs sistemomis rašo tą patį...
 4. Devz

  parduodu Mcserveriai topas

  50eur
 5. Devz

  parduodu FB group

  Parduodu fb grupe ( skelbimai) 13500 žmonių. Viskas až.
 6. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  UPS, buvau admin panelėje išjungęs , dabar patikrinau viskas veikia. Pakeitus IP balsuoti leis tačiau balsai neįsiskaitys.
 7. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  Kalbi dėl vote? Jei taip tai senai sutvarkyta, nes dabar tikrina ir pagal pc.
 8. Sveiki, dėl laiko stokos parduodu minecraft serverių topų puslapį.Aukštos google pozicijosLankomumas apie 2000 į mėn. Niekur neplatinta unikali sistema.Su admin panele ir tt.mcserveriai.ltkaina 99 eur.Jei tenkina kaina, apie viską klauskite AŽ, tik susidomėje.Jei netenkina kaina nekreipkite į skelbimą dėmesio. Ačiū.
 9. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  O gal tada žinai, kaip apsaugot, kad adminai nevotintų ? Tai tegul votina , juk ne po kelis šimtus į dieną prisuka. PS. pasižiūrėjau į vote log, tai nemačiau ip iš proxy listų. Kai turėjau kažkada senai l2 serverį irgi pats votinau, kol servas tapo populiarus, taip , kad nieko nematau blogo, kai adminas už savo serverį balsuoja.
 10. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  Pirmas dalykas, registruoti serveriai gauna iškart 2 balsus už votinimą. Antras dalykas, nematau jokio čytinimo, nes 70 ar 40 balsų yra lygu 35 ar 20 žmonių pravotino per savaitę, tai čia manau tikrai normalu, į dieną gaunasi po kelis balsus.
 11. Devz

  CS serveriai, Counter strike top serveriai cszone.lt

  Keletas atnaujinimų: Registruotiems vartotojams nereikės laukti serverio patvirtinimo. Dešinėje pusėje rodomi naujausiai pridėti serveriai ( 6 ). Visi naujai pridėti serveriai 3 dienas turės melsvą backgraund, todėl bus galima lengviau atskirti.
 12. Devz

  Nauji Counter strike csgo ir kitų serverių topai.

  Yra pasirinkimas, į ikonas žiūrėti nereikia. Yra paveikslėliai su cs1.6 ir global offensive , paspaudi ir rodo atskirai, o tarpe jų pridėjimas serverio. Nebent sugalvosiu kažką ryškesnio, kad žmonės matytų kur pasirinkti .
 13. Devz

  Nauji Counter strike csgo ir kitų serverių topai.

  Serverius deda serverių adminai, todėl ir sukūriau temą šioje skiltyje, kad pridėtų daugiau csgo serverių
 14. ( Jei ne čia paskelbiau nepykite ) Sveiki, noriu Jums pristatyti šviežią Counter strike serverių sąrašą, CsZone.lt Greitas serverio pridėjimas ( registracija nebūtina ), Užsiregistravusiems ir pridėjusiems savo serverį dvigubi taškai už balsavimą. Lengvas mobiliems pritaikytas dizainas, draugiškas seo. Nors puslapis veikia dar tik 1 diena, jau turime kelis serverius. Google dar tik indeksuoja, kad puslapis būtų matomas paieškos sistemoje. Šią savaitę registruotiems vartotojams pridėjus savo serverį nemokamas VIP savaitei. Kviečiu užsukti ir pridėti savo serverį į www.cszone.lt ateityje numatoma daug naujovių. Papildyta: Na ką, gal kam bus įdomu iš serverių adminų pasižiūrėti ar toks ir toks ip balsavo už Jūsų serverį Čia sukūriau greituoju būdu, bet kolkas veikia http://cszone.lt/voted/serverio_id/user_ip kur serverio_id įvedate savo serverio id pvz 30, ( Jūsų id yra www.cszone.lt/server/ID/pavadinimas ) kur user_ip įvedate žaidėjo ip, jei ekrane gaunate skaičių 1 , vadinasi toks ip už Jūsų serverį balsavo, jei ekrane 0 , nebalsavo. Pavyzdys: http://cszone.lt/voted/30/83.176.173.244 šis IP balsavo Gal kažkada sukursiu ir balsavimo sistemą skirta cszone.lt , kad panaudoti šį api. Kolkas tik beta versija, viską tobulinsim.