Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar Premium narystė patenkino tavo lūkesčius?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Apklausa  

530 balsai

  1. 1. Ar Premium narystė patenkino tavo lūkesčius?

    • Tokio funkcionalumo ir tikėjausi
    • Visada esu „UŽ“ bet kokį atnaujinimą
    • Visiškai nusivyliau arba man tai neaktualu

Apklausa užrakinta.


Recommended Posts

Realiai, tai labai privalumai keisti. Pats "Premium" nebandžiau, nemanau, jog apsimoka ir verta, nes galioja vos savaitę, per tą savaitę visų galimybių neišnaudosi:

  1.  Vartotojo vardo keitimas pakeistas į 8 kartus per metus, nors Premium trunka vos savaitę (jei nepratesi);
  2. Žinučių gaviklio talpos irgi neišnaudosi per savaitę tiek, kiek suteikiama Premium nariui;
  3. Savaitę pasidžiaugsi, jog nematysi reklamų asmeninėse žinutėse (nes tikriausiai ten labai daug laiko praleidžiama);

Ką pasiūlyčiau, tai galimybes tokias, kaip "Premium" narys gali:

  • Duoti daugiau reputacijos vienu kartu (ne +1, o tarkim +2);
  • Užrakinti savo kurtas temas;
  • Pasikeisti vartotojo vardą - geriau apriboti vartotojo vardo keitimą paprastiems nariams, nes nėra ko, o ir keičiama nėra taip dažnai, kad būtų laisvai prieinama galimybė;
  • Galima dar sugalvot, tereik sukurt temą arba peržiūrėt jau pasiūlytus pasiūlymus, kuriuose galima rast idėjas "Premium" nario privilegijoms.

Šiaip, kad toks dalykas egzistuoja labai puiku, tai reiškia, jog kažką darot, tačiau šią sistemą reikėtų padailint. 

Atsakant į apklausą, aš "visada esu už tokius atnaujinimus".

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...