Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neigiamas atsiliepimas dėl parduotos paskyros užblokavimo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki :hi:

Norėčiau pranešti apie nelabai dora forumo narį @CidoLt. Šiek tiek daugiau nei prieš savaitę, susitarėm dėl keitimo steam paskyrą į Las-Venturas.lt žaidimo paskyrą, viskas normaliai.

Šiandien apie 14:00 gaunu žinute ,, Žiek biški ne taip tarėmes, gal neigiama užmest? ir numetė pora nuotraukų" Nuotraukose matyti, kad tiek ant forumo, tiek ant žaidimo jis gavo baną už paskyrų pardavinėjima. Pradėjo man aiškint kad kažkas kažkur tikrino ipus, ir prašo manęs kažką grąžinti, ką aš turėčiau grąžinti? Vartotoja pardaviau, ir man rami galva, taip įšeina, kad aš kažkam kažką sakiau kad jį užbanintu? Ne. Las venturo nebežaidžiu, tad jokios naudos man iš to. Žmogus jaučiu pats prisigyrė kad nupirko accounta, kažkas paskleidė administracijai, ir gavo bana. Nieko grąžinti nesiruošiu, nes kaltas tikrai nesijaučiu! Accounta susigrąžinau? - Ne. Accounta užbanino per mane? - Ne. Tai kokios dar problemos žmogau. Aš įrodysiu savo tiesą, ir pats sėdėsi su neigiamu atsiliepimu, tiesa jau ne su vienu, nes pats matau nelabai patikima persona esi. Žmogus iš pat pradžių atrodė greitai sukalbamas, į atsiliepimus nežiūrėjau, nes neturėjau laiko, tai va taip ir gaunas.. Prisičiūdina, poto dar stengias iš to pasipelnyt. Jis mane tikino, kad Moderatorius Ethno yra LV savininkas Max_Tosha, ir sakė kad jis tikrino ipus, ammm okay.. Kažkodėl Ethno nesilankė mano profilyje, nors ir būtų tikrines ipus, nebūtų įrodę, kad tai yra mano vartotojas :) Dar sakau rašyk Tošhai, kad mano ipas pasikeitė, ir viskas bus gerai, dar mykė mykė kažką, bet taip nieko ir nesugalvojo padaryti.

P.s Prieš gaudamas tą steam paskyrą, gavau žinute, kad šis žmogus yra apgavęs kitą narį ant to pačio steam accounto, taip kad ne šventas žmogus yra - neginkit 

https://imgur.com/a/HTaWD

Žmogaus profilis forume: https://www.supergames.lt/profile/49284-cidolt/

Žmogaus skype ID: tamenis87

Kodėl kuriu šią temą ? Nes noriu išnaikinti tokius simuliantus iš forumo, norėčiau, kad @Tautedorus arba @SomethingHappened Nuimti neigiamą atsiliepimą. P.S Neigiamą uždėjau ir jam už bandymą pasipelnyti iš nieko, jums spręsti ar jam tą atsiliepimą palikti, ar nuimti. 

Įrodymai:

https://imgur.com/a/4O6mK

 

 

Redaguota , nario Tautedorus
Tautedorus: "Paslėpta asmeninė informacija."
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ethno Yra serverio bendrą savininkas t.y Max_Tosha , tai kaip aš galėjau gau Visu antrą asmenis kuris tau rašė supyko , kad jam nepardaviau steam paskyros nes jis persigalvojo pirkti , paskui pradėjo klausinėti ar turiu ta paskyrą sakiau , kam pardaviau ir t.t , o ištikro apsikeičiau ja su tavim :lol:. Paprašius tave , kad grąžintum steam paskyrą arba nupirktum unbaną tu atsisakiai ir pradėjai aiškinti kad tu neprieko ir kad aš kaltas  , kad gavau baną :kiets:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas savo paaiškinimus išdėstėm, @Tautedorus Daryk kažką. Čia tiems kurie norės turėt reikalų su šia persona :D

Jaučiasi toks apgautas, bet įžeidinėt tai pats pirmas bėga. Cs:Go accounto nebeturiu, o jei ir turėčiau, tai tikrai negražinčiau, nes mano klaidos čia nėra. Komentarų nebelaukiu, PEACE

[16:55:37] Cido: Krč debilas esi
[16:56:47] Robysas: ane?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Robysas parašė:

Viskas savo paaiškinimus išdėstėm, @Tautedorus Daryk kažką. Čia tiems kurie norės turėt reikalų su šia persona :D

Jaučiasi toks apgautas, bet įžeidinėt tai pats pirmas bėga. Cs:Go accounto nebeturiu, o jei ir turėčiau, tai tikrai negražinčiau, nes mano klaidos čia nėra. Komentarų nebelaukiu, PEACE

[16:55:37] Cido: Krč debilas esi
[16:56:47] Robysas: ane?

Tai čia drama , kad parašiau ,,debilas esi'' Nu jsn jsn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Panagrinėkime kelis panašius atvejus. Tarkime, kad yra trys subjektai - Jonas, Petras ir Antanas.

1. Aptarkime vieną iš situacijų:

  • Petras Jonui parduoda Steam platformos paskyrą.
  • Jonas po nusipirkimo parduoda paskyrą Antatnui.
  • Petras, būdamas suktu žalčiu, paskyrą atsiima.

Tokiu atveju, lieka kaltas ir Jonas, nes jis turėjo pasirūpinti paskyros saugumu. Jis gavo paskyros savininko teisę iš Petro, tad jis turėjo užtikrinti, kad ji parduota kitam asmeniui pereitų tik jam, o ne kitam, pavadinkime, to paties lygio sandorių subjektui, šiuo atveju Petrui. Vis dėlto, jei pardavėjas (keitėjas) aiškiai parašo, kad negarantuoja, jog paskyra nebus susigrąžinta, tada tai jau pirkėjo (kito keitėjo) problema.

2. Panagrinėkime antrą situaciją:

  • Petras Jonui parduoda Steam platformos paskyrą.
  • Jonas po nusipirkimo parduoda paskyrą Antanui.
  • Paskyra buvo užblokuota, nes buvo išsiaiškinta, kad buvo pažeistos Steam platformos nuostatos.

Tokiu atveju, nei Jonas, nei Petras nėra kaltas. Už juos aukštesnio lygio, nedalyvavę sandoriuose, asmenys paskyrą suspendavo. Šie trys sandorių subjektai nieko negalėjo padaryti, kad išvengtų tokios situacijos. Tokias įvairių projektų nuostatas turi žinoti nukentėjęsis. Jis turi žinoti, jog rizikuoja, nes nepriklausomai nuo jo ir kito sandorio subjekto pastangų apsaugoti paskyrą nuo suspendavimo, išlieka tikimybė, kad ją suspenduos. Dėl to vienas sandorio subjektas, nukentėjęs ne dėl kito sandorio subjekto kaltės, pinigų ar kito turto atsiimti negali, nebent pardavėjas pažadėjo juos grąžinti.

Grįžtame prie realios problemos, jūsų problemos. Matomai, čia buvo antrosios situacijos analogija - suspenduota paskyra dėl projekto nuostatų nesilaikymo. Dėl to, kaip ir minėjau anksčiau, niekas nėra kaltas, tokios projekto taisyklės, o nukentėjęs nuo šių taisyklių sandorio subjektas neturėtų susigrąžinti sandoryje apkeisto turto, nebent to norėtų kitas sandorio subjektas.

Štai tokia mano nuomonė.

Redaguota , nario Tautedorus
  • Teigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2229 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...