Peršokti į turinį

LFS kūrimo paslaugos


Vidmantas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

kadangi matau, jog daugelis prašo pagalbos kaip pajungti serverį ant vps arba išvis kaip jį pajungti. Aš galiu tai atlikti už užmokesti, bei jus užvesti ant kelio.

Galbūt norite turėti savo serverį kuriame tikites žaidėjų, tuomet kreipkis į mane už atlygį atliksiu tai ko norite jūs.

 

Mano kainoraštis:

• Serverio failai - 4€ (reikalingi norint pajungti serverį į internetą, reikia VPS serverio)

• Serverio pajungimas - nemokamai, jei turite Serverio failus, pirktus mano arba tvarkingus savo.

• Virtualus privatus serveris(VPS) - nuo 1.99€/mėn

• Modifikacijos failai(packetų, komandų pavizdys viduje)(pavizdys: cruise modas, event modas, šiuo atveju visiškai tušti) kalba: PHP - 5€

• Modifikacijos plėtojimas - nuo 1€ (priklauso nuo sudetingumo, viskas vykdoma taip, kaip užsakovas reikalauja) (galimybė kurti cruise/kitokio tipo modifikaciją kaina didės)

• Pagalba - visiškai nemokamai

 

Susisiekti galite discord arba asmenine žinute(AŽ), klauskite atsakysiu, suteiksiu pagalbą.

Atsiskaitymai

  • SwedBank
  • PayPal
  • LABAS perlaida.
  • SMS (2x)

 

Tai pat atlieku PHP kodavimo paslaugas!

 

 

Redaguota , nario Programmer.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 7 mėnesių...

@Saulienis Jei kalbi apie LFS'o modo programavimo paslaugas, tai užsisakynėjau ir aš, bet irgi likau nepatenkintas ir tiesiog išsiskirstem. Jei plačiau, tai tiesiog kūrė jis man cruise modą, mokėjau pinigus bet taip pat dinginėdavo, ignoruodavo ir tiesiog neišeidavo susisiekti, bet galu gale susisiekiau, atsiuntė failus tiek kiek turėjo padaręs ir išsiskirstem. O apie pati žmogų galiu tik pasakyti, kad jei sakysitės iš šio žmogaus paslaugas, tai geriau turėkit iškarto visa planą ką ir kaip reikia padaryti, kad galėtu jis viska greit ir ant durniaus padaryti kol dar jam  neatsibodo ir neišėjo su kitu projektu dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
35 minutes prieš, 4FreeBan parašė:

@Saulienis Jei kalbi apie LFS'o modo programavimo paslaugas, tai užsisakynėjau ir aš, bet irgi likau nepatenkintas ir tiesiog išsiskirstem. Jei plačiau, tai tiesiog kūrė jis man cruise modą, mokėjau pinigus bet taip pat dinginėdavo, ignoruodavo ir tiesiog neišeidavo susisiekti, bet galu gale susisiekiau, atsiuntė failus tiek kiek turėjo padaręs ir išsiskirstem. O apie pati žmogų galiu tik pasakyti, kad jei sakysitės iš šio žmogaus paslaugas, tai geriau turėkit iškarto visa planą ką ir kaip reikia padaryti, kad galėtu jis viska greit ir ant durniaus padaryti kol dar jam  neatsibodo ir neišėjo su kitu projektu dirbti.

nu šiaip tai ne taip buvo :D man įdomu kas pirmiausiai dingo ir sugrįžo po 2 mėnesių :D Pinigai gauti - 06/12/2018 tada dingta iki 17/02/2019 tada vėl dingta ir parašyta tik 26/07/2019 tada vėl dingta iki 23/10/2019 tada aš dingau 1mėn nes buvo padaryta krata. Grįžta 07/02/2020 veiksmas įsivažiavo 17/02/2020 3 dienas nieko nerašiau. tada 29/03/2020 image.png.8a89c4695fd4d5acc56058f761ccc557.png

gavau žinutę, todėl susitarėme labai gražiai viską atsidalinti kas kam priklauso.

 

Visas veiksmas vyko (06/12/2018 - 29/03/2020) - 1 metai 5 mėnesiai, per tą laiką radau kas tikrai yra susidomėjas mano paslaugomis ir šiuo metu esu tikrai užsiėmęs ir mėtytis per projektus nėra kada ir kaip.

 

su Saulieniu buvo susitarta ir darbas kuris buvo žadėtas bus padarytas šiandien, nes žmogus yra supratingas, žino ko nori ir žino kas jam turi būti atlikta.

Redaguota , nario Vidmantas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1358 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...