Peršokti į turinį

Tiesa apie LifeTown.LT projektą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galiu pasakyti ir aš kaip žaidėjas lifetown'o. Žygis nieko blogo, su juo viskas čiki, sukalbamas asmuo pasidarė, seniau galbūt būtų visai ignoruojamas asmuo, bet dabar pastebėjau jog žmogus net su tais pačiais 12-14 metų vaikais kalbasi atskirai teamspeake ir 2-3h praleidžia su jais vien. Bet kas liečia antrajį bendrasavininką Navraju(Erika) Tai nežinau. nuomonę apie jį turiu tikrai bloga susidaręs, asmuo kol neturėjo pareigų ir to raudono nick, tol buvo žmogus, o dabar išsikėlęs į viršų. Čia prieš mėnęsį nepilnai darė biznių,namų restarta viską nutryne tiems kurie nežaidė(taip teisingai senai reikėjo tai padaryti) Bet, bet, bet kas svarbiausia sužinojes jog serveryje tai įvyko, atėjau į serverį turėdamas dar 2milijonus santaupu, sakau nusipirksiu kažką vertingo, kol kiti nenusipirko. Tai ką jūs galvojat? Atvažiuoju prie tu namų,biznių kurie buvo nutrinti neaktyvių žaidėjų, Erikas susipirko sau viską ką buvo vertingą nutrynę. Paklausęs jo kodėl taip padarė, sakę jog būs aukcionai, bet nepasirodė nei vienas iš po to laiko dar aukcionas. Administratorių komanda surinkta hujne paskutine, yra ten keli adminai kurie tikrai verti administratoriaus vardo, bet tikrai ne tos dvi mergos, kurios kalbama jog parodė viena papus o kitą kažin kaip ten gavo tas pareigas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesuprantu ko jūs vaikštot į tuos "šūdserverius", kitaip ir nepavadinsi tokius "projektėlius".. :funny: vieni iš geriausių ir manau dar ilgokai gyvuos, tai: sarg/lsgyvenimas. Manau labiausiai ir apsimoka nolaifint šiuose serveriuose, su mintim, jog greitai neužsidarys.. Nors kiekvieno nuomonė skirtinga.

Redaguota , nario Raise
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Zet0x parašė:

Beprasmė tema...  Temos autorius sako,kad projektas geras ir jam patinka,tik nepatinka surinkta administracija.. Tai kokia čia tiesa apie Lifetown? Kiekvienam projekte savotiška administracija.

Supranti juk tokiam GM kaip LifeTown puiku yra žaisti, bet aš kalbu ne apie paati GM, o apie projekto administraciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na žaidžiau tam projekte ir aišku būvo toks prikolas jog kai pasakiau Igeliui jog Navraj yra auto c-bug'as tiesiog jis mane muve į kanala (teamspeak) ir paklausė "Aš auto c-bug'as?" pasakiau jog tu auto, vakar kritai kaip lapas o šnd daužai visus

Tai žinot ko susilaukiau? "BAN'o"

Aišku rašiau Unban'a bet ne atblokavo

Tai tokia administratoriai turėtu likti be nieko

P.S Sekmės Projektui :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), #Arnelis? parašė:

Na žaidžiau tam projekte ir aišku būvo toks prikolas jog kai pasakiau Igeliui jog Navraj yra auto c-bug'as tiesiog jis mane muve į kanala (teamspeak) ir paklausė "Aš auto c-bug'as?" pasakiau jog tu auto, vakar kritai kaip lapas o šnd daužai visus

Tai žinot ko susilaukiau? "BAN'o"

Aišku rašiau Unban'a bet ne atblokavo

Tai tokia administratoriai turėtu likti be nieko

P.S Sekmės Projektui :) 

Na katik sulaukiau užblokavimo forume, ir už tai juk sukuriau temas apie projektą šiame forume, ko daugiau ir tikėtis reikėjo iš tokio savininko kaip Navrajaus ? :D Viskas tuo ir pasakyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, FreddyCollins parašė:

Na katik sulaukiau užblokavimo forume, ir už tai juk sukuriau temas apie projektą šiame forume, ko daugiau ir tikėtis reikėjo iš tokio savininko kaip Navrajaus ? :D Viskas tuo ir pasakyta

Nu dabar pasakyk, o kam tu ten reikalingas? Kad toliau ten verktum, savo nesąmones rašytum? Keliauk savo keliais toliau tik nuo mūsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Mad0ne parašė:

Nu dabar pasakyk, o kam tu ten reikalingas? Kad toliau ten verktum, savo nesąmones rašytum? Keliauk savo keliais toliau tik nuo mūsų.

Visu pirma aš nevekeriu, o verkia lifetown žaidėjai ir administracija, juk koks aš ale aimas ir panašiai, visuomet tikrina mano kompiuteri ir niekados nieko nerandą ir išsimazinu nuo banu

Visu antra, aš jokias nesamones nei rašiau nei ką, tiesiog tik išreiškiau tiesa apie šį projektą.

Visu trečia, jei išties projektas būtu rimtas, tai tokie dalykai nesidėtu projekte kurie dedasi dabar, kai be anketu žaidėjai gauna administracijas ir kitokias pareigas, kai administracija nesiskaito su žaidėjais, elgiasi kaip maži vaikai ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Garantuoju, jog vaikelis negavo pareigų ir bėgo iškart skųstis... Mamai nubėgai pasiskųst? Davė pienuko ta proga? Kaip tu nesupranti, kad tam serverui ten jau seniausiai ragai... Jau nuo pat kūrimo pradžių galėjau pasakyti, kad jiems ten nieko nesigaus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
4/3/2018 12:21, 5neaky parašė:

Garantuoju, jog vaikelis negavo pareigų ir bėgo iškart skųstis... Mamai nubėgai pasiskųst? Davė pienuko ta proga? Kaip tu nesupranti, kad tam serverui ten jau seniausiai ragai... Jau nuo pat kūrimo pradžių galėjau pasakyti, kad jiems ten nieko nesigaus...

Kokias tu čia nesamones rašai ? :D Visu pirma niekur nežaisdavau vien tik dėl pareigų, o visu antra, ten pareigas yra kurkas lengviau pasiekti nei manoma, nieko išvis sunkaus ten nėra, tiesiog parašiau apie projekta kad kiti negaišintu savo laiko brangaus tokiuose projektuose žaisdami ir tiek, bet prajuokinai su pirmomis dvejais sakiniais, šnekuti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...