Peršokti į turinį

Tiesa apie LifeTown.LT projektą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu trumpai, bei aiškiai pasakyti apie LifeTown.LT projektą

Nieko blogo apie pati projektą neturėčiau, bet kaip paskutiniu metu prasidėjo visokios nesamonės, nebėra ir ką bepasakyti.

Visu pirma projekta dalina kitiems nemokamai administracijas, kitas aukštesnias pareigas be jokiu anketų ir panašiai, bei ypač naujokams.

Taip pat ateina kokios mergaites žaisti į projektą, pašneka savaitę laiko su administracija, pažaidia, ir op, jau turi administracines pareigas.

Bet tai man visiškai nerupi dar, įmanoma iškentėti.

Bet labiausiai jau nebesusilaikau, kaip nebe viena ir nebe du banus gaunu, nusiskundimus, ne viena karta jau tikrina mano kompiuterį, ir toliau banina ir panašiai.

Administracija įžeidinėja kitus, daro nesamonęs, o kaip kasnors juos įžeidžia, iškarto baudžia už tai ir panašiai

Dar kas svarbiausia, duoda pareigas už unban/ban atsakinguma tiems, kurie visiškai apie tai nenusimano, nerodo pavizdi žaidėjams ir panašiai

Plačiau viska pamatysite video:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, KarmA` parašė:

Tai čia senai jau aišku buvo, aš pastebėjau kad ten atrankos net nevyksta kurį laika :D, beto nemanau kad serveris kada nors buvo ar buvęs sulaukes žaidėjų dėmesio.

Na man asmeniškai visai serveris patiko, serverio mappai,scriptai ir panašiai, visas GM, bet kaip prasidėjo tokios nesamones, tai žinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, man asmeniškai patiko projektas, bet pažiūrėjus prieš porą savaičių kokia administracija, išėjau. Net nežinau ką sakyti, ant projekto stumti nesinori, bet atrodo jie, lyg kokie vaikai, žaidžia žmogus be cheet'ų, o vat banus gaun, nes per gerai šaudo ir miršta. Tas pražudė mane :D Ech, net nežinau ką pasakius daugiau. Tegul meta iš projekto žmones, kurie neišmano savo darbo ir projektas tikrai atsigautų. Na čia mano nuomonė, gal kam ji patiks, o gal kam ir ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl pareigų dalinimo koks serveris tokia ir administracija surinkta pirma pinigai  dalinai per premijų vakrus po to unban už dainavimą dalinami būdavo tas prajuokindavo .Reiktų surimtėti Žygiui bei rimtai pagalvoti apie komandos administracijos perenkimą girdėjau iš pačių žaidėjų kad net tuo bendrasavininku nėra patenkinti kad atsiprašant šūda malt pradėjo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Pablas parašė:

Dėl pareigų dalinimo koks serveris tokia ir administracija surinkta pirma pinigai  dalinai per premijų vakrus po to unban už dainavimą dalinami būdavo tas prajuokindavo .Reiktų surimtėti Žygiui bei rimtai pagalvoti apie komandos administracijos perenkimą girdėjau iš pačių žaidėjų kad net tuo bendrasavininku nėra patenkinti kad atsiprašant šūda malt pradėjo

Dėl surimtėjimo - okey. Bet tau pačiam reiktų taip pogi surimtėt, ateina į ts prigėręs ir dainuoji :D Čia typo tavo tokie prikolai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Pablas parašė:

Dėl pareigų dalinimo koks serveris tokia ir administracija surinkta pirma pinigai  dalinai per premijų vakrus po to unban už dainavimą dalinami būdavo tas prajuokindavo .Reiktų surimtėti Žygiui bei rimtai pagalvoti apie komandos administracijos perenkimą girdėjau iš pačių žaidėjų kad net tuo bendrasavininku nėra patenkinti kad atsiprašant šūda malt pradėjo

Tu tai esi klounas galiu pasakyti. Tau reikia surimteti, patariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

41 minutes prieš, ® FrukTas ® parašė:

Na, man asmeniškai patiko projektas, bet pažiūrėjus prieš porą savaičių kokia administracija, išėjau. Net nežinau ką sakyti, ant projekto stumti nesinori, bet atrodo jie, lyg kokie vaikai, žaidžia žmogus be cheet'ų, o vat banus gaun, nes per gerai šaudo ir miršta. Tas pražudė mane :D Ech, net nežinau ką pasakius daugiau. Tegul meta iš projekto žmones, kurie neišmano savo darbo ir projektas tikrai atsigautų. Na čia mano nuomonė, gal kam ji patiks, o gal kam ir ne.

Komentuoji, nors iš viso nežinai nieko apie serverį, tu paskaitai kitų nuomones - ir laikai tai kaip savo nuomone. O tai reiškia, jog tu savo nuomonės neturi, tad eik trenk galvą į sieną, trenksi? Vaikštai per projektus ir kekvienam projekte kažką bandai įrodyt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy

Nestumkit ant Pablito!! Kad žmogus porą kart įkaušęs buvo atėjęs į ts ne nuodemė kažkokia.. 

O dėl Lifetown'o, pats esu žaidęs ten praeitais metais, tai irgi buvau pastebėjęs ištisą korupciją 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Komentuoji, nors iš viso nežinai nieko apie serverį, tu paskaitai kitų nuomones - ir laikai tai kaip savo nuomone. O tai reiškia, jog tu savo nuomonės neturi, tad eik trenk galvą į sieną, trenksi? Vaikštai per projektus ir kekvienam projekte kažką bandai įrodyt. :D

Oho koks piktas, kad -R3P Padėjau :DDDDDD Nebuvau projekte? Jei ne su šituo vartotoju buvau tai nereiškia jog nebuvau, važinėjau su BMX į kažkokius supistus CP, dirbau baikeriu :DDDDDD ir išėjau ir man pohui. Sakai neturiu savo nuomonės? Mhm, labai įdomiai čia, bet kažkaip matau, tu kritikos nepriemi, nes žmonės normaliai kritikuoja ir ką daryti reikia, jog projektas atsigautų, o tu jau verkti. Jopapa, kiek galima. Patrankyt su galvą į sieną? Blyn, ateik ir trenk, jei toks mandras. Geriau jau patylėtum ir protingesnis atrodytum, o ne š**ą komentuotum. Gerai, kad išėjau ir jei tokie bajeriai bus, galiu jus drąsiai sužlugdyti, bet jūs ir taip žlugę, tad mano dėmesio neverti. Good Luck!

Redaguota , nario ® FrukTas ®
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones ramiai, negi būtina dabar imti ir čia pyktis ?

Apie pati projektą nieko blogo neturiu, jei kalbant apie mappus/ GM ir pnš, patinka, bet kas nepatinka, tai tokia administraciją.

Apie Žygi nieko blogo taip pat neturiu, tik galėtu surimtėti, ir pačia komandą normalia išrinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, FreddyCollins parašė:

Žmones ramiai, negi būtina dabar imti ir čia pyktis ?

Apie pati projektą nieko blogo neturiu, jei kalbant apie mappus/ GM ir pnš, patinka, bet kas nepatinka, tai tokia administraciją.

Apie Žygi nieko blogo taip pat neturiu, tik galėtu surimtėti, ir pačia komandą normalia išrinkti.

Tą patį sakau, o čia putuojasi, kad -R3P padėjau. Šiaip, sakiau ir man projektas patiko, bet pati administracija nekažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, ® FrukTas ® parašė:

Oho koks piktas, kad -R3P Padėjau :DDDDDD Nebuvau projekte? Jei ne su šituo vartotoju buvau tai nereiškia jog nebuvau, važinėjau su BMX į kažkokius supistus CP, dirbau baikeriu :DDDDDD ir išėjau ir man pohui. Sakai neturiu savo nuomonės? Mhm, labai įdomiai čia, bet kažkaip matau, tu kritikos nepriemi, nes žmonės normaliai kritikuoja ir ką daryti reikia, jog projektas atsigautų, o tu jau verkti. Jopapa, kiek galima. Patrankyt su galvą į sieną? Blyn, ateik ir trenk, jei toks mandras. Geriau jau patylėtum ir protingesnis atrodytum, o ne š**ą komentuotum. Gerai, kad išėjau ir jei tokie bajeriai bus, galiu jus drąsiai sužlugdyti, bet jūs ir taip žlugę, tad mano dėmesio neverti. Good Luck!

Gerai, tu verksnį. Tu čia pradėjai verkt kažką, ir po beveik kekvieno projekto tema verki. Bandai čia kažką įrodynėt ir kelt dramas, kurios man visiškai nėra įdomios, aš pasakiau ką norėjau, visvien visi žino, jog tu esi klounas, kuris vaikšto per projektus ir bando kažką įrodynėt, galiu tau šį faktą tūkstantį kartų kartot, bet vistiek esi durnelis ir nesuprasi. Daugiau nežadu diskutuot. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Quattro parašė:

Nestumkit ant Pablito!! Kad žmogus porą kart įkaušęs buvo atėjęs į ts ne nuodemė kažkokia.. 

O dėl Lifetown'o, pats esu žaidęs ten praeitais metais, tai irgi buvau pastebėjęs ištisą korupciją 

Nekreipiu į nepilnamečius dėmesio kaip visi tik per laidą kažką pasako ir tiek :D senai išėjau iš to amžiaus kai imiau į galvą ką kokie baxuriukai 15-16 metų rašys per laidą būti kitiems juk labai ahujienas baxūras jautiesi poto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Gerai, tu verksnį. Tu čia pradėjai verkt kažką, ir po beveik kekvieno projekto tema verki. Bandai čia kažką įrodynėt ir kelt dramas, kurios man visiškai nėra įdomios, aš pasakiau ką norėjau, visvien visi žino, jog tu esi klounas, kuris vaikšto per projektus ir bando kažką įrodynėt, galiu tau šį faktą tūkstantį kartų kartot, bet vistiek esi durnelis ir nesuprasi. Daugiau nežadu diskutuot. ;) 

Mhm verknys, oho. Kaip pavarei. Tas geras. Po projektus vaikštau? Mhm, čia klaidingas faktas, aš visiems projektams noriu padėti vystytis, vieniems su forumu, kitiem su serveriui ir TeamSpeak ir taip užtikrinti save SAMP erdvėje. Visi žino, kad aš klounas? :DDDDD Tas geras, visų pirmą, kalbėk už save ir nekelk dramų, jei nori, nuimsiu aš tą -R3P tik nekelk dramų. Būk savo projekte kaip pelė po šluotą ir nebekomentuok. Ačiū <3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...