Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas map`eris nusimanantys savo darba norintis prisijungt i projecta


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2239 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SG vartotojai, taigi ieškau map`erio kuris norėtu prisijungti prie kuriamo projecto map`eris turi nusimanyti gerai savo darbą - tai reiškia mokėti gerai mapinti, projecto savininkas tik aš vienas taipat serveris kuriamas tik mano vieno, serveris nesenei pradėtas kurti. Planuojamas serverio miestas San Fierro

Pora nuotraukų iš SERVERIO:

http://prntscr.com/iojy5f

http://prntscr.com/iojyxj

https://prnt.sc/iojz98

Norintys prisijungti maperis gali su manim susisiekti skype kontaktu mirekasas arba per SG A.Ž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, sancio parašė:

ne nu baikit juokus su platintais modais.. Net nesugeba paeditint normaliai... 

toks ir projektas cia

Nebesvaik žmogau, jai tu ir editi modus tai nereiškia kad ir aš editu, gal modas ir turi panašumu į kažką bet tikrai ne kažkokio gm editas, gm vapse tuščias viskas kas foto tai tik tiek ir yra sukurta serverije, daugiau nieko tai koks tau čia editas??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, #inkult0 parašė:

Nebesvaik žmogau, jai tu ir editi modus tai nereiškia kad ir aš editu, gal modas ir turi panašumu į kažką bet tikrai ne kažkokio gm editas, gm vapse tuščias viskas kas foto tai tik tiek ir yra sukurta serverije, daugiau nieko tai koks tau čia editas??

Gali but, bet tarkime tai nera editas, o kaip sakai tuscias modas, tai *Myliu SuperGames.lt* kokio bybio alkio textdraw, gaudomumo yra kaip NKG mode? Lmao.. Nebespank seni.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, sancio parašė:

Gali but, bet tarkime tai nera editas, o kaip sakai tuscias modas, tai *Myliu SuperGames.lt* kokio bybio alkio textdraw, gaudomumo yra kaip NKG mode? Lmao.. Nebespank seni.. 

Nu tai sita panaudojau textdrawą kaip ir ieskomumo bet daugiau nieko, taip tu teisus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Dabar, Javier'M parašė:

2 mašinos? Minimap'e rodo kiek kitaip

Nu sakau dvi mašinos gi ko jus kymbat gal jums dar ir visa GM atsiust kad isitikintumet? taip buvau idejas ne viena bet nereikalingas isemiau ir palikau dvi tr. priemones kad patikrint rida ar tvarkoj veikia kartu su spidometru, P.S senos ft del to ir ne viena rodo

Redaguota , nario #inkult0
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2239 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...