Peršokti į turinį

Ebay / Aliexpress siuntimas


pewpeu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu šioki toki klausimą dėl Aliexpress ir eBay.

Noriu užsisakyti vieną prekę, bet man reikia, kad kuo skubiau pristatytu. Įmanomas toks dalykas?

T.y. ar reikėtu susisiekti su pardavėjais ir pnš, kad paturbintu siuntimo greiti? Ar reikėtu jiems damokėti ir kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, pewpeu parašė:

Nežinau net, pirma kart su amazonu turėsiu reikalų. :/

Šiaip žiaurei patogu , aš jau geriau amazoną pasirinkčiau nei ebay , nes esu bandes viena karta ebay tai atveže sulaužyta daiktą.
O Amazone tesiog užsisakai jeigu nori kad per 1-2 dienas atveštu ten 3e man rodos ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, xEL parašė:

Šiaip žiaurei patogu , aš jau geriau amazoną pasirinkčiau nei ebay , nes esu bandes viena karta ebay tai atveže sulaužyta daiktą.
O Amazone tesiog užsisakai jeigu nori kad per 1-2 dienas atveštu ten 3e man rodos ir viskas.

O kaip suprasti prime? Užsiregistravau į Amazona ka tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, MarU parašė:

Jei pirksi ish alliexpress nurodyk prie order commentu, kad cia dropshipping paslauga vykdai, turetu issiusti greiciau, bet pati siuntimo procesa pagreitinsi tik tuo atveju, jei susimokesi uz koki jau brangesni vezeja.

Jei irasai, kad dropshippini, tai tikrai nepagreitina :DDDD

yra toks dalykas kaip epacket, bet man atrodo Lietuva nedalyvauja tame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu matai, ten reikalingi dalykai bus remonto kambariui. :D Papigiai dalykai, 

24 minutes prieš, MarU parašė:

Jei pirksi ish alliexpress nurodyk prie order commentu, kad cia dropshipping paslauga vykdai, turetu issiusti greiciau, bet pati siuntimo procesa pagreitinsi tik tuo atveju, jei susimokesi uz koki jau brangesni vezeja.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 2 valandas(-ų), pewpeu parašė:

Nu matai, ten reikalingi dalykai bus remonto kambariui. :D Papigiai dalykai, 

 

Jokio skirtumo kokia preke, svarbu surask didesni pardaveja ir gan greit viskas suksis.

prieš 3 valandas(-ų), rsrytis parašė:

Jei irasai, kad dropshippini, tai tikrai nepagreitina :DDDD

yra toks dalykas kaip epacket, bet man atrodo Lietuva nedalyvauja tame.

Ir pagreitina issiuntimo procesa ir dar savo label nededa ant pakuociu, jei didesnis merchant, kiti ir tavo adresa gali rasyti kaip "siuntejo" jei yra poreikis. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, MarU parašė:

 

Jokio skirtumo kokia preke, svarbu surask didesni pardaveja ir gan greit viskas suksis.

Ir pagreitina issiuntimo procesa ir dar savo label nededa ant pakuociu, jei didesnis merchant, kiti ir tavo adresa gali rasyti kaip "siuntejo" jei yra poreikis. ;)

Ne ju reikalas siuntimo greityje, o tame, kas siuncia tavo prekes. Dropshippinant geriausias variantas epacket, kadangi gali trackint savo uzsakyma. Visa kita tiesiog brangiau kainuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, rsrytis parašė:

Ne ju reikalas siuntimo greityje, o tame, kas siuncia tavo prekes. Dropshippinant geriausias variantas epacket, kadangi gali trackint savo uzsakyma. Visa kita tiesiog brangiau kainuos.

Niekur neminėjau apie greitesnį siuntimą, jei parašai, kad teiki dropship paslaugas, minėjau, kad išsiunčia greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), rsrytis parašė:

Ne ju reikalas siuntimo greityje, o tame, kas siuncia tavo prekes. Dropshippinant geriausias variantas epacket, kadangi gali trackint savo uzsakyma. Visa kita tiesiog brangiau kainuos.

dropshipinant isviso patys pardvejai dazniausiai siulo tiktais dhl/fedex/usp ir pan.. cia aisku jeigu perki ten simtais o ne 10.. o siap kaip ir sakai epacket greciausiai buna pats kiek perku visada ieskau epacket  viskas dazniausiai ateina apie 12-13 diena po uzsakymo.  + dar matai kada ateina i tavo saly tai nereikia kiekviena ryta laukt pasto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš bent jau iš ebay neseniai užsisakinėjau HDD caddy, tai tiesiog, rinkausi ne kiniją, o vokietiją, tai atsiuntė per savaitę, o prieš tai buvau užsisakinėjęs iš kinijos, atėjo per porą savaičių. Yra filtruose pasirinkt šalį, kurioje ieškotų užklausos rezultatų, tas gal irgi turi įtakos per kiek laiko gausi siuntinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Arba prieš perkant rašyk pardavėjui ir klausk jo, arba prieš atsiskaitymą pasirink pristatymo būdą, kuris be abejonės kainuos 15 kartų daugiau už pačią prekę, arba jeigu yra galimybė rinkis sandėlį iš šalies, kuri yra arčiausiai mūsų, tik kad dažniausiai iš jų jau išpirkta viskas būna, jeigu einama prekė.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...