Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit serijalų


Aurimas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Quattro parašė:

Dažniausiai randu serijalą, bet pažiūriu vieną seriją ir tikrai iš jo nieko gero, tad todėl čia ir klausiu, kas žiūrėjas serijalą kokį gerą pasiūlyt gali. Bet visvien ačiū. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
Dabar, Aurimas. parašė:

Dažniausiai randu serijalą, bet pažiūriu vieną seriją ir tikrai iš jo nieko gero, tad todėl čia ir klausiu, kas žiūrėjas serijalą kokį gerą pasiūlyt gali. Bet visvien ačiū. 

Na tokių nelabai žiūriu, bet man geriausias daugiaserijinis serialas The Walking Dead, kuris yra su zombiais, šaudymaisi tarp gaujų ir t.t.. Ten siaubo/drama/trileris

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasiūlysiu tai ką pats žiūriu, o žanrai atitiks ar ne čia jau tau spręsti

Orange is The New Black (nekriminalas, bet visgi, gal sudomins)

The 100 (mano favoritinis, trečią kart jau baigiau žiūrėt. Nekriminalas)

The Walking Dead (čia jau ir sakyt nk nereikia)

Fear The Walking Dead

Limitless (kriminalinis, kiek su humoru, bet lėkštoku, kaip ten bebūtų serialas geras, Limitless filmo tęsinys) 

Containment (tokio kaip kriminalo lyg ir nėra, labiau sąmokslo teorijos ir kt., jokių zombių, liūdnas, dramatiškas serialas, asmeniškai man antras iš favoritinių, po šimtuko)

Stalker (drama, kriminalinis, turėtu puikiai atitikti tau pagal prašymą, trečias iš favoritinių mano, irgi jau keletą kartų žiūrėjau)

 

Na o be viso šito, laukiam septinto Prison Break sezono. 

 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Pasiūlysiu tai ką pats žiūriu, o žanrai atitiks ar ne čia jau tau spręsti

Orange is The New Black (nekriminalas, bet visgi, gal sudomins)

The 100 (mano favoritinis, trečią kart jau baigiau žiūrėt. Nekriminalas)

The Walking Dead (čia jau ir sakyt nk nereikia)

Fear The Walking Dead

Limitless (kriminalinis, kiek su humoru, bet lėkštoku, kaip ten bebūtų serialas geras, Limitless filmo tęsinys) 

Containment (tokio kaip kriminalo lyg ir nėra, labiau sąmokslo teorijos ir kt., jokių zombių, liūdnas, dramatiškas serialas, asmeniškai man antras iš favoritinių, po šimtuko)

Stalker (drama, kriminalinis, turėtu puikiai atitikti tau pagal prašymą, trečias iš favoritinių mano, irgi jau keletą kartų žiūrėjau)

 

Na o be viso šito, laukiam septinto Prison Break sezono. 

 

Jo... Jau buvo išleista normaliai serijų iš septinto sezono, bet nutraukė rodyti. Gal žinai kodėl, ar yra kur nors kokios informacijos ar iš viso dar rodys jį? Labai, labai įdomu, nes serijalas tikrai vienas iš geriausių kurių esu matęs. 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Aurimas. parašė:

Jo... Jau buvo išleista normaliai serijų iš septinto sezono, bet nutraukė rodyti. Gal žinai kodėl, ar yra kur nors kokios informacijos ar iš viso dar rodys jį? Labai, labai įdomu, nes serijalas tikrai viena iš geriausių kurių esu matęs. 

Rimtai jau pasirodė septintas sezonas? Dar tik nesenai patvirtino jį, o jau spėjo pasirodyt :o. Pritariu, labai geras serialas, pirmą kartą žiūrėjau būdamas trylikos, dabar jį jau esu matęs virš 10 kartų, daugiau nei nebežiūriu, nes viską atmintinai pamenu, o dėl ko septintą sezoną nustojo rodyti tiksliai nežinau, bet spėju reitingai per maži, šeštas sezonas buvo itin nevykęs, išblėsęs, atrodo lyg per tuos metus režisieriai bei aktoriai būtu "išvaistę" savo talentą, galima dėl to ir nutraukė, ne pirmas kartas kai puikūs serialai nutraukiami, pvz Containment, Limitless ir Stalker taip pat buvo nutraukti, nes juos žiūri pagrinde vyresnė auditorija, Containment vaikams košmarus kelia, Limitless tiesiog nesupranta, per daug mįslių, o Stalker tai tiesiog kaip CSI, tik iš kitos pusės ir kiek papraščiau, o vaikai tokių irgi nesupranta, būtent dėl auditorijos trūkumo ir to padarinyje per mažų reitingų šitie trys serialai nesulaukė antrojo sezono. Dabar tokios kompanijos kaip Netflix ir CW svarsto apie jų pratęsimus, apie pliusus ir minusus, gal tas pats nutiko ir su Prison Break, kaip ten bebūtu čia tik mano spėjimas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Rimtai jau pasirodė septintas sezonas? Dar tik nesenai patvirtino jį, o jau spėjo pasirodyt :o. Pritariu, labai geras serialas, pirmą kartą žiūrėjau būdamas trylikos, dabar jį jau esu matęs virš 10 kartų, daugiau nei nebežiūriu, nes viską atmintinai pamenu, o dėl ko septintą sezoną nustojo rodyti tiksliai nežinau, bet spėju reitingai per maži, šeštas sezonas buvo itin nevykęs, išblėsęs, atrodo lyg per tuos metus režisieriai bei aktoriai būtu "išvaistę" savo talentą, galima dėl to ir nutraukė, ne pirmas kartas kai puikūs serialai nutraukiami, pvz Containment, Limitless ir Stalker taip pat buvo nutraukti, nes juos žiūri pagrinde vyresnė auditorija, Containment vaikams košmarus kelia, Limitless tiesiog nesupranta, per daug mįslių, o Stalker tai tiesiog kaip CSI, tik iš kitos pusės ir kiek papraščiau, o vaikai tokių irgi nesupranta, būtent dėl auditorijos trūkumo ir to padarinyje per mažų reitingų šitie trys serialai nesulaukė antrojo sezono. Dabar tokios kompanijos kaip Netflix ir CW svarsto apie jų pratęsimus, apie pliusus ir minusus, gal tas pats nutiko ir su Prison Break, kaip ten bebūtu čia tik mano spėjimas. 

Blemba, gal sumaišiau, bet buvo prasidėjąs 2017 sezonas, buvo įkeltos serijos, bet nustojo rodyti, tai čia reiškia, jog buvo pasibaigęs sezonas, ir dabar vėl patvirtino jį? Būtų žiauriai gerai, jei prison break toliau pratęstų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Blemba, gal sumaišiau, bet buvo prasidėjąs 2017 sezonas, buvo įkeltos serijos, bet nustojo rodyti, tai čia reiškia, jog buvo pasibaigęs sezonas, ir dabar vėl patvirtino jį? Būtų žiauriai gerai, jei prison break toliau pratęstų :D

Ten buvo 6 sezonas ir jo nenutraukė, jis tiesiog truko 9 serijas jeigu dar tiksliai pamenu, tarkim kad ir pirmam sezone, veiksmas truko + - 20 serijų vien kol jie iš kalėjimo ištrūko, o šeštame sezone jie tai padarė per dvi-tris serijas, o per likusias 6-7 sugebėjo dar ir pusę pasaulio apkeliauti, septinto sezono patvirtinimą mačiau Wentworth'o Miller'io ir Dominic'o Purcell'io  Instagram'o paskyrose, bei kažkur internete apie tai buvo užsiminta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Ten buvo 6 sezonas ir jo nenutraukė, jis tiesiog truko 9 serijas jeigu dar tiksliai pamenu, tarkim kad ir pirmam sezone, veiksmas truko + - 20 serijų vien kol jie iš kalėjimo ištrūko, o šeštame sezone jie tai padarė per dvi-tris serijas, o per likusias 6-7 sugebėjo dar ir pusę pasaulio apkeliauti, septinto sezono patvirtinimą mačiau Wentworth'o Miller'io ir Dominic'o Purcell'io  Instagram'o paskyrose, bei kažkur internete apie tai buvo užsiminta. 

Jo, kiek aš ir seniau domėjausi, jog Dominic'as nori pratęsti tą serijalą. Bet reikia, jog dauguma aktorių kurie tuo metu vaidino, sutiktų jame vaidinti... Tikiuosi pasirodys didesnės naujienos apie šį serijalą. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Jo, kiek aš ir seniau domėjausi, jog Dominic'as nori pratęsti tą serijalą. Bet reikia, jog dauguma aktorių kurie tuo metu vaidino, sutiktų jame vaidinti... Tikiuosi pasirodys didesnės naujienos apie šį serijalą. :D 

Aš taip pat, dabar googlinau, tai nieko apie septintą sezoną neradau, bet patys aktoriai buvo jį patvirtinę, tai velnias žino, laikas parodys kaip ten bus, gal tiesiog senieji prodiuseriai nebedirba ties juo, bus matyt.

Pažiūrėk ką nors iš mano siūlytų, yra gerų, kas susija su kriminalu, drama, gaudynėm, muštynėm.  

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
7 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Aš taip pat, dabar googlinau, tai nieko apie septintą sezoną neradau, bet patys aktoriai buvo jį patvirtinę, tai velnias žino, laikas parodys kaip ten bus, gal tiesiog senieji prodiuseriai nebedirba ties juo, bus matyt. 

Na realiai, aš nežinau, šio serijalo maži reitingai negalioja, nes netikiu, kad tokie gali būt... :D Tiesiog, jo, prodiuseriai nenori galbūt ties tuo dirbti, arba galvoja, kad tai atgyvenęs serijalas. Ir šiaip jie kuria, kas labiau patinka Amerikos žmonėms, bet dauguma šalių patį serijalą išverčia, ir taip pat būna šie serijalai populiarūs visame pasaulyje. :) 

Jau žiūriu iš tavo pasiūlytų „Stalker“ 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma, bleha, serialas rašomas be j.

Man asmeniškai labiausiai patikęs - White Collar (Aferistas). Kriminalinis, su humoru ir šiaip labai puikūs aktoriai. Įdomus nuo pirmos iki paskutinės serijos. Serialas, kurį peržiūrėjus buvo tuštuma. Be galo keistas jausmas: ir džiaugiesi, kad tikrai nesugadino gale serialo, kad neištempė per daug, ir liūdi, kad daugiau nebepažiūrėsi jo.

Black list, sakyčiau idėja kopijuota iš White Collar, bet kelis sezonus žiūrėjau su malonumu, bet nuo kažkurio sezono įdomu taip nebebuvo.

Greislendas - kaip ir black list, žiūrėjau pabaigęs white collar, nes norėjau užpildyti tą tuštumą, bet eh, nepavyko. Vis tiek susižiūrėjo. Apie teisėsaugą, ale kažkas panašaus.

Suits smagus, bet irgi pradėjo antrame ar trečiame sezone nusibosti.

Be abejo, Hausas, vienas geriausių.

Serialai, apie kuriuos visas pasaulis kalbėjo - 13 reason why ir Stranger things. Gal ir nepaliks didžiūlo įspūdžio, bet tikrai įdomiai susižiūrės.

The good doctor (amerikietiškas) - apie autistą chirurgą, laaabai geras, džiaugiuos kiekviena serija.

Ryšys - apie autistą berniuką ir tėvą. Šiek tiek ir kriminalinis, bet pagrinde drama. Įtraukiantis.

Liar - apie vyrą ir moterį, kuris esą išprievartavo ją. Visas serialas vienas didžiulis plot twist. Serialas, kurį žiūri ir negali patikėt daug kuo.

How to get away with a murder - Jei Liar buvo didžiulis plot twist, tai čia gigantiškas. Apie teisės studentus, jų santykius, kriminalus. Į mano top tris ko gero papuola.

Lie to me - serialas, kuris ir įdomus, ir galima pasimokinti iš jo. Primena hausą, bet esmė, kad pagrindinis aktorius yra veido kalbos ekspertas. Kriminalinis, drama.

Pretendentas - nieko įspūdingo, bet jei nori pažiūrėti ką nors, kaip hausą, kas nelabai turi vientisos istorijos (kiekvienas epizodas - nauja istorija). Apie žmogų, kuris gali labai greitai išmokti ir tapti tam tikros profesijos atstovu.

Dabar žiūriu the leftovers - nuotaika panaši kaip Stranger Things, bet žymiai mažiau fantastikos ir viskas gana logiška. Tikrai įtraukiantis, šiek tiek mistinis. Esą vieną dieną dingo du procentai visos žmonijos be žinios ir kaip viskas vyksta toliau.

 

Paryškinau tuos, kuriuos norėčiau "atžiūrėti" ir žiūrėti iš naujo.

Redaguota , nario vegal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...