Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Patarkite, pasakykite


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki neesu didelis žinovas kompiuterių dalių srityje tad kreipiuosi į tuos kurie tai bent kiek išmano ar būtų verta pirkti kompiuterio dėžę už 995LTL, kurios informacija yra tokia:

Korpuso tipas ATX

Korpuso spalva juoda/raudona

Procesoriaus tipas AMD Athlon II X3 445 (trijų branduolių)

Procesoriaus dažnis 3.1 GHz

Atminties cache [L2] talpa 1.5 MB

Kietųjų diskų kiekis 1 vien.

Kietųjų diskų talpa 500 GB

Kietųjų diskų tipas SATA II

Operatyviosios atminties talpa 2048 MB

Operatyviosios atminties rūšis DDR3

Optinis įrenginys DVD +/- RW 22x

Lustų rinkinys nForce 630A

Vaizdo plokštė Radeon HD5670 1GB

Garso plokštė Taip (integruota)

Tinklo plokštė Taip (integruota)

Ir kaip manot ar GTA IV, Assasin Creed Brtoherhood, APB (All points bulletin), Ir Call Of Duty vežtų be lagų?. Ačiū tiems kas patars :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymų gal tik gta4 turėtu palaginti, o visą kitą turėtu normaliai viskas būti.

P.S O negeriau būtų pirkti brangesni ir nepagailėti litų į ateitį ? Nes po kelių metų šitas jau naujų game nepaveš ir jau reiks pirkti vėl naują, aš pataupyčiau daugiau ir pasimčiau galingesni kur daugiau metų į priekį būtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymų gal tik gta4 turėtu palaginti, o visą kitą turėtu normaliai viskas būti.

P.S O negeriau būtų pirkti brangesni ir nepagailėti litų į ateitį ? Nes po kelių metų šitas jau naujų game nepaveš ir jau reiks pirkti vėl naują, aš pataupyčiau daugiau ir pasimčiau galingesni kur daugiau metų į priekį būtų :)

Nemanau jog daugiau ir galėčiau susitaupyt, + norėtūsi kuo greičiau nusipirkti naują kompiuterį ir jį iškeisti į savo senuką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymų gal tik gta4 turėtu palaginti, o visą kitą turėtu normaliai viskas būti.

P.S O negeriau būtų pirkti brangesni ir nepagailėti litų į ateitį ? Nes po kelių metų šitas jau naujų game nepaveš ir jau reiks pirkti vėl naują, aš pataupyčiau daugiau ir pasimčiau galingesni kur daugiau metų į priekį būtų :)

Nemanau jog daugiau ir galėčiau susitaupyt, + norėtūsi kuo greičiau nusipirkti naują kompiuterį ir jį iškeisti į savo senuką.

Kur cia toki pc radai? Geriau imk su intel cpu nes AMD kaista labai ir dega. Parasyk kokia didziausia suma gali isleisti ant pc,padesiu susirinkt optimaliausia varianta , nes paciam renkantis ir sutaupysi kazkiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4718 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...