Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

OnePlus 5T: Ar verta?


FeNToM

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, pamaniau, kad atėjo laikas atsinaujinti išmanujį. Tik pradėjas dairytis iškart "įsmeigiau" akis į OnePlus 5T: kaina padori, performance įspūdingas, clean android. Tačiau kai smartfonų rinka nespėja pildytis naujais produktais, galbūt geriau palaukti kažko tokio, kas nurungs šį value-king, ar galbūt jau yra tokių konkurentų? Kaina manau orientuota iki 600-650. Laukiu įvairiausių pasiūlymų ir nuomonių, ačiū !

 

oneplus-5t-1.jpg

Redaguota , nario FeNToM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OnePlus 5T yra tobulas telefonas. Kaip ir pats sakei performance labai geras, turi gorilla glass, kamera labai gera. Jeigu reikėtų keisti man telefoną, rinkčiaus oneplus 5t.

O dėl naujų telefonų? Dabar yra 2018, galim tikėtis visko su telefonais šiais laikais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nesi turėjęs iPhono prieš tai ir jei yra galimybė dar biški pasitaupyt pinigėliu, nėra skubus atvėjis, tuomet siūlau nusipirkt iPhone 8 arba jei per mažas tai iPhone 8 plus'ą. Visgi jei nesi turėjęs, tai iOS kažkas naujo bus, tikriai įdomi patirtis... Pvz, aš turėjau prieš tai samsung s7, atsinaujinau į iPhone 8 (pirmą kartą iOS įrenginį turiu), tai į nieką kitą nekeisčiau šio telefono :) Greitas, niekada nestringa, gerai fotkina, visi esminiai dalykai yra... Na, aišku tavo pasirinkimas, čia tik patarimą daviau :P iOS heiteriai apeikit :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu neskubi, tai nepirk 2017 metų telefono. 2018 m. bus naujas „Snapdragon“ procesorius, žymiai geresnis už praeitos versijos, tai reiškia, kad lyderis bus vienas, o tik klausimas, ar LG G7, ar Samsung, ar Google Pixel 3.

„OnePlus 5T“ nėra tobulas telefonas, negausi programinės įrangos atnaujinimų greitai, bus prastesnė ekrano PPI.

Redaguota , nario District
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Dzioo parašė:

Jei nesi turėjęs iPhono prieš tai ir jei yra galimybė dar biški pasitaupyt pinigėliu, nėra skubus atvėjis, tuomet siūlau nusipirkt iPhone 8 arba jei per mažas tai iPhone 8 plus'ą. Visgi jei nesi turėjęs, tai iOS kažkas naujo bus, tikriai įdomi patirtis... Pvz, aš turėjau prieš tai samsung s7, atsinaujinau į iPhone 8 (pirmą kartą iOS įrenginį turiu), tai į nieką kitą nekeisčiau šio telefono :) Greitas, niekada nestringa, gerai fotkina, visi esminiai dalykai yra... Na, aišku tavo pasirinkimas, čia tik patarimą daviau :P iOS heiteriai apeikit :) 

Pažįstamas turėjo. Pasinaudojęs, pasijaučiau kaip kalėjime. „iPhone“ nėra ir nebus geriausias telefonas, jo era pasibaigė, kada mirė Steve Jobs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal kainą telefono tai tikrai sakyčiau, kad verta pirkti. Asmeniškai aš jau susidariau prastą nuomonę apie samsungus ir kitus brangesnius androidinius telefonus. Tas pats šlykštus androidas sukasi, o kaina tokių one pliusų žymiai mažesnė. Man vieninteliai telefonai yra iphone, o dabar turiu samsungą s7 ir gailiuosi kas dieną, nes pradėjo laginti, baterija krenta su vėjeliu iš telefono realiai per porą metų neliko nieko, nors saugojau, prižiūrėjau, nedaužiau ir šiaip su baterija atsargiai elgiausi. O draugas iphone 6 nuo pat išleidimo metų turi ir niekuo nesiskundžia, panaudojau, net nelagina. Išvada tokia, jeigu nori NORMALAUS PHONO tai pirk iPhone, nebūtinai naujausią ar ten 8, pvz 7 būtų aukso viduriukas, nes nieko naujo tam 8 nėra, o X per brangus, o jeigu nori androidinio šūdtelefonio tai jau geriau pirk tą oneplus negu kokį samsungą.

P.S. Prieš perkant s7, visada naudojau iphone prieš tai. Turėjau 4, 4s, 5, 5s ir 5s pardavimo metu veikė taip pat greitai kaip dabar man veikia s7 samsungas, nors pagal visus spec. duomenis dabartinis telefonas turėtų būt žymiai greitesnis. 

Redaguota , nario Nexar`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pamiršau paminėti, kad nelabai noriu sulaukti agresyvių Apple fanų nuomonių (nieko asmeniško :mucha: ). Kas be ko,  man iPhone buvo, yra, ir liks overpriced produktu, už mažesnę kainą gali gauti geresnį produktą, kuris galbūt turi net daugiau funkcijų. Tai manau ties tuom ir baikim apie Apple įrenginius. Kas sakot, kad neturėjau iOS ir šneku nesamonęs ir t.t, tai galiu nudžiuginti, kad tais laikais teko pasinaudoti 5S pora mėnesių - nieko įspūdingo jame neįžvelgiau, nors ir buvo gan stabilus, tačiau jau ir tuo laiku buvo pigesnių įrenginių su tuo pačiu performance ir funkcijomis, taip pat teko palyginti gyvai 6 ir 7 serijas, esminių ir kažkokių pagrindinių skirtumų bei priežasčių kylančiai kainai - neradau.

 

37 minutes prieš, District parašė:

Jeigu neskubi, tai nepirk 2017 metų telefono. 2018 m. bus naujas „Snapdragon“ procesorius, žymiai geresnis už praeitos versijos, tai reiškia, kad lyderis bus vienas, o tik klausimas, ar LG G7, ar Samsung, ar Google Pixel 3.

„OnePlus 5T“ nėra tobulas telefonas, negausi programinės įrangos atnaujinimų greitai, bus prastesnė ekrano PPI.

Turbūt, kad neblogas žingsnis būtų palaukt naujesnių žaidėjų rinkoj, pasidomėjau, kad Snapdragon 845 greitu metu išeis, tai turbūt kažko bus galima tikėtis. Nors kitu atvėju, išėjus naujesniems grandams (Samsung, LG, HUAWEI ir t.t) jų kainos nebūna visiškai patrauklios nuo pat prekybos pradžios ir dėl to tenka laukti dar mėnesį ar du, kol kaina pakris iki reasonable, kodėl būtų jį vertą pirkti už būtent tą kainą.

 

Anyway, ačiū už nuomones, laukiu jų daugiau !

Redaguota , nario FeNToM
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Nexar` parašė:

Pagal kainą telefono tai tikrai sakyčiau, kad verta pirkti. Asmeniškai aš jau susidariau prastą nuomonę apie samsungus ir kitus brangesnius androidinius telefonus. Tas pats šlykštus androidas sukasi, o kaina tokių one pliusų žymiai mažesnė. Man vieninteliai telefonai yra iphone, o dabar turiu samsungą s7 ir gailiuosi kas dieną, nes pradėjo laginti, baterija krenta su vėjeliu iš telefono realiai per porą metų neliko nieko, nors saugojau, prižiūrėjau, nedaužiau ir šiaip su baterija atsargiai elgiausi. O draugas iphone 6 nuo pat išleidimo metų turi ir niekuo nesiskundžia, panaudojau, net nelagina. Išvada tokia, jeigu nori NORMALAUS PHONO tai pirk iPhone, nebūtinai naujausią ar ten 8, pvz 7 būtų aukso viduriukas, nes nieko naujo tam 8 nėra, o X per brangus, o jeigu nori androidinio šūdtelefonio tai jau geriau pirk tą oneplus negu kokį samsungą.

P.S. Prieš perkant s7, visada naudojau iphone prieš tai. Turėjau 4, 4s, 5, 5s ir 5s pardavimo metu veikė taip pat greitai kaip dabar man veikia s7 samsungas, nors pagal visus spec. duomenis dabartinis telefonas turėtų būt žymiai greitesnis. 

Turiu „LG G2“ ir viskas veikia puikiai (tarp kita ko, „Android 5.0.2”). Čia yra senas mitas, kad „iPhone“ nestringa. Naudojau tą „iPhone 6” neseniai, stringa (net labiau nei manasis), pavyzdžiui, paleidžiant kokią nors svetainę arba filmą per „Chrome”.

Tiesa, „Android” programinė įranga yra truputį jautresnė, nes turi 3x daugiau funkcijų ir savaime suprantama, kad sunkesnė. Jeigu „iOS” gautų jos krūvį, tai visa sistema užlūžtu, tad nėra protinga lyginti šias programines įrangas, nes per daug skirtumų funkcionalume. :)

Siekiant išlaikyti maksimalų „Android” greitį, nereikėtų įrašyti programų, kurios apkrauna ir teršia sistemą, automatiškai pažeidžia vartotojo privatumą. Išvardinsiu keletą: „Facebook“, „Instagram”, „Snapchat”, „Twitter” ir kt. Taip pat nenaudoti tokių tipų programų kaip „Clean Master”. Telefone yra integruota autom. išsivalymo funkcija (jei išmanai, kaip „Android” veikia), o talpyklas taip pat galima išvalyti rankiniu būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Districtai, na, nėra tas apple kaip kalėjimas, tau pačiam jį reiktų įsigyt, nes kiek tu juo tesinaudojai, negali to teigti... Aišku nėra ten visokių žaidimų modų ir panašiai... Bet pats telefonas kasdieniniam naudojimui tai pasaka ir visokius asphalt veža ganėtinai lengvai :)) Tarp kitko, safari geriau, nei chrome :)

Fentomai, nesu aš pats didžiausias apple fanas ir nežadu aš sakyt, jog patys geriausi telefonai apple... :D Tiesiog pasakiau savo nuomonę, patarimą, nesvarbu kaip tai bepavadinsi :D Nepalyginsi 5s su naujesniais iphone, jei bent 7 išmėgintum, manau patiktų. :P Vienintelis dalykas, kurio pasigedau iphonuose, tai messengerio chat pop-headu,. :D o toliau viskas liuks, veikia tikrai greitai ir sklandžiai. Bet tiesa, jei tiek nenori iphonų, tai pirk oneplus, geriausias android telefonas visu 100% Dar galėtum žiūrėt į huawei mate 10 pro, bet neprilygs tam oneplus anyway :P 

Redaguota , nario Dzioo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Turejau prie kelis menesius iphone 6s plus'a pasinaudojau puse metu ir pardaviau, kai atsinaujinau i ios 11 neimanoma naudotis,baterija nebelaike,telefonas strigineja ir nereikia cia zmonems proto pudrinti kad tobuliausi telefonai tie iphone,taip optimizacija buvo nebloga iki ios 11,dabar kiek zinau leis ios 12 vien tik bug fix'am tvarkyti. Esu naudojes ir iphone 7,8 tai lagas dar jaucias ant 7,ant 8 viskas kaip ir gerai. Dabar naudojuosi google pixel xl,baterija laiko ganetinai neblogai,grynas stock android'as,yra ausiniu jungtis,na man tai prilipo jis. O jums siulau pasiimt oneplus,nes tikrai superiniai telefonai,seniau turejo problemu su operacinem bet dabar susitvarke ir galiu laisvai rekomenduoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...