Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Libertycity.lt] Naujas Baltijos šalių rekordas


Paganas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iš kur pas jus tiek pavydo? Šlykštu jau skaityt net, viską kritikuojat. Gėda man dėl jūsų tokių neišprusėlių jau, toks jausmas, kad jūs nieko gyvenime nesate turėję ir esat auklėti tik pavydėti kitiems, jei jau jūs tokie Dievai, tai padarykit tą patį ką jis padarė. Nei aš ten žaidžiu, nei ką, bet jau užpiso jūsų tokios pačios temos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Olandas parašė:

Sakyčiau tikrai tiesa, rekordas yra neoficialus todėl jis net nesiskaito nes net ne ant tikros modifikacijos pasiekta vpš, vis dėlto toliau išlieka Oficialus rekordas 800

Ką tu šneki? Iš kur tu ištraukei, kad turi rekordas būti pasiektas ant modifikacijos? Įdėk, kad ir platintą modfikacija, svarbu, kad tik tai pritraukė žaidėjų, juokingi jūs man net jau :D Verkiat dėl to libertycity kaip koki maži vaikai, o jau tikrai nėra ko :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Ridas parašė:

Vėl nauja tema, vėl naujos diskusijų kovos :D. Smagu, kad SA:MPas nemiršta ir išlieka toks dramatiškas mūsų krašte :D

 pritariu , visi verkia kad samp mirsta kad  jame nebeidomu ir jis mires ,bet vis tiek lankosi forume diskutuoja seka naujienas ,ir jame zaidzia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau čia nėra pagrindinis to serverio aspketas, ir jo nenaudos, jog norėtų prikviesti žmonių kai sutvarkys jį. :D Tiesiog rimtai, iš kur tiek pavyduolių? Gausit ant savo temos 10rep'ų pasijausit kieti? Kai pilnai paleis t.y sutvarkys serverį ten laikysis 400-500 žaidėjų, tada galėsit burbėt nes visiems ten bus įdomu žaisti, ir tikrai tą garantuoju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 1/30/2018 at 17:42, Lukas_Fiesta parašė:

Joks čia pyktis, čia tik paprasta tiesa. ;) 

Nu tai ko jūs kuriat tas tiesas, 1k žaidėjų ar 800 koks skirtumas, pasirodė serveris gerai, va iš dalies per jus nes jau gal trečia tema apie ta LC (reklamą darot), o patiems kažkas nešeina, tai kritikuot jį reikia? Pats buvau tam serverį, tikrai geras - klaidų daug, bet jas sutvarkys ir žais nemažai žmonių, o tavo ponas Lukai jau gal penktam projekte toliau žais 20 max ir toliau galėsi čia tiesas savo įrodinėt. Vpš. net necituok mano komentarų, neturi tokios garbės, eik paverk, kad lc startavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), - Narkata parašė:

Nu tai ko jūs kuriat tas tiesas, 1k žaidėjų ar 800 koks skirtumas, pasirodė serveris gerai, va iš dalies per jus nes jau gal trečia tema apie ta LC (reklamą darot), o patiems kažkas nešeina, tai kritikuot jį reikia? Pats buvau tam serverį, tikrai geras - klaidų daug, bet jas sutvarkys ir žais nemažai žmonių, o tavo ponas Lukai jau gal penktam projekte toliau žais 20 max ir toliau galėsi čia tiesas savo įrodinėt. Vpš. net necituok mano komentarų, neturi tokios garbės, eik paverk, kad lc startavo.

Dar vienas vaikas.. Durneli kur tu matai mano verkimus ir kur matai nors vieną mano temą sukurtą apie tą projektą. Neišeina ? Nebent tau ramiai gyvent.. :bebe: Smagu, kad tu ten buvai eik dar pabūsi pasidžiaugsi ir galėsi tokių pievų nekomentuot, tai jei ten buvai ko čia vaikas atėjai ir rašai tokias nesamonęs ? Eik ten paverksi, kad juos myli, kad klaidu taisymo lauki, jog žaisi atiduosi ten savo visą laiką ir pan. :crazy: Malonu jog vadini Ponu, rašant apie garbę, tai čia ir susikirtai, jeigu jau aš esu ponas, tai prašau elgeta mano komentarų ne cituok. :shok: Okey, projektas penktas ? Ką tu čia nusišneki matosi būsi kažkoks naujas triperis nežinant nei vieno projekto tik kažkokį savaitinį šš. Manasis projektas per visą gyvenimą yra 3-iasis boom vėl susikirtai matematikos prastai mokinaisi ir informaciją blogai trauki, tiesa va čia yra, bet tikrai ne ką tu rašai. :bebe::funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2276 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...