Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

KGRP.LT TAVO GYVENIMO ISTORIJA


RodrigoGz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

22 minutes prieš, Quattro parašė:

Pavydas lietuviams eilinis :D Turi .lt galūnę, turi kur pasistengt bet pasidžiaugtumėt jog kažką bando daryti, o ką žinot kas bus po metų, gal šis serveris ir bus geriausias, neprisišnekėkit ;) Siūlau ignoruoti heiterius ir siekit ką žadat siekti, sėkmės Jums, užeisiu pasižiūrėti kas gero!

Negalėjau nepastebėti tavo visiškai neapmastyto pranešimo. Lietuviai gal ir pavydus (bet apie visus kalbėti yra idiotiška), bet tikrai ne dėl .lt galūnės ir tokių "pastangų" pareikalavusį projektą. Minėjai, kad projektas galbūt po metų išeis geriausias, tai visiškai neigiu. Argumentuodamas šį faktą, galiu paminėti, jog projektai pasiekia "kažką" tik tada, kaip viskas vyksta su motyvacija, su dideliu noru, žiūrint į dabartį, ne ateitį ir praeitį. Taipogi siūlai ignoruoti heiterius, tačiau, ignoruodamas heiterius nesulauksi kritikos (kadangi jums betkokia kritika yra heitinimas). 

Pats apie projektą galiu pasakyti tik tiek, kad jį kuria visiški pradinukai. Sėkmės.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, ♥jackwhite♥ parašė:

Aš nesuprantu, kas jums negerai vaikai :Ddddd. Tipo galvojat kažką pasieksit? Scripteris tipo esi ir tik teksto spalvas pakeisti temoki? :D Krč aš nusišausiu...

Tu šneki apie žmogu nors nežinai ka jis sugeba, norėčiau pažiurėti ka tu sugebi + nevadink kitu vaikas pats už ekrano sedi laido riteri..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest heatzy
24 minutes prieš, Džemal. parašė:

Negalėjau nepastebėti tavo visiškai neapmastyto pranešimo. Lietuviai gal ir pavydus (bet apie visus kalbėti yra idiotiška), bet tikrai ne dėl .lt galūnės ir tokių "pastangų" pareikalavusį projektą. Minėjai, kad projektas galbūt po metų išeis geriausias, tai visiškai neigiu. Argumentuodamas šį faktą, galiu paminėti, jog projektai pasiekia "kažką" tik tada, kaip viskas vyksta su motyvacija, su dideliu noru, žiūrint į dabartį, ne ateitį ir praeitį. Taipogi siūlai ignoruoti heiterius, tačiau, ignoruodamas heiterius nesulauksi kritikos (kadangi jums betkokia kritika yra heitinimas). 

Pats apie projektą galiu pasakyti tik tiek, kad jį kuria visiški pradinukai. Sėkmės.

Tai tegul kuria tik senbuviai, bet tegul niekas nebando kurti kas yra naujokai projektų kūrimuose. Tu tai turėjai omenyje? ;) Iš kur tu žinai ar jie turi motyvacijos ar ne? :D Ir paaiškink tu man iš kur žinai jog jie yra pradinukai? Iš gramatikos klaidų, forumo? Galbūt serveris išties šauniai atrodo, pirmą pamatykit tada spręskit apie projektą. Siūlau išsigydyt tą pesimizmą, nes paspringsit juo

Redaguota , nario heatzy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Quattro parašė:

Tai tegul kuria tik senbuviai, bet tegul niekas nebando kurti kas yra naujokai projektų kūrimuose. Tu tai turėjai omenyje? ;) Iš kur tu žinai ar jie turi motyvacijos ar ne? :D Ir paaiškink tu man iš kur žinai jog jie yra pradinukai? Iš gramatikos klaidų, forumo? Galbūt serveris išties šauniai atrodo, pirmą pamatykit tada spręskit apie projektą. Siūlau išsigydyt tą pesimizmą, nes paspringsit juo

Aš turėjau omenyje, kad serverius turi kurti tik tie, kurie išmano savo sritį. Galbūt vieno yra gfx'ai, kito map'ai. Iš ko matau kad pradinukai? Iš anglų forumų ištrauktas dizainas. GFX darbai tai tik ką įsijungusio photoshop žmogaus. Serveris irgi nebus ypatingas, aš tau galiu tai garantuot. Jeigu turėtų motyvacijos, nebūtų sumetę 2 min photoshop darbų, bei su aprašymų būtų padirbėję tikrai daugiau. Jeigu gydytojas esi, tai ir gydyk. ;)  

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

38 minutes prieš, adidas2002 parašė:

Tu šneki apie žmogu nors nežinai ka jis sugeba, norėčiau pažiurėti ka tu sugebi + nevadink kitu vaikas pats už ekrano sedi laido riteri..

Aš šneku visiška tiesa vaikinas :DDD. Jau matau kopinta gm ir jau žinau ka jis sugeba :DDD. Pričiom dabar mano skill'ai čia tau parūpo? :D Mano nuomonė čia tiesiog negatyvi :):D Mokykloj čj to nemokė :D. Galim susitikt :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Donatelio parašė:

Tipo kai spalvas pakeisti tekstų ir smulkias klaidas sutvarkai jau 21 versija iš 14?:d

Nepyk Domka kad negavai šito projakto iš Wyckos ,o jie gavo va matai kaip lazda apsisuka ,matyt niekai esi žmogelis .nepavydėk to ko tu nesugebi padaryti. Šaunuoliai pirmyn ,kiti net be forumų su platintais gm rekordus skina ,manau ir čia taip bus, aš tai palaikau juos pirmas Projaktas ir dar gerai sekasi jiems šaunuoliai.

Domka kaip norėsi Projakto tai mastyk galva o neliežuviu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Donatelio parašė:

Todėl,nes kaip tokie šudserveriai gali gyvuot? Platinti dizainai,modifikacijos? Kada išvysim kažka unikalaus?

:mucha::funny:  šūdserviai? Kažin kodėl tau nepardavė šito projekto vycka? 

Nes tavo liežuvis per ilgas....

sakai šūdservis kadangi negavai niai priegos niai viso projekto... Domka Domka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), SweetNothing parašė:

amm.. gal biski gramatikos pasimokink. aparasymas serverio nesudomino. gfx darbai apgailetini.

Tai tu aiškiai ir skaityk kad parašyta jog gali būti klaidų  beto unikalumo nerasi tiek visur kiek nori pagal save.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...