Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

GTA:SA-MP automobilių kurimas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1493 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki visi,kaip ir į metus judu,ieškausi vis papildomo uždarbio,ir supratau,kad dar nepraradau įgudžių modifikuoti,kurti automobilius. Skambės keistai,nes niekas to nedaro turbūt šiuo metu,bet vis randu kaip užsidirbti papildoma skatika,o ypač kai dabar turiu daug laisvo laiko.

 

• Galiu paimti mašiną iš kito žaidimo ir padaryti jį SA:MP versijai.

• Galiu pridėti jūsų norimas detales,numeriai lietuviški,ten ratai,spoileriai,bamperiai,salono dalykėliai,viskas ko tik norit.

• Suprantama ir už mano sugaišta laiką,prašau atlygio. Galite improvizuoti betkaip. Turiu omenyje atsiskaitymą,bet labai mėgstu pinigėlius. Jei skaičiuojant pinigais 0.50EUR/valanda. per tiek padaryčiau nemažai darbo.

• Jei kažką sudomino,turiu nuotraukų turbūt dar savo kelių darbų,tai jei reikėtų,galėtumėte susisiekti su manimi per privačią žinutę ir parodyčiau savo kelis darbus.

• Šiaip dažnai,paskutiniu metu būnu forume,o jei nesu forume,galite mane rasti skype. Ready.set3

• Galit man sakyti savo kad ir didžiausias mašinų svajones,didžiausius drakonus,tobuliausias mašinas,pasistengsiu įvykdyti kiekvieno norus,už menka skatika :)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, DGrow parašė:

Parodyk savo darbelius, gal labiau sulauksi susidomėjimo :)

Labai,daug nuotraukų neturiu,visos šitos nuotraukos/modai yra daugiau nei 1nerių metų senumo,kažkiek patobulėjau per tą laiką,kažkiek pamiršau,įkelsiu nuotraukas kurias radau forumuose. https://imgur.com/a/kXiHA

GT86 Toyota - Daryta visiškai nuo stocko,gana rimčiausias projektas,daug ieškojimo,daug textūrinimo,daug užsiknisimo,daug dalių atitaikymo.

BMW e36 sedan - Pats paprasčiausias modas. Nieko daug nedariau,buvo nekokybiškas is'as,padariau į sedan'ą,sutvarkiau lq detales,sudėjau numerius,ratus,ratų išvirtima,stabdžių diskus,saloną surinkau.

Mazda MX-5 - Ruošiau lt3d.tt.lt (puslapio nebėra),biudžetinį automobilį,tai buvo apskurusi mazda,tai buvo meetas automobilių,atšauktas buvo meetas,tai pradėjau daryt maximuma,mašina convertuota iš slrr,dalių yra vogtų,salone vairas,hidraulinis rankinis,sedynių diržai,"miegančios akys",apatinis lip'as mano daryti.

BMW e46 M3. - Paprastas modas,nieko dariau rimto,šiaip nebuvo ką veikt,tik parodau ką galima padaryti padarant kelis smulkius dalykus kaip uždėjus ratus,nuleidus ant žemės,ratus ir gražią spalvą padarius.

 

Jei kažkam patinka mano grafikos,ar textūros ar dar kažkas,tai labai atsiprašau,nebeturiu samp'o,reikia įsirašyti vėl,ir vėl nuo 0 pradėti rašytis modus,tai negalėsiu pasidalinti nei ENB nei kitom modifikacijom. Kaikurie iš šitų modų buvo pasidalinti populiariuose SA-MP puslapiuose,nes buvau metęs moddinga,tai nesitikėkit kažko ir nesakykit kad nuotraukos ne mano :)) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 metų...
2020-03-17 23:57, Ziuzinas1123 parašė:

Įdomu kiek kainuotu padaryti Audi 100 C3 1986m? Ir Audi A6 C4 1997 universala?

audi 100 c4 aš darausi sau, tai kai (jei) pabaigsiu pasharinsiu forume (manau pakankamai panašu į a6). Tik va kad LQ darau kaip pirmą modą..

https://imgur.com/a/6vIxmbv

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-01-26 00:56, EdgarasJ parašė:

Labai,daug nuotraukų neturiu,visos šitos nuotraukos/modai yra daugiau nei 1nerių metų senumo,kažkiek patobulėjau per tą laiką,kažkiek pamiršau,įkelsiu nuotraukas kurias radau forumuose. https://imgur.com/a/kXiHA

GT86 Toyota - Daryta visiškai nuo stocko,gana rimčiausias projektas,daug ieškojimo,daug textūrinimo,daug užsiknisimo,daug dalių atitaikymo.

BMW e36 sedan - Pats paprasčiausias modas. Nieko daug nedariau,buvo nekokybiškas is'as,padariau į sedan'ą,sutvarkiau lq detales,sudėjau numerius,ratus,ratų išvirtima,stabdžių diskus,saloną surinkau.

Mazda MX-5 - Ruošiau lt3d.tt.lt (puslapio nebėra),biudžetinį automobilį,tai buvo apskurusi mazda,tai buvo meetas automobilių,atšauktas buvo meetas,tai pradėjau daryt maximuma,mašina convertuota iš slrr,dalių yra vogtų,salone vairas,hidraulinis rankinis,sedynių diržai,"miegančios akys",apatinis lip'as mano daryti.

BMW e46 M3. - Paprastas modas,nieko dariau rimto,šiaip nebuvo ką veikt,tik parodau ką galima padaryti padarant kelis smulkius dalykus kaip uždėjus ratus,nuleidus ant žemės,ratus ir gražią spalvą padarius.

 

Jei kažkam patinka mano grafikos,ar textūros ar dar kažkas,tai labai atsiprašau,nebeturiu samp'o,reikia įsirašyti vėl,ir vėl nuo 0 pradėti rašytis modus,tai negalėsiu pasidalinti nei ENB nei kitom modifikacijom. Kaikurie iš šitų modų buvo pasidalinti populiariuose SA-MP puslapiuose,nes buvau metęs moddinga,tai nesitikėkit kažko ir nesakykit kad nuotraukos ne mano :)) 

Žiauriai geras. Mldc, sekmės tau. Saved.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1493 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...