Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia naujo telefono..


Black_Philips

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

7 minutes prieš, mpho parašė:

Nesu mates telefonu su sirdies ritmo jutikliu :D bet jei su tv remote, finger scanner tai siulyciau Xiaomi. Pats naudoju Xiaomi Mi Max

Kiek girdėjau yra tokių dalykų,  kad yra su širdies ritmo jutikliu.. Gal gali kažka iš samsung ar huawei pasiūlyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Black_Philips parašė:

Kiek girdėjau yra tokių dalykų,  kad yra su širdies ritmo jutikliu.. Gal gali kažka iš samsung ar huawei pasiūlyti?

Tai jei su sirdies ritmo, tai nebent skirti samsung watch ir pns. Is Huawei tai nelabai, nes mano seimyna su huawei vaiksto, tai nekazka ten su ju batereikem :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, mpho parašė:

Tai jei su sirdies ritmo, tai nebent skirti samsung watch ir pns. Is Huawei tai nelabai, nes mano seimyna su huawei vaiksto, tai nekazka ten su ju batereikem :D 

Hmm.... aišku su huawei. Tada galim išmest ta širdies jutikli ir huawei ir apsistokim ties samsugais.

Net nežinau koki ir pasirinkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau Samsung S6 tai tikrai turi tą širdies jutiklį, bet nežinau kaip su naujesniai modeliais. Pats turiu Huawei P10 lite ir jo baterija laiko tikrai gan gerai, tik vat dbr kai šalta, tai pastebėjau, kad kai būna 20proc, tai prie -10 išsikrauna telefonas... Ko anksčiau neteko patirti, nei su Samsungais, nei su kiniškais telefonais... Bet kiek naudojau vasarą bei rudenį, tai baterija laiko tikrai gerai.
O šjp tą TV remote, tai gan nedaug telefonų turi. Ir jei nebijai kiniškų telefonų, tai siūlyčiau turbūt Xiaomi, nes jie pigūs, turi TV remote, giroskopą, antspaudo skaitytuvą ir parametrai bus gan neblogi. Broliui buvo nupirktas Xiaomi Redmi 4X, gal už 150Eur, tai jis sakyčiau gan nestipriai parametrais nusileidžia mano P10 lite, už kurį teko pakloti 300eur, aišku bent jau asmeniškai man, tai mano Huawei DAUG smagiau guli rankoj, negu Xiaomi, bet vėl gi, čia kiekvienam asmeniškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...