Peršokti į turinį

Visa tiesa apie CRAFTMC.LT


Kniopke

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2309 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šis žmogus taipogį atsisakė posto, beto išreiškė visą tiesą apie serverį, kaip matome iš foto tai yra tiesa ir aišku gi Danielius ji bando atgal prisitraukti, kad tik būtų žaidėjų ir tipo būtų puikus serveris... iš tikro galit mane heitint, bet aš nieko blogo nepadariau, o tiesiog išsakiau savo nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo ne *Myliu SuperGames.lt* kad kažkokiam servuke kažkas vyksta?:ddd Mano nuomone tu čia labiau apgailėtinas skirdamas laiką niekam, tprsm koks jam tikslas kažką daryti tam minecraft servui? Tikslas buvo jį sukurti tam kad tokie kaip tu ir daug kitų žaistų jame ir pasirodytų kietesniais prieš kitus pirkdami paslaugas, čia normalu yra, žaidėjams visada viskas blogai, jei neužtenka to kad yra pats serveris - ieškokites kito. Ai ždž net nžn kam aš šitą postą parašiau, tsg norėjau dalį savo nuomonės išreikšt, bet taip miegot noriu kad net dviejų žodžių surišt negl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kniopke parašė:

Labukas, nieko nenorėjau įžeist, bet tiesa apie projektą :) Gaila savininko, gaila pačių pinigų kurie vaikai išleidžia. GL HD

 

 

RockMeLT nuomonė? Tu juokauji? looooooooooooooool, nu šitą užskaitau xdddddddddddddddd Tiesiog apsiverkęs jog gavo teisingą įspėjimą apsiverkė kai maža mergaitė. Neaktyvus 2d? Tai *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* pildyk anketą, čia matau jus debilus, kurie forumu nemoką naudotis.

Redaguota , nario PokemonasDigimonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, PokemonasDigimonas parašė:

RockMeLT nuomonė? Tu juokauji? looooooooooooooool, nu šitą užskaitau xdddddddddddddddd Tiesiog apsiverkęs jog gavo teisingą įspėjimą apsiverkė kai maža mergaitė. Neaktyvus 2d? Tai *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* pildyk anketą, čia matau jus debilus, kurie forumu nemoką naudotis.

Neverk freeposteri. Dėl nicko nuomonė nepriklauso. :) Užauk ir išmok kritikuoti ne pagal nickname'ą ;) Žmogus šia tema norėjo parodyti koks yra Craftmc.lt serveris o ne skūstis dėl savęs ;) Jei net nesupranti temos esmės ką jau toliau galima apie tave kalbėti ? Jei nieko protingo apart lo*l negali pasakyti pūsk iš šito forumo visiškai net nepradėjęs rašyti savo durnų pranešimų. Naujokas esi. Pats laikas iš čia eiti ;) Niekam įdomus čia nebūsi. Forumo šiukšlė nebent ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Deadfox parašė:

Neverk freeposteri. Dėl nicko nuomonė nepriklauso. :) Užauk ir išmok kritikuoti ne pagal nickname'ą ;) Žmogus šia tema norėjo parodyti koks yra Craftmc.lt serveris o ne skūstis dėl savęs ;) Jei net nesupranti temos esmės ką jau toliau galima apie tave kalbėti ? Jei nieko protingo apart lo*l negali pasakyti pūsk iš šito forumo visiškai net nepradėjęs rašyti savo durnų pranešimų. Naujokas esi. Pats laikas iš čia eiti ;) Niekam įdomus čia nebūsi. Forumo šiukšlė nebent ;) 

Dar vienas nežinia iš kur išlindo, labas ir tau xddd forumo šiukšle. Visas pokalbis vyksta apie serverį, o mano komentaras kaip tik ir buvo apie jį. O tu gal skaityt nemoki? Protinguoli, apie kokį tu čia nick dėl nuomonės rašai? Matau tik tave vieną čia,forumo šiukšle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, PokemonasDigimonas parašė:

Dar vienas nežinia iš kur išlindo, labas ir tau xddd forumo šiukšle. Visas pokalbis vyksta apie serverį, o mano komentaras kaip tik ir buvo apie jį. O tu gal skaityt nemoki? Protinguoli, apie kokį tu čia nick dėl nuomonės rašai? Matau tik tave vieną čia,forumo šiukšle.

Prieš atrašant reikėjo ir savo pranešimą paskaityti :DD nes matau neatsimeni net ką ir pats rašai :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deadfox parašė:

Prieš atrašant reikėjo ir savo pranešimą paskaityti :DD nes matau neatsimeni net ką ir pats rašai :DD

Prieš tau čia kažką komentuojant reiktų viską pasiskaityt, sniegas ištirpo, o va, dar vienas besmegenis liko...xdd hihi haha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, PokemonasDigimonas parašė:

Čia tavęs to norėčiau paklaust.

ble maugli :D viskas ką tau reik padaryti tai paskaityti temą, dėl ko jis skūndžiasi, savo atsakymą ir tik tada mano teiginį. Nes matau, kad skraidai bšk padebesim. Tokie šiaip biesina ir net nesuprantu išvis kodėl aš čia diskutuoju su nevykėliu kažkokiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deadfox parašė:

ble maugli :D viskas ką tau reik padaryti tai paskaityti temą, dėl ko jis skūndžiasi, savo atsakymą ir tik tada mano teiginį. Nes matau, kad skraidai bšk padebesim. Tokie šiaip biesina ir net nesuprantu išvis kodėl aš čia diskutuoju su nevykėliu kažkokiu :D

Jis skundžiasi savininku ir serveriu, vėliau pereina prie to jog Rock išreiškė savo nuomonę ir buvo užblokuotas, o aš ir parašiau visą situaciją, "maugli tu". Matosi jog tu čia esi neišprusęs ir nevykėlis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, PokemonasDigimonas parašė:

Jis skundžiasi savininku ir serveriu, vėliau pereina prie to jog Rock išreiškė savo nuomonę ir buvo užblokuotas, o aš ir parašiau visą situaciją, "maugli tu". Matosi jog tu čia esi neišprusęs ir nevykėlis.

Taip jis tuo skundžiasi ir aš tau aiškiai ble išaiškinau jog ne iš nick reikia spręsti nuomonę nes tu taip parašei. Aš nebe diskutuosiu. Užknisai. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deadfox parašė:

Taip jis tuo skundžiasi ir aš tau aiškiai ble išaiškinau jog ne iš nick reikia spręsti nuomonę nes tu taip parašei. Aš nebe diskutuosiu. Užknisai. :D 

Iš nick? Nu dabar tai pilnai supratau jog tu nepilno proto, enough of this shit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2309 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...