Peršokti į turinį

Kas slepiasi AIO(closed loop-liquid'o) viduje?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

flouridas :) juo daugiau aliuminio juo blogiau tavajai sistemai ypac kontaktavus su skysto metalo pagrindu(liquid metal) termopasta-pvz thermal grizzly conductonaut.

kodel nenaudoti skysto metalo su aliuminiu-elementariai sugraus procesoriu :)

02e3d39c07b7694dac6fb45587d88977.jpg

http://forum.notebookreview.com/threads/liquid-metal-showdown-thermal-grizzly-conductonaut-vs-cool-laboratory-liquid-ultra-pro.791489/

@Rockstar @Tautedorus @Maquex @MrSonnet

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, EK'ON parašė:

To ir reikejo tiketis.. :| 

vos tik flouridas viduje uzkais/perkais-gali cooleri mest lauk :mucha:

suprasciau gavai zmoniska aio be rgb/LED zmoniskos kokybes uz itin gera kaina bet jeigu mokejai brangiai kad tai "liquid'as" tada padarei didziule klaida.

arba estetiskai nori pigaus aio ne pernelyg galingam procui irgi atleistina.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

vos tik flouridas viduje uzkais/perkais-gali cooleri mest lauk :mucha:

suprasciau gavai zmoniska aio be rgb/LED zmoniskos kokybes uz itin gera kaina bet jeigu mokejai brangiai kad tai "liquid'as" tada padarei didziule klaida.

arba estetiskai nori pigaus aio ne pernelyg galingam procui irgi atleistina.

Ir tada sriubike jau gali virt. Flouride flavour. Biski metalas jausis bet skonis geras. Verta isbandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pigūs AIO lb garsiai dirba, tad neturi privalumų prieš orą, ir dizainas jų labai "papigiai" atrodo, tad joks išmanantis žmogus nepasakys kad čia puikus pasirinkimas buvo. O dėl brangių tai irgi nžn, neteko turėti, nors oras db stovi pas mane ne pigus ( pagal mane bent jau ).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
11 minutes prieš, Maquex parašė:

Pigūs AIO lb garsiai dirba, tad neturi privalumų prieš orą, ir dizainas jų labai "papigiai" atrodo, tad joks išmanantis žmogus nepasakys kad čia puikus pasirinkimas buvo. O dėl brangių tai irgi nžn, neteko turėti, nors oras db stovi pas mane ne pigus ( pagal mane bent jau ).

anksciau buvau uztikes su dviem ventais uz 60-70euru silverstone tundra lite 120-140mm fan'u aio'as be RGB/LED kuris standartiskai iki 120euru kainuoja. skytech forume kazkas buvo pasidalines nuoroda ir nuotraukomis kad isigijo rodos.

ziauriai gera preke(apie bet buvo tik kokie 5vienetai ir tai tik pora dienu :) ventus klausimas)

rodos si https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/ausintuvai/silverstone_tundra_02e_universal_liquid_cpu_cooler_ssttd02e

hKPqGFU.png

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...