Peršokti į turinį

Klausimas dėl Buildo


Arktisk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Benka parašė:

Pridėk ssd nes arba nematau arba nera. 128gb ar po kiek ten puikiai užtenka windowsams ir dar plius dahuja shuduku

Prie tos minties buvau galvojęs,ar reiktų imti ar ne.Jei į SSd žaidimą įrašyčiau,perfomansas padidėtų,bet ne fps?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, - Blaack parašė:

Prie tos minties buvau galvojęs,ar reiktų imti ar ne.Jei į SSd žaidimą įrašyčiau,perfomansas padidėtų,bet ne fps?

į  ssd game's neapsimoka rašyt, geriau kokius failus kurių tau reikia, kad atidaryti. Aš pavyzdžiui esu isirašęs windowsu's 111gb yra vietos 45 išnaudojęs o kiti ten 60 lieka, tai jei reikia kokių filmu serialų ar mažai vietos užemančių žaidimų gali isirašyt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Benka parašė:

į  ssd game's neapsimoka rašyt, geriau kokius failus kurių tau reikia, kad atidaryti. Aš pavyzdžiui esu isirašęs windowsu's 111gb yra vietos 45 išnaudojęs o kiti ten 60 lieka, tai jei reikia kokių filmu serialų ar mažai vietos užemančių žaidimų gali isirašyt 

Kad pas manęs tų programų daug nėra kad į tą SSD rašyti,nebent tik Windows' įrašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Kad pas manęs tų programų daug nėra kad į tą SSD rašyti,nebent tik Windows' įrašyti.

tai dziaukis , tai 120gb ssd uzteks ,  pavidziui pats nors ir jeigu nauja pc buildinciau ir gauciau pasirinkt ar dabar susidet ar po 2sav bet su ssd tai jau geriau pora sav palaukciau.. kai ssd paturesi niekad nebegrysi i hdd windows.... taip pat lauksim nupirkto buildo nuotraukos :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Manau, kad viskas gerai. Tik SSD paimčiau, jei biudžetas leidžia.

Prigriebiau SSD http://www.skytech.lt/mz75e250beu-ssd-samsung-850-evo-250gb-sata3-540520mbs-iops-97k-p-221705.html#tabsnav-1 daug kas sakė,kad kokybiškas.

Beto monitorių išsirinkau,norėjau nuomonės paklausti ar geras?

http://www.skytech.lt/g3266hsb1-iiyama-g3266hsb1-gmaster-gold-phoenix-144hz-lenktas-gaming-led-monitor-p-373128.html#tabsnav-2

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į tokią sistemą dėčiau kur kas greitesnį M.2 diską - Samsung 960 Evo. O dėl monitoriaus, tai imčiau kažką su G-Sync technologija, kad visai būtų puiku, pavyzdžiui, Acer Predator XB241H. Jei glai primokėti, gali paimti didesnį. Be to, tavo pasirinktas labai didelis, tačiau rezoliucija tokiam dydžiui per maža, nebent porą metrų nuo jo būsi. Kitu atveju, matysi pikselius ir ne kaip atrodys. Pats pagalvok, mano laptopas turi 15,6 colių 1080p monitorių, o čia - dvigubai didesnis, bet raiška ta pati :D. Didžiausias, kurį su 1080p raiška gali imti, tai 27 colių ir tai ne visiems patinka.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Į tokią sistemą dėčiau kur kas greitesnį M.2 diską - Samsung 960 Evo. O dėl monitoriaus, tai imčiau kažką su G-Sync technologija, kad visai būtų puiku, pavyzdžiui, Acer Predator XB241H. Jei glai primokėti, gali paimti didesnį. Be to, tavo pasirinktas labai didelis, tačiau rezoliucija tokiam dydžiui per maža, nebent porą metrų nuo jo būsi. Kitu atveju, matysi pikselius ir ne kaip atrodys. Pats pagalvok, mano laptopas turi 15,6 colių monitorių, o čia - dvigubai didesnis, bet raiška ta pati :D. Didžiausias, kurį su 1080p raiška gali imti, tai 27 colių ir tai ne visiems patinka.

 

O tos monitoriaus kojos nusileidžia,nes man per aukštai biški jos atrodo :D 

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, - Blaack parašė:

O tos monitoriaus kojos nusileidžia,nes man per aukštai biški jos atrodo :D 

tas monas nebus labai aukstas. jo kojos i ploti masyvesnes kad stabiliau stovetu.

beto imti amd freesync palaikanti mona kai tau reikia nvidia gsync kuria siulo acer predator tiesiog neadekvatu ypac uz tokia pinigu suma. ir zinoma kai pasireni viena galingiausiu vaizdo ploksciu gaming sferoje priklausanciu nvidia-zaliuju pusei.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, ⒹⓄⓂⒶⓈⒶⓈ parašė:

ar tu bent turi zalia supratima ka surinkineji ?

jam reikalinga 150euru ar brangesne motina!! nes kur kas spartesnis uz 4790k!! ir dar neskaitant to tai yra enthusiast klases lga1150 socketo i7'as!!

4770T yra itin geras lga1150 palaikomas Broadwell'is bet ji nepaprastai sunku gauti neskaitant to kad senas procesorius ir tik deveta toki rinktis!! imi cs'a be moduliniu kabeliu kas nukerta tiek varleje tiek oficialiai metus, poto prasta motinine ir dar neuztenka to siulai pirkt naujas dalis kai yra ryzen'as!!!!

edit: broadwell'is is lga1150 yra 5775C i7'as. taigi dar labiau neapsimokes.

uz tokia kaina gali paimti silicon power s60 SSD 240gb. kuri dar rodos be cache yra.

http://greentechreviews.ru/2017/12/11/obzor-obnovlyonnogo-ssd-nakopitelya-silicon-power-slim-s60-480gb-480-gb-mlc-nand-2-5″-sata-6-gbit-s/

http://www.skytech.lt/sp240gbss3s60s25-silicon-power-ssd-slim-s60-240gb-sata-mlc-550500-mbs-7mm-p-279465.html

p.s. seku kitus forumus del info :mucha: dometis dalimis reikia.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2328 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...