Arc Light

AMD pristatė šešių branduolių procesorių serveriams

Recommended Posts

AMD pademonstravo pirmąjį savo procesorių su šešiais branduoliais. Tarnybinėms stotims skirtas naujasis "Opteron" lustas prekyboje pasirodys šių metų pabaigoje. Rinkoje jis pamažu turėtų pakeisti "Opteron" su keturiais branduoliais.

Kodiniu vardu "Istanbul" ankčiau vadinti šešių branduolių "Opteron" lustai turi 6 MB antrojo lygmens spartinančios atminties (L2 cache). Jie turi ir integruotą DDR2 tipo RAM valdiklį ir yra suderinami su socket F jungtimi.

Vienintelis architektūrinis patobulinimas, jei neskaityti dviejų papildomų branduolių, yra "HyperTransportAssist" savybė. Taigi, kadangi AMD palieka senąją Socket F jungtį, gamintojai galės artėjant metų galui siūlyti dabartinės architektūros serverius su galingesniais procesoriais.

Pirmoje 2010 metų pusėje AMD pristatys šešių branduolių "Sao Paulo" lustą su 6 MB trečiojo lygmens spartinančios atminties ir dvylikos branduolių "Magny-Cours" su 12 MB trečiojo lygmens spartinančios atminties bei integruodu DDR3 valdikliu. Šis procesorius bus skirtas jau naujam socket G35 lizdui, kuris bus stotyse su "Maranello" kol kas vadinamu 890 serijos mikroschemų rinkiniu.

Games.LT

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele