Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

As vengiu vrm throttle kas turetu jau tau but akivaizdu. Man tokios nesamones ne prie sirdies taupyt ant motinos poto su tuo susidurt.

 

2 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Perf skirtumas bus nes geresnis power delivery and use of it.


Perf skirtumo nebus tais pačiais dažniais. Prie šitos dalies ir kimbu tavo teiginy. Geresnė mobo leis išspaust didesnį dažnį, bet jei lyginamos mobo bus su procesorium, kuris stabiliai dirba tuo pačiu dažniu, perf bus tas pats.

(redaguota)
5 minutes prieš, TheMariuzaz parašė:

 


Perf skirtumo nebus tais pačiais dažniais. Prie šitos dalies ir kimbu tavo teiginy. Geresnė mobo leis išspaust didesnį dažnį, bet jei lyginamos mobo bus su procesorium, kuris stabiliai dirba tuo pačiu dažniu, perf bus tas pats.

Geriau isnaudos tuos pacius daznius-geresnis perf stabilumo atzvilgiu. Throttle prasideda nauju architekturu chipuose nebe ant tokiu aukstum temp. Pvz gtx 1050ti sc mini thermal marginas 50°C,kaip throttle pradzia del mazo varo kiekio ant heatsinko-vien aliuminis. Arba isvis neuzdengia vrmu, dar blogiau.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

Geriau isnaudos tuos pacius daznius-geresnis perf stabilumo atzvilgiu. Throttle prasideda nauju architekturu chipuose nebe ant tokiu aukstum temp. Pvz gtx 1050ti sc mini thermal marginas 50°C,kaip throttle pradzia del mazo varo kiekio ant heatsinko-vien aliuminis. Arba isvis neuzdengia vrmu, dar blogiau.

Pradėjai lyginti GPU ir VRM'ų thermal throttlinimą? Dauguma mosfetų atlaiko virš 100 laipsnių.

Jei kalbant apie stabilumą, tai yra arba stabilu, arba nestabilu. Jei nestabiliai dirba tarkim overclockinus - reiškia tokio clock speed pasiekti neina.

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), TheMariuzaz parašė:

Pradėjai lyginti GPU ir VRM'ų thermal throttlinimą? Dauguma mosfetų atlaiko virš 100 laipsnių.

Jei kalbant apie stabilumą, tai yra arba stabilu, arba nestabilu. Jei nestabiliai dirba tarkim overclockinus - reiškia tokio clock speed pasiekti neina.

Thernal throttle momentai skiriasi prasidejimo reiksme nuo nm architekturos, ar tai gpu ar cpu. Kodel nieks cia nededa ant prastos 970 mobo 9590fx'u?? Nes motinos vrmai nesusitvarkys net downclockinus ji.

Ausinimo 970mobo pritruks vrmams lyginant su 990fx kokia sabertooth r.2

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ

Chestnuts please

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3113 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...