Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia nuomonės dėl Iphone 7 plus ar Samsung S8


Erikosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šaika, jūsų nuomonės Iphone 7 plus ar Galaxy s8?;d Šjp galvojau s8 brangesnis tai dėl to 7 plusą imt norėjau, bet po to pažėjau kainą s8, bet nžn androidai taip nusibodę jau, norisi kažką naujo. Ir kur draudimą pasiimt geriausia? Nes pas mane rageliai stabiliai kas 2-3mėn miršta, tai nuo vandens tai nuo dūžių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nezinau kuris geriau, realiai jie abu geri. Bet kaip sakai, jei nusibodo androidai, tai gali pasiimt iphona, manau tikrai nepasigailesi. Kiek zinau, tai tikrai yra gera kamera 7 plus.  Drausti telefona geriausia is ten kur ji perki, ziurint is kur tu dar nori ji pirkti. Realiai kiek maciau biteje vyksta visokios akcijos, pats is bites imiau 5s pries 1,5~ metu, tai ir pradzioje duoda nemokama draudima ekrano, sugedo - be problemu paima duoda kita telefona. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau S8 po 6S'o tai bent man iOS ir iPhone daug geriau.

Visokie lagai random, iki pirmų update, net einant į menių budavo animacijos bugas, programos nesuoptimizuotos ekranui tokiam, ir pačiam rageliui paprasčiausias facebook scrollinant ne smooth būdavo.

Užsidėjus plevelę, ir dėklą visas grožis dingsta :D

Atgal parėjus į 6s nesijautė jokio downgrade apart kameros, visgi jau 2 metai since launch.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien pasižiūrėjus į jų ekranus galima pasakyt kuris lyderis.

S8 naudoja savo Super AMOLED, o iPhone 7s dar vis LCD.

Tai S8 čia laimi visa galva.

 

Kadangi atėjo nauja era(bezelless ekranai) tai imčiau s8. Kai daugiau ekrano negu pačio rėmo. Pasižiūrėjus į abu telefonus tai atrodo S8 yra iš 21 amžiaus, o iPhonas iš 20-šimto. 

Baterija daugiau laikys S8, nes pas jį stovi 3000mAh, o iPhone 1900mAh.

Kamera fotografuojant mažai apšviestoje aplinkoje pas Samsungą geresnė, nes jis turi mažesnį f/1.7.

 

Overall, mano nuomone Samsungas prieš septintą iPhoną laimi ir tikrai rinkčiaus jį vietoj kažko kito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats naudoju Galaxy S8, draugė turi iPhone 7, paėmiau dienai pasinaudoti tą iPhone'ą, buvo įdomu, kuo gi jis toks ypatingas, pasirodo niekuo, tik pakankamai gražiai atrodantis, nesumeluosiu, visai patogus, tačiau asmeniškai man nepraktiškas telefonas, kuris jau kelinti metai iš eilės išeina lygiai toks pats, koks buvo pernai, tik su dvigubai didesne kaina. 

O Galaxy S8 ką galiu pasakyt, tai kad geriausias telefonas ką kol kas esu matęs, itin greitas, talpus, patogus, Bixby ganėtinai įdomus ir naudingas, naujas "žaisliukas" telefone, daugybę kartų jau pravertė, nors S8 ir nėra didelis telefonas, bet dėl lenktų kraštų, užapvalinto ekrano susidaro įspūdis, kad ekranas kur kas didesnis, nei kad jis realiai yra, puiki kamera, jeigu aktualu, yra daug filtrų ir kitų dalykėlių, kokybė afigėna, reaguoja akimirksniu. Fingerprintas ir facial recognition veikia akimirksniu, žodžiu nusiskundimų nėra. 

Pamiršau paminėti ekraną, ant S8 tai kažkas tobulo. 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Pats naudoju Galaxy S8, draugė turi iPhone 7, paėmiau dienai pasinaudoti tą iPhone'ą, buvo įdomu, kuo gi jis toks ypatingas, pasirodo niekuo, tik pakankamai gražiai atrodantis, nesumeluosiu, visai patogus, tačiau asmeniškai man nepraktiškas telefonas, kuris jau kelinti metai iš eilės išeina lygiai toks pats, koks buvo pernai, tik su dvigubai didesne kaina. 

O Galaxy S8 ką galiu pasakyt, tai kad geriausias telefonas ką kol kas esu matęs, itin greitas, talpus, patogus, Bixby ganėtinai įdomus ir naudingas, naujas "žaisliukas" telefone, daugybę kartų jau pravertė, nors S8 ir nėra didelis telefonas, bet dėl lenktų kraštų, užapvalinto ekrano susidaro įspūdis, kad ekranas kur kas didesnis, nei kad jis realiai yra, puiki kamera, jeigu aktualu, yra daug filtrų ir kitų dalykėlių, kokybė afigėna, reaguoja akimirksniu. Fingerprintas ir facial recognition veikia akimirksniu, žodžiu nusiskundimų nėra. 

Pamiršau paminėti ekraną, ant S8 tai kažkas tobulo. 

Nu bet fingerprintas s8 tikrai nesėkmingoj vietoj, net nebandyk ginčytis :D Ant tiek šūdiną vietą išrinko kad nu na

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Vieta tai tikrai nekokia, reikia priprasti, bet kalbant apie sensoriaus reakciją, tai viskas tvarkoj. 

Bet kaip ir visi samsungai, s8 netapo išskirtiniu ir po 2mėn naudojimosi pradėda kartais vietomis gličint, tai lagina, tai FB scrollinimas ne smooth pasidaro, daug žmonių atsiliepimų panašių yra, nora ir prikiša tuos naujus procesorius, didelį kiekį RAM, bet kokia iš to prasmė jeigu optimizacija - šūdas, tas mane ir traukia labiausiai nuo Samsungų, bet ir tas IPhone 7 nesąmonę padarė kad AUX išėme ir dabar su kažkokiu šūdinu adapteriu tik ausines pasijungsi, nu baisiai sunku apsispręst, jei dar S8 veiktų kaip priklauso, bet nee.. žinoma tiems naudotojams kurie išmanųjį kaip paprastą "zvanilka" naudoja tai ir nebus tokių problemų, bet mes juk ir perkam išmniuosius kad išnaudoti jų funkcijas bei galimybes, žodžiu Samsungų softas - šūdas, vienintelis gamintojas kuris teisingai daro Nexus ( LG ) ir sony, afigienai viskas, ant Nexusų tiesiog švari android OS įrašyta ir veikia pakankamai neblogai, o ant Sony, nžn kaip juos nepagirt, bet senas Sony išmanusis, neįsivaizduoju net kiek jam metų, toks mažiukas 3-4 colių su 256mb ram veikia žymiai stabiliau ir greičiau nei Samsungas S3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Maquex parašė:

Bet kaip ir visi samsungai, s8 netapo išskirtiniu ir po 2mėn naudojimosi pradėda kartais vietomis gličint, tai lagina, tai FB scrollinimas ne smooth pasidaro, daug žmonių atsiliepimų panašių yra, nora ir prikiša tuos naujus procesorius, didelį kiekį RAM, bet kokia iš to prasmė jeigu optimizacija - šūdas, tas mane ir traukia labiausiai nuo Samsungų, bet ir tas IPhone 7 nesąmonę padarė kad AUX išėme ir dabar su kažkokiu šūdinu adapteriu tik ausines pasijungsi, nu baisiai sunku apsispręst, jei dar S8 veiktų kaip priklauso, bet nee.. žinoma tiems naudotojams kurie išmanųjį kaip paprastą "zvanilka" naudoja tai ir nebus tokių problemų, bet mes juk ir perkam išmniuosius kad išnaudoti jų funkcijas bei galimybes, žodžiu Samsungų softas - šūdas, vienintelis gamintojas kuris teisingai daro Nexus ( LG ) ir sony, afigienai viskas, ant Nexusų tiesiog švari android OS įrašyta ir veikia pakankamai neblogai, o ant Sony, nžn kaip juos nepagirt, bet senas Sony išmanusis, neįsivaizduoju net kiek jam metų, toks mažiukas 3-4 colių su 256mb ram veikia žymiai stabiliau ir greičiau nei Samsungas S3

Pats naudoju jau antrą mėnesį ir visiškai neturiu nusiskundimų, tai velnias žino, ar ten žmonės tiesiog damuša tuos savo ragelius, ar papuola jiems tokie, ar tiesiog viskuo nepatenkinti. Vienintėlė bėda su S8, tai kad ant daugumos telefonų ekranas turi rausvą atspalvį, t.y kad ir atsidaryk kokį mc word'ą, baltą lapą, o jis bus rausvas, bet pas mane šios bėdos nebuvo, bet ir aplamai ją galima nustatymuose susitvarkyti. Dėl softo, tai visi iki S8 buvo tikrai prasti, nors aš i android'ų mėgėjas, bet net ir man įkyrėdavo betvarkė telefone, bet būtent S8 konkrečiai susitvarkytas visomis prasmėmis. 

UnboxTherapy visad praktiškai visiems telefonas "review" daro, gali pasižiūrėti jeigu įdomu.  

 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...