Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), Imprint parašė:

Nepatikimas.

 

nHzA_nf8Qi2fft3_6Iw1bg.png

Nori perki, nori ne. http://prntscr.com/hi1vji katik žmogus pirko ėjo pirmas, viskas buvo gerai, ir šiaip atsidaryk temas, pasižiūrėk, kad jos galima sakyti bereikšmės, na bet jums rinktis. Supergames ir taip žlūgsta, nepirksit čia, nupirks kitur, ir kitas. Sėkmės.

 

1 temoj - http://prntscr.com/hi1y86 { https://www.supergames.lt/topic/288907-apgavikas-mhill/ } Viską pasako tema - https://www.supergames.lt/topic/288162-mhill-apgavikas-nežinau-tiksliai-ar-ne/ ir toliau - https://www.supergames.lt/topic/288393-mhill-nepatikimasapgavikas/ { irgi viskas temoj, grąžinau 15€ vietoj 10€ tai :D Ką žn }

-

7 minutes prieš, Martynas` parašė:

Nori perki, nori ne. http://prntscr.com/hi1vji katik žmogus pirko ėjo pirmas, viskas buvo gerai, ir šiaip atsidaryk temas, pasižiūrėk, kad jos galima sakyti bereikšmės, na bet jums rinktis. Supergames ir taip žlūgsta, nepirksit čia, nupirks kitur, ir kitas. Sėkmės.

Nieko neįrodo, nes esi apgavikas. Be to, koks tikslas pirkti filmai.in taškus kaip pilna nemokamu svetainių?:D O jei nori geros kokybes tai filmai in išvis reik užmiršti..

Dabar, Imprint parašė:

Nieko neįrodo, nes esi apgavikas. Be to, koks tikslas pirkti filmai.in taškus kaip pilna nemokamu svetainių?:D O jei nori geros kokybes tai filmai in išvis reik užmiršti..

Apgavikas?:D Išsiblaivyk. Temos š yra tos, o kas norės pirks, kas ne tai ne. Čia jau kaip sakai pats, vieni žiūri per free, kiti moka pinigus.

-

Dabar, Martynas` parašė:

Gražinai tik dėlto, nes sukūrė tema, jei būtu nesukūrė, būtum nieko negražinęs. Esi apgavikas ir jei tik atsirastu, kas nuperka taškų už 100e iškarto su jais teptum slides.

22 minutes prieš, Imprint parašė:

Gražinai tik dėlto, nes sukūrė tema, jei būtu nesukūrė, būtum nieko negražinęs. Esi apgavikas ir jei tik atsirastu, kas nuperka taškų už 100e iškarto su jais teptum slides.

aš už 100€ neturėčiau tiek taškų pradžiai :D Ir šiaip, aš jų db atsikratyt noriu, o jis apie slydžiu tepimą šneki. Kad ir nebūtų temų būčiau grąžinęs :D

-

Dabar, Martynas` parašė:

aš už 100€ neturėčiau tiek taškų pradžiai :D Ir šiaip, aš jų db atsikratyt noriu, o jis apie slydžiu tepimą šneki. Kad ir nebūtų temų būčiau grąžinęs :D

Nebūtum ,nes esi apgavikas. Jei toks nebūtum, tai net nebandytum apgauti. Dabar jau esi apgavęs žmones ir tiek. O dabar bandai vėl apgauti žmogu, bet nerandi dideliu sumų o dėl centu neverta bandyti. P.s kiek taškų turi

Dabar, Martynas` parašė:

:DDD pasigydyk. Ant taškų nieko neapgavau, degraduok toliau šiame SG, kai ateisi į tada pašnekėsim, nes čia vaikų forume nieko gero nebelikę.

O tai ant ko apgavai, jei sakei, kad nieko neapgavai?:D Ką tik pripažinai, kad esi apgavikas! Tai, kad jau ir uždarbis degradavo, prisirinko pilna vaikų ir troliu. P.s uždarbi naudoju. Tai ok apgavike, pasigydysiu, nes matai tu šventas o vogti tau galima.

Dabar, Imprint parašė:

O tai ant ko apgavai, jei sakei, kad nieko neapgavai?:D Ką tik pripažinai, kad esi apgavikas! Tai, kad jau ir uždarbis degradavo, prisirinko pilna vaikų ir troliu. P.s uždarbi naudoju. Tai ok apgavike, pasigydysiu, nes matai tu šventas o vogti tau galima.

:DD Absoliučiai apgavimu negalima tai vadinti, tiesiog sutapimas problemų buvo. krč galvok ką nori.

-

(redaguota)
7 minutes prieš, Martin'as parašė:

O iš paskyrų gali siūsti taškus ?

Gali, bet nuskaičiuoja tam tikra procentą. Bet šitas narys yra apgavikas, tai gal geriau nepirk. Net mane bandė apgauti(TIKINO, KAD YRA NEAPGAVIKAS), bet prisigavo ant žodžiu. Tačiau daryk ką nori. p.s apgavike jei eisi pirmas galiu paimti visus taškus.

Redaguota , nario Imprint
48 minutes prieš, Imprint parašė:

Gali, bet nuskaičiuoja tam tikra procentą. Bet šitas narys yra apgavikas, tai gal geriau nepirk. Net mane bandė apgauti(TIKINO, KAD YRA NEAPGAVIKAS), bet prisigavo ant žodžiu. Tačiau daryk ką nori. p.s apgavike jei eisi pirmas galiu paimti visus taškus.

Klausiu delto nes Filmai in dabar stipriai buginasi/arba taip daro specialiai. Draugas turi 500taškų pusės filmu neina žiūrėt meta klaidą, siūst neina taškų .

Prieš 1 valandą, Imprint parašė:

Gali, bet nuskaičiuoja tam tikra procentą. Bet šitas narys yra apgavikas, tai gal geriau nepirk. Net mane bandė apgauti(TIKINO, KAD YRA NEAPGAVIKAS), bet prisigavo ant žodžiu. Tačiau daryk ką nori. p.s apgavike jei eisi pirmas galiu paimti visus taškus.

Per tarpininką :)

 

35 minutes prieš, Martin'as parašė:

Klausiu delto nes Filmai in dabar stipriai buginasi/arba taip daro specialiai. Draugas turi 500taškų pusės filmu neina žiūrėt meta klaidą, siūst neina taškų .

Susisiek, pasakyk filmu pavadinimus, pažiūrėsiu ar man buginasi.

-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3129 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...